Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Gość Anula napisał:

Jest dobrze 🙂 maluch rośnie rozwija się rusza macha i w ogóle 🙂 i najprawdopodobniej Dziewczynka 🙂 lekarz mówi że nie na 100% ale skłania się ku dziewczynce 🙂

Super ❤️ no to chyba faktycznie pierwsza dziwczynka by była jeśli się potwierdzi. Jakieś imię chodzi Wam po głowie? 🙂

Agga teraz chyba Ty następna masz prenatalne. Ciekawe czy będzie wiadomo jaka płeć 😉

kurcze no to ja teraz jestem mega ciekawa kto tak u mnie rośnie 😄 chyba jako jedynej mi lekarz nie powiedział na prenatalnym, nawet przypuszczenia 😏

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Anula napisał:

Jest dobrze 🙂 maluch rośnie rozwija się rusza macha i w ogóle 🙂 i najprawdopodobniej Dziewczynka 🙂 lekarz mówi że nie na 100% ale skłania się ku dziewczynce 🙂

Super informacje! Czyżby otwierasz grupę dziewczynek na forum??🥰🥰😊 gratulacje!

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Maria Monika napisał:

Super ❤️ no to chyba faktycznie pierwsza dziwczynka by była jeśli się potwierdzi. Jakieś imię chodzi Wam po głowie? 🙂

Agga teraz chyba Ty następna masz prenatalne. Ciekawe czy będzie wiadomo jaka płeć 😉

kurcze no to ja teraz jestem mega ciekawa kto tak u mnie rośnie 😄 chyba jako jedynej mi lekarz nie powiedział na prenatalnym, nawet przypuszczenia 😏

Tak ja mam jutro🤞🤞 tez jestem juz mega ciekawa kto u mnie mieszka 😊 boje sie ale i cieszę się na jutro. 

Odnośnik do komentarza

Anula gratulacje ! Super wiadomości 🙂 może będzie nasza rodzyneczka ❤️ 
Maria Monika w sumie to Ci fajnie Że jeszcze nie wiesz 😛 Ja lubię ta nutkę niepewności 🤪 możesz jeszcze oglądać wózki w dwóch kolorach ja już się ukierunkowałam na chłopca. Także czernie i szarości poszły w ruch hehe 

w tamtej ciąży nie bardzo mieliśmy fundusze na to wózki i inne rzeczy ale w tej trochę poszaleje a co ! 🙈

Odnośnik do komentarza

Agga to trzymamy kciuki żeby było wszystko dobrze i zeby maluszek też Ci się pokazal..  

Meggi u nas tak samo w pierwszej ciąży nie było funduszy i wózek mieliśmy od kupiony za bezcen od siostry. W sumie to go mamy jeszcze ale szczerze to myślę nad tym żeby go sprzedać a kupić jakiś fajniejszy i też przeglądam już strony z wózkami i inne rzeczy.. Tak samo z kocyka mi itp. 

To nas na forum to nie ma za dużo... Ciekawe czy jeszcze jakieś dołącza... 

16udskjozun6alqk.png

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, gosiaczekK napisał:

Agga to trzymamy kciuki żeby było wszystko dobrze i zeby maluszek też Ci się pokazal..  

Meggi u nas tak samo w pierwszej ciąży nie było funduszy i wózek mieliśmy od kupiony za bezcen od siostry. W sumie to go mamy jeszcze ale szczerze to myślę nad tym żeby go sprzedać a kupić jakiś fajniejszy i też przeglądam już strony z wózkami i inne rzeczy.. Tak samo z kocyka mi itp. 

To nas na forum to nie ma za dużo... Ciekawe czy jeszcze jakieś dołącza... 

Dziękuję za kciuki 🥰

Ja tez w pierwszej ciąży mialam wiel rzeczy używanych. W tej planuje mieć nowe. Tez juz powoli oglądam strony z rzeczami dla maluszka 🥰

A co do forum to może jedna gora dwie mamy może dojdą, wiecej juz chyba nie.

