Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
eewelinka

Marcowe Mamusie 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Donatka

Ja idę we wtorek i u mnie to będzie 6t +6. Mam nadzieję że już coś będzie widać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie też boli brzuch jak na okres oczywiscie nie cały czas. Za to w zeszłym tyg w piątek bardzo mnie bolał cały dzień aż stać mi było ciężko i byłam pewna wtedy ze v okres dostanę. Martwią mnie te bóle.
Ja do lekarza wybieram się za 2tyg to będzie 6+4.potem jedziemy na tydzień urlopu więc przed nim chce wiedzieć co i jak.

hchy3a3f0ij9779s.png

2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iguana13 pytałam koleżankę to mówi że ten ból podbrzusza jest normalny (mam taką nadzieję) one też tak miały i lekarze wręcz mówili że to dobrze bo macica się "powiększa". Ja też ide za 2 tyg bo później urlop i chce wiedzieć czy wszystko jest ok

16ud43r8z4z8l0ej.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majci

Hej. Ja nie wiem czy ciąża czy nie ciąża
Miałam okres 2 czerwca. Od niedzieli (23.06) bolą mnie piersi, od poniedziałki trochę podbrzusze a dziś doszły niewielkie mdłości. Jestem tez senna. W niedzielę i poniedzialek moglabym nie wstawać.
Beta w poniedziałek wyszła ujemna test oczywsicie tez, ale to chyba i tak za wczesnie żeby coś wykryć
Jutro rano zrobię ten bardzo czuły test.
Od trzech lat czyli od pierwszej ciąży nie miałam takich objawów przedokresowych a wcześniej owszem bolały mnie piersi juz na dwa tygodnie przed @ ale po całości a teraz rwie mnie tylko z boków od pach.
Dziś od rana boli podbrzusze, ciężko mi wstac i jestem śpiąca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majci

Ah to by było szczęście przy moich cyklach i policystycznych jajnikach w pierwszym miesiącu starań :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się chyba za szybko cieszyłam :( zrobiłam dziś drugi test i wyszła ledwo widoczna druga kreska :( chyba pójdę dziś na betę zobaczyć czy jest ciąża czy nie. Mam wrażenie że to powtórka tego co przeżyłam w kwietniu :( najpierw blade testy a potem... :( chciałam w końcu zobaczyć dwie grube krechy i się nie martwić to mam :(

hchy3a3f0ij9779s.png

2010 córcia

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Donatka

Iguana, leć na betę i będzie wiadomo czy rośnie. Wiem że łatwo mówić ale bądź dobrej myśli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Donatka staram się myśleć pozytywnie. Byłam już zrobić betę.
Teraz godziny czekania na wynik... Pocieszam się tym że to był test innej firmy.

hchy3a3f0ij9779s.png

2010 córcia

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majci

U mnie jedna krecha, ale nadal czuje się fatalnie.
Czekam cierpliwie tydzień i powtórzę test bo dzis dopiero 26 dzień cyklu z moich ponad 30 dniowych.
Myślicie ze jest jeszcze jakaś nadzieja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Donatka

Majci, bo to jeszcze za wcześnie. U mnie na tym etapie też nic nie pokazał test. Dopiero w dniu spodziewane miesiączki pokazała się baaardzo blada kreseczka. I to też taka że zastanawiałam się czy faktycznie jest czy tylko ja ją widzę:) Także głowa do góry i cierpliwości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majci

Czekam czekam cierpliwie. Ale tak fatalnie sie czuje ze chcialabym miec juz rozowe na białym :D :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wynik 17,10, więc ciąża jest. W sobote pójdę znów zrobić badanie i sprawdzę przyrost.

hchy3a3f0ij9779s.png

2010 córcia

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Donatka

No to gratuluję i już się nie stresuj żeby maluchowi nie zaszkodzić. Trzymam kciuki żeby beta ładnie rosła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wrażenie że na razie ta ciąża jest inna od mojej poprzedniej. Wtedy w 5 tyg ciąży spałam jak szalona, a teraz.. Teraz to nawet wstaje o 5 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Donatka

A ja zaczynam się martwić bo od wczoraj boli mnie w krzyżu tak jak zawsze przez okresem. No i piersi mam takie jak kamienie. Już się nie mogę doczekać wizyty u lekarza. Może mnie trochę uspokoi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się niestety żegnam :( wczoraj zaczęłam plamic, a dziś już krwawe i to bardzo, więc to kolejne poronienie :(

hchy3a3f0ij9779s.png

2010 córcia

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Dziewczyny witam sie i ja:-)
Byłam tu jakis czas temu na forum we wrześniówkach 2017. Mam juz córeczkę 22 miesiące.
U nas ciąża to kompletna niespodzianka! Szczerze nie planowałam drugiego dziecka.. ale sie cieszę ze Julka bedzie miała rodzeństwo.
U nas termin jest na 01.03.2020 ostatnia miesiączka zaczęła sie 23 maja.
Okres spóźnia mi sie 6 dzien
Test wyszedł- dwie grube krechy.
Żadnych objawów oprócz lekkiego bólu piersi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Donatka

AniaMania to miałyśmy ostatni okres tego samego dnia. Do lekarza kiedy się wybierasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...