Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, gosiaczekK napisał:

Ja właśnie siedzę w poczekalni na kontrolna wizytę u giną.. I ma opóźnienie ciekawe o której wyjdę od niego..  Masakra... Dopiero siedzę 5 min i już mi nie wygodnie.. Na poczekalni u giną powinny być jakieś lezanki dla ciezarnych.. Haha na takie właśnie opóźnienia... 

To pochodź trochę hehe 🙂 daj znać jak po wizycie 🙂

w57vxzkrp4wiyveg.png

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, gosiaczekK napisał:

Ja już w domu. 

 Jakoś dało się wytrzymać.. U Wojtusia  wszystko w porządku. Wyniki badania obciążenia glukoza na razie mówi że w normie. Ale mówi zebym 2 razy w tygodniu badała sobie glukometrem poziom cukru na czczo i po godzinie po posilku. W przyszłym tygodniu mam zrobić grupę krwi. I wizyta za 4 tygodnie. 

Super, że wszystko dobrze i oby ta glukoza została w normie 🙂

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, gosiaczekK napisał:

Ja już w domu. 

 Jakoś dało się wytrzymać.. U Wojtusia  wszystko w porządku. Wyniki badania obciążenia glukoza na razie mówi że w normie. Ale mówi zebym 2 razy w tygodniu badała sobie glukometrem poziom cukru na czczo i po godzinie po posilku. W przyszłym tygodniu mam zrobić grupę krwi. I wizyta za 4 tygodnie. 

Czyli nie ma się czym martwić poki co 🙂

w57vxzkrp4wiyveg.png

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Dominika napisał:

Hej któraś mama miała może taki przypadek? Dzień dobry z tej storny Dominika Kurowska pisze do Pana w tej sprawie że 3 testy wyszły mi pozytywne bardzo jasna kreska ale jednak jest, natomiast hcg wynosi 5 .. Chciałabym potwierdzić czy jestem w ciąży

 

Hej, myślę że to może być ciąża, tylko bardzo wczesna. Najlepiej by było powtórzyć badanie beta HCG za kilka dni 🙂

 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Maria Monika napisał:

Znam dziewczynę, która miała betę 2 jak robiła pierwszy raz (oczywiście sporo przed spodziewana miesiączka) i potem okazało się że to była ciąża. No ale warto po prostu poczekać i powtórzyć badanie 🙂

Dokładnie mam napisane 0.05 mIU/mi ale ja nie wiem jak dokładnie się to odczytuje 😕

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Dominika napisał:

Dokładnie mam napisane 0.05 mIU/mi ale ja nie wiem jak dokładnie się to odczytuje 😕

Mam też mdłości rano, czuje sie jak przeziębiona  , jestem przed miesiączka powinnam dostać sobota lub niedziela ale nie czuje żadnych objawów na miesiączkę a zawsze miałam bóle brzucha lub dziwne uczucie w miejscu intymnym.. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Dominika napisał:

Mam też mdłości rano, czuje sie jak przeziębiona  , jestem przed miesiączka powinnam dostać sobota lub niedziela ale nie czuje żadnych objawów na miesiączkę a zawsze miałam bóle brzucha lub dziwne uczucie w miejscu intymnym.. 

Hm 0,05 a 5 to różnica... W takim razie trudno mi powiedzieć, bo tak maleńka wartość to raczej chyba na ciążę nie wskazuje. No ale skoro jesteś jeszcze przed okresem to w sumie wszystko możliwe 🙂 spróbuj się wyluzować i nie nakręcać. Na mdłości od ciąży to chyba trochę za wcześnie, może to z nerwów bardziej.. poczekaj spokojnie do terminu miesiączki i powtórz test, jeśli będzie druga kreseczka choćby jasna to wtedy na betę jeszcze raz . Trzymam kciuki 🙂

 

 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Maria Monika napisał:

Hm 0,05 a 5 to różnica... W takim razie trudno mi powiedzieć, bo tak maleńka wartość to raczej chyba na ciążę nie wskazuje. No ale skoro jesteś jeszcze przed okresem to w sumie wszystko możliwe 🙂 spróbuj się wyluzować i nie nakręcać. Na mdłości od ciąży to chyba trochę za wcześnie, może to z nerwów bardziej.. poczekaj spokojnie do terminu miesiączki i powtórz test, jeśli będzie druga kreseczka choćby jasna to wtedy na betę jeszcze raz . Trzymam kciuki 🙂

 

 

Bardzo chciałabym być w ciąży 😞 ... Ciąża jest planowana zaczęłam się cieszyć szukając w internecie różnie właśnie piszą.. Pani od której brałam wyniki mówiła że to może być wczesna ciąża nie mogę wstawic zdjęcia z tych wyników.. Każdy odczytuje inaczej wynik niestety i jestem zagubiona 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Dominika napisał:

Bardzo chciałabym być w ciąży 😞 ... Ciąża jest planowana zaczęłam się cieszyć szukając w internecie różnie właśnie piszą.. Pani od której brałam wyniki mówiła że to może być wczesna ciąża nie mogę wstawic zdjęcia z tych wyników.. Każdy odczytuje inaczej wynik niestety i jestem zagubiona 

 

Moge też dodać że ta pierwsza kreska jest wręcz bordowa na każdym teście a ta druga na prawdę bardzo mało widoczna.. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gość Dominika napisał:

Bardzo chciałabym być w ciąży 😞 ... Ciąża jest planowana zaczęłam się cieszyć szukając w internecie różnie właśnie piszą.. Pani od której brałam wyniki mówiła że to może być wczesna ciąża nie mogę wstawic zdjęcia z tych wyników.. Każdy odczytuje inaczej wynik niestety i jestem zagubiona 

 

Teraz przede wszystkim spokój i cierpliwość. Do soboty niedużo czasu, a wtedy pewnie się wyjaśni wszystko. Trzymam kciuki! Na tym etapie nikt Ci na pewno nie powie czy jesteś w ciąży czy nie. Niestety to taki czas, że musimy czekać nieważne jak bardzo byśmy chcialy wiedzieć szybciej 😉

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...