Odnośnik do komentarza

Meggii no moze trochę i fakt 😄 choć ostatnio przekładalam takie malutkie ciuszki po mojej Biance (niedawno się przeprowadziliśmy, więc ogólnie dużo porządków było 😛 ) I patrząc na te ciuszki myślałam no kurcze fajnie jakby dziewczynka znow była - będzie bardziej ekonomicznie 😅 poza tym mam całkiem sporo bardzo fajnych dziewczęcych fatałaszków, więc trochę szkoda żeby się zmarnowały hihi. Wózek dla młodej tez mieliśmy używany - tzn głęboki/gondole bo spacerówkę już kupiliśmy nowa i porządną, na pewno drugiemu maluszkowi też posłuży. No ale ogólnie większość rzeczy posprzedawalismy, więc będziemy raczej od nowa wszystko kompletować 😄

no to fAktycznie, nie jest nas jakoś bardzo dużo, ale w takim kameralnym gronie to może nawet lepiej 😉 nie będzie się nikt z nikim mylić hihi. Ja jeszcze czasem nie kojarzę która ma dziecko, która spodziewa się pierwszego itd. ale pewnie jeszcze trochę i będziemy się lepiej "znać" 😄

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

A propos koloru wózka, to przy córce miałam żółty jak słoneczko 😁 ale w sumie lubiłam go i podobał mi się. W ogóle ja z tych co nie lubią różowego, więc jak robiłam dla małej wyprawkę to omijałam ten kolor jak tylko mogłam 😅🤪 ale oczywiście jak dostawała jakieś prezenty to wszystko różowe 🤷🤣 po jakimś czasie zmuszona byłam pogodzić się z tym kolorem. Teraz nawet w miarę go akceptuje, zwłaszcza że to Bianci ulubiony kolor a jak 😅

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Maria Monika napisał:

A propos koloru wózka, to przy córce miałam żółty jak słoneczko 😁 ale w sumie lubiłam go i podobał mi się. W ogóle ja z tych co nie lubią różowego, więc jak robiłam dla małej wyprawkę to omijałam ten kolor jak tylko mogłam 😅🤪 ale oczywiście jak dostawała jakieś prezenty to wszystko różowe 🤷🤣 po jakimś czasie zmuszona byłam pogodzić się z tym kolorem. Teraz nawet w miarę go akceptuje, zwłaszcza że to Bianci ulubiony kolor a jak 😅

Marysia ja tez nie kupowałam Hani nigdy różowych ubrań i zabawek. Hania do dzisiaj chodzi praktycznie tylko w spodniach i bluzach 😛 a najbardziej lubi bawić się samochodami 🤭 także taka jest ta moja córa 😛 po ciuchu ja tez liczyłam na dziewczynkę a tu masz chłopak. Dziwne bo w pierwszej ciąży strasznie chciałam chłopaka... może dlatego Hania taka chłopaczyna i bawić się lubi tylko z chłopakami 🙈

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Meggii napisał:

Marysia ja tez nie kupowałam Hani nigdy różowych ubrań i zabawek. Hania do dzisiaj chodzi praktycznie tylko w spodniach i bluzach 😛 a najbardziej lubi bawić się samochodami 🤭 także taka jest ta moja córa 😛 po ciuchu ja tez liczyłam na dziewczynkę a tu masz chłopak. Dziwne bo w pierwszej ciąży strasznie chciałam chłopaka... może dlatego Hania taka chłopaczyna i bawić się lubi tylko z chłopakami 🙈

No widzisz. Ja też w sumie jakoś chciałam bardziej chłopca w pierwszej ciąży. Ale mi to się z kolei trafiła prawdziwa księżniczka 🤪 najchętniej non stop w sukienkach lub tiulowych spódniczkach by chodziła, korony, opaski, jednorożce to jej świat 🙈😅 a ja jako dziecko byłam chłopczycą. Płakałam jak mama mi sukienki zakładała, a tu odwrotnie, jak do przedszkola ubieram spodnie to grymas niezadowolenia pojawia się niemal zawsze. Ale z drugiej strony też lubi się wspinać na wszystko, biega, skacze, broi już nie jak księżniczka 🤣 a w przedszkolu bawi się z chłopcami bardziej. Mówi że jej najlepsi koledzy to właśnie trzech chłopaków i tylko jedna dziewczynka jest, z którą też się w miarę trzyma. Takze taki egzemplarz nietypowy mam 😄

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Chyba ja tu jestem jedna z pierwsza ciąża 🙂 od paru dni też już tak dość ostro i namiętnie szukam rzeczy dla mojego kurczaczka i wczoraj padło pierwsze zamówienie 🙂 planuje miec większość rzeczy używanych ale jak narazie mi nie wychodzi 🙂 fajnie też wszystkie Wasze pierwsze dzieciaczki 🙂

gratuluje mamie i nam ,że trafiła się wkoncu dziewczynka ♥️

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Olga napisał:

