Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas mnie tutaj nie było a tu jest już tyle wiadomości 😍 byłam dziś na kolejnej wizycie u lekarza, serduszko już słychać. Lekarz stwierdził, że dzidzia trochę mała, ale mówił, żeby się nie martwić, bo to różnie z tymi wyliczeniami bywa. Na wszelki wypadek zapisał duphaston. Kolejna wizyta już 3 kwietnia, bo wtedy kończy mi się wcześniejsze L4. 

Generalnie czuje się dobrze, ale mdłości mnie wykańczają...  

Odnośnik do komentarza

Ewelina a mi znowu powiedzieli, ze zarodek duży (ma 11 mm w 7 tydz +4) wiec rzeczywiście nie ma się co przejmować! Łączę się z Tobą w bólu odnośnie mdłości, choć na szczęście u mnie już lepiej. 
 

Dziewczyny, skąd w ogóle jesteście? (Woj/miasto?)

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Tez niestety mam mdłości, najgorzej jak cos poczuje jakies jedzenie... 

Ja jestem hmmm mieszkam w województwie lubuskim ale mam do woj. Wielkopolskiego 5 km. Mieszkam między Gorzowem wlkp a Poznaniem. 😊 A Ty? 

Odnośnik do komentarza
Gość Momofthree

Mi w zasadzie bez różnicy na jakim komunikatorze/portalu będzie grupa. Byle było bardziej prywatnie niż tu. 😉

Ja jestem z zachodniopomorskiego.

Powiedzcie mi, jak u Was wyglądają wizyty u gina? Musicie mieć swoje maseczki i rękawiczki?

Odnośnik do komentarza

Ewelina - ja też biorę duphaston. Czuje się dzięki temu bezpieczniej do następnej wizyty, mam za tydzień. 

Dziewczyny nie dotyczyło mnie to, ale dziś rano miałam też straszne mdłości 🙄 Też jest mi obojętny komunikator, byle było "tajnie", bo u mnie nikt jeszcze nie wie. 

Ja jestem z Małopolski 🙂

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Gość Momofthree napisał:

Mi w zasadzie bez różnicy na jakim komunikatorze/portalu będzie grupa. Byle było bardziej prywatnie niż tu. 😉

Ja jestem z zachodniopomorskiego.

Powiedzcie mi, jak u Was wyglądają wizyty u gina? Musicie mieć swoje maseczki i rękawiczki?

Ja też zachodniopomorskie 😁

Grupe zakladajmy super pomysł, koniecznie tajna bo u mnie wie tylko najbliższa rodzina 😉

Odnośnik do komentarza

Witajcie przyszłe Listopadowe mamusie, do których grona mam nadzieję przyjdzie mi dołączyć.

U mnie 6 tc potwierdzony jedynie testem ciążowym z bardzo wyraźną kreską, która pojawiła się już po kilku sekundach, zaraz po pierwszej kresce...

U nas jest problem z ginekologiem, lekarze maja zakaz badania dopochwowego... dzwoniłam w 3 miejsca. Dopóki nic złego, niepokojącego się nie dzieje zalecają spokój, ew. zrobienie kilku badań laboratoryjnych na tym etapie i skonsultowanie ich telefonicznie. Co dalej będzie... czas pokaże...

Ahhhh bym zapomniała ja ze śląska, pozdrawiam Was wszystkie i życzę Wam i sobie spokojnych 9 miesięcy :):):)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka2

Cześć! Gratuluję wszystkim i trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy! 

Też do Was dołączę, jestem w pierwszej ciąży, co przy obecnej sytuacji panującej w kraju wcale mnie nie podnosi na duchu.. Termin mam na 9-10 listopada, byłam u lekarza 12.03., czyli 5w4d i było widać jedynie pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym, kolejna wizyta na początku kwietnia. Już odliczam każdy dzień w trosce o dobre informacje!