Chyba ja tu jestem jedna z pierwsza ciąża 🙂 od paru dni też już tak dość ostro i namiętnie szukam rzeczy dla mojego kurczaczka i wczoraj padło pierwsze zamówienie 🙂 planuje miec większość rzeczy używanych ale jak narazie mi nie wychodzi 🙂 fajnie też wszystkie Wasze pierwsze dzieciaczki 🙂

gratuluje mamie i nam ,że trafiła się wkoncu dziewczynka ♥️

Olga pochwal się co to za zamówienie ☺️

Dzięki tej dziewczynce widmo wojny się trochę oddala 🤭🤣

 

 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Maria Monika napisał:

Olga pochwal się co to za zamówienie ☺️

Dzięki tej dziewczynce widmo wojny się trochę oddala 🤭🤣

 

 

Zamówiłam podpisie i kołderkę,kocyk i kokon i prześcieradło do łóżeczka w taki piękny wzór !♥️ W samochodziki retro i piłki do futbolu amerykańskiego 🙂 to akurat zaważyło na wybraniu wzoru,bo mój mąż jest teraz już trenerem futbolu amerykańskiego i kocha ten sport 🙂 no a to że teraz będzie chłopczyk to też spełnienie w sumie jego marzeń i musiałam zamówić 🙂♥️

 

Czyli dzięki dziewczynce jesteśmy wszyscy uratowani ♥️

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jezeli juz jestesmy przy temacie  tak z doswiadczenia wlasnego czy mozecie polecic jakis lekki wozek z  gondolą ? Mieszkam w bloku i takie wnoszenie i wynoszenie jest uciazliwe  a marzy mi sie taki lekki co by posluzyl i na mieszkaniu( balkonie). Tez po pierwszym sprzedalismy a teraz sie rozgladam. 

Odnośnik do komentarza

Kurcze no tej mój na pewno byl lekki i dość mały (mieliśmy niewielka winde i bez problemu do niej wchodził). No ale tak jak pisałam on był używką, chyba sobie nie przypomnę co to za model 🙈 

Teraz mimo wszystko chciałabym tak samo raczej gondole używana kupić, bo to w sumie na te pół roku się przydaje, a na potem spacerówkę już mam. 🙂 Też może pomału zacznę się rozglądać. Na pewno nie będę chciała jakiegoś wielkiego wózka, bo również mieszkamy w bloku niby z windą, ale w mieszkaniu jednak nie chce zagracac za bardzo 😛

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

No nasz wózek też nie był jakiś ciężki bo siostra go używała w bloku.. Ale pewnie przez te 5 lat sporo nowości i pewnie lżejszych powstalo.. Ale nie pamiętam jakiej marki my mieliśmy a mam go schowanego.. Także na razie się do niego nie będę dobierac... Jak by wam się rzucił jakiś wózek z gondola ale żeby można było ja złożyć razem ze stelazem to dajcie znać... Bo te gondole to strasznie duże są i stelaz osobno to nam do bagażnika ciężko zmieścić było. .. Drugo siostra miała właśnie taki wózek że skaldana gondola 10 lat temu ale to też byl używany chyba z zagranicy.. Ale też nie pamietamy jakiej to firmy. 

16udskjozun6alqk.png

Odnośnik do komentarza

Agga połówkowe jest równie ważne bo przede wszystkim ukazuje stan narządów wewnętrznych mianowicie czy są prawidłowe. Sporo wad można wyhaczyc na tym etapie. Ja osobiście już się zapisałam i tak samo czekam na to badanie jak na pierwsze prenatalne czekałam. Polecam iść 🙂 

co do wózka to trzeba się dopiero rozejrzeć. Ja raczej nie będę patrzyla na wagę wózka. Bo ten co chce kupić nie jest wcale taki lekki i mały 😛

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Agga napisał:

Dziewczyny, a powiedzcie mi taką rzecz. Jak pierwsze prenatalne wychodzi ok, to jest sens robić połówkowe? W pierwszej ciąży robiłam tylko pierwsze... jak to u Was wygląda?

Ja też uwazam, że warto 🙂 mimo wszystko na późniejszym etapie też jakieś inne rzeczy się sprawdza. Ja w poprzedniej ciąży miałam i tym razem też zamierzam 🙂

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...