W związku z epidemią koronawirusa już napotkałam mur - w zeszłym tygodniu prywatna poradnia endokrynologiczna odwołała moją wizytę i miałam problem by ustalić z panią doktor nową dawkę leku, gdyż TSH niesamowicie mi podskoczyło. Ostatecznie za pośrednictwem pani pielęgniarki udało się dopasować nową dawkę leku, następna wizyta 8.04. też stoi pod znakiem zapytania.. Ostatecznie mam nadzieję, że szybko wszystko wróci do normalności i każda z nas będzie mogła się spokojnie cieszyć swoim stanem 😊 

Odnośnik do komentarza

Beti współczuję bo każda z nas czeka na pierwszą wizytę jak na zbawienie. Wiadomo żeby zobaczyć ten mały zarodek 😁

Agnieszka ja też muszę iść na badania TSH, a powiesz mi czy laboratorium pracuję normalnie? Bynajmniej u Ciebie? 

Ta sytuacja w kraju każdemu daję się we znaki ale jak dziś słyszałam że komunię chcą przesuwać to chyba tak szybko to niestety nie minie.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Momofthree

Beti, Agnieszka hej 😉

Ja chyba będę próbowała przełożyć wizytę na wcześniej, ponieważ moja druga ciąża była ciążą podwyższonego ryzyka i z moich obserwacji wynika, że i ta może taka być. Boję się, że w obecnej sytuacji nie dostanę się do specjalisty, który będzie mnie współprowadził z ginem🤯 

Izunia nie ma możliwości żeby minęło szybko, oni zakładają szczyt zachorowań na za dwa-trzy tygodnie. Moim zdaniem rozsądną decyzją jest przesunięcie komunii.

Ja to bym tylko chciała urodzić w spokoju.

Odnośnik do komentarza

Ja mam dzisiaj wizytę, z aplikacji mam 7tc(6+2), mam nadzieję że wszystko ok... Czytam o Waszych mdłościach i innych objawach, a ja czuję się całkiem normalnie, jedynie czasem lekko zaboli mnie brzuch i mam wrażliwe piersi. Przyznam, że czasem mam taki niepokój, że tych objawów nie ma... Mam nadzieję, że lekarz dzisiaj mnie uspokoi 🙂

PS. Ja jestem z okolic Rzeszowa 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Margaret😊

Ja też zachodniopomorskie😉 wczoraj usg miałam, serduszko bije, dzidzia w porządku 😊termin wg USG to 12 listopada. Dostałam też skierowanie na prenatalne, które mam zrobić w pierwszej połowie maja, z lekarzem póki co mam być na teleporadach, skierowania na krew, mocz zdalnie będzie mi wystawiać. Od dziś na zwolnieniu więc w pracy musiałam powiedzieć, a tak nikt nie wie😉

Odnośnik do komentarza

Magmag mogę Ci powiedzieć że ja w obu ciążąch nie miałam żadnych mdłości i wymiotów. Mam nadzieję że teraz też tak będzie. Ale fakt przy pierwszej nawet płakałam że nie mam a lekarka się w głowę puka że zamiast się cieszyć to ja płaczę 😁 t

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Momofthree napisał:

Paulina 28 przez kilka lat mieszkałam w  Szczecinie😉

Aga pierwszy raz jestem na forum z dziewczyną z moich okolic😉

W pierwszej ciaży, na forum tez nie mialam nikogo z okolic a tu widze jest nas wiecej bo doszła jeszcze Margaret 😉 moze okaże się, że mieszkamy bliżej niż nam się wydaje ale to już może na zamkniętej grupie dogadamy.. 😉

Ja mam wizyte w czwartek, mam nadzieje ze serduszko będzie bo to końcówka 7 tc. Mdłości dokuczają mi strrraszne, robienie obiadu dla rodziny to katorga. W pierszej ciąży minęły ok 15 tc. 

Dziewczyny oby do końca I trymestru, później zleci (przynajmniej tak mialam za pierwszym razem 😋). 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...