Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

ewelinka tak byłam od początku tam jak tylko dowiedziała. Się o ciąży.

Zatem moja kilkanaście dni starsza. Teraz od września idzie pierwszy raz do przedszkola. Nie puszcza łam wcześniej bo miałam nadzieję że szybko zajde i będzie że mną w domu. A teraz jak się dostała to ja zaszłam. Ale zobaczymy jak będzie bardzo chorować to nie będę jej puszczać aby samemu nie Chorować bo w ciąży nie wskazane.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Moja też mogła iść jak miała 2 ale staraliśmy się już i nie chciałam. A teraz się obawiam że się niegrzeczna zrobi przez to przedszkole. Ale każdy musisz jakoś zacząć edukację.
Jak poszliśmy na taki poznawczy dzień to bawiła się i wogole ale płakała bo inni płakało :D wrażliwa bardzo ale też i zawzieta więc albo da sobie wejść na głowę albo będzie innym wlazic :D

A to już jak gadamy na przyszłość to jakieś imiona macie wybrane jakby był chłopiec albo dziewczynka?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hie hie. My na syna odrazu ustalismy że Kacper mimo że popularne. ale ze dwie córki to na jedną mieliśmy a na drugą wymyslalismy i tak dwa Msc przed porodem się dogadaliśmy. Pewnie jak będzie teraz cora to też będzie ciężko. Chociaż podoba mi się bardzo Diana albo Nadia ale to drugie to teraz "modne" i dużo Nadii napotykam.

Doszedł mi nowy objaw poczatkujacej ciąży. Spać mi się chce ciągle tylko np nie teraz. I budzę się o 5 wyspana :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A dla dziewczynek jakie macie te imiona? Bo mój to wybredny więc może coś z waszych wybiorę. :D

Jestem strasznie głodna a muszę jechać na czczo do laboratorium. A jeszcze cora musi śniadanie zjeść. :D

Ale damy radę. :D

A no i robiłam dzisiaj test o czułości 25 bo termin @ dzisiaj i o taki ładny wyszedł. Krecha odrazu się pokazała.

monthly_2019_07/marcowe-mamusie-2020_76252.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jejku dziewczynki wy już o imonach a ja się zastanawiam czy wizyty nie przesunąć żeby nir było za wcześnie (6+5) czy coś zobaczę? Usłyszę? :) jak wasze samopoczucie ja trochę senna i momentami jakas poddenerwowana. Najgorsze ze 8h w pracy trzeba siedzieć i zacisnąć zęby. Kiedy powiedziałyscie w pracy o ciąży? Ja się trochę boje że za wcześnie a baby są płytkary szczególnie jak jest ich za dużo w jednym miejscu

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynka to Jagoda, Martynka, Anna, Emilia.
A w pracy na razie nie mówię.. Jak skończę 12 tygodni to powiem. Chyba że będę wymiotować to wcześniej. Na razie ciężko ukrywam niepicie kawy.. Robię i wypija 2 lyki żeby widziały.. Ostatnio wrażliwe na ciąże bo jedna odeszła. Jeżdżę jeszcze czasem rowerem do pracy więc się nie domyslaja. W sierpniu idę na urlop i po urlopie powiem, albo zaraz przed :D

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka

U nas dla dziewczynki to Alicja(na 1 miejscu), Kornelia (Ale mamy długie nazwisko więc pewnie odpadnie), Julia ale oklepane, ewentualnie Liwia albo Iga
W pracy powiedziałam narazie jednej koleżance z którą się blisko trzymamy, ale to ona się zapytała wprost. Właśnie nie picie kawy mnie zgubiło.
Wreszcie powiem albo przed urlopem albo dopiero jak z niego wrócę czyli na początku sierpnia. Zobaczę jeszcze co mi lekarz jutro powie, czy wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza

Natkusia spokojnie będzie widać fasolka. Słychać też już powinno. Ja obie ciąży byłam i słyszałam już serduszko 5+5/6 ale niby do 8 tyg może się serduszko rozwijać.

A co do pracy to ja miałam łatwiej bo pracowałam u siebie. Akurat teraz szukałam pracy odkąd wiem że cora się dostała do przedszkola. Niestety się nie udało. Ale jak macie ciężka pracę to polecam odrazu zwolnienie bez oglądania się na innych. Chyba że macie normalnych szefów i powinni załatwić wam stanowisko pracy takie odpowiednie dla ciężarnej. A jak nie ma to na zwolnienie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena, wiemy od kilku dni o ciąży. Choć ja czułam już wcześniej :)
Z objawów to mam mega senność- mój typowy objaw ;) i lekkie rozdrażnienie. Jak miałam myśli typu "zabiję męża za to, że źle nasypał kawy do ekspresu" to już bylam pewna :D
Co do imion to córki już dawno wybrały -dla dziewczynki Ania, Eliza lub Helena (mi się podoba Rozalia). Dla chłopca Daniel.

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

To nie pozostaje mi nic innego jak wierzyć że objawy będą łaskawe przez ten miesiąc. Później urlop 3 tyg wezmę. Wrócę i jak będzie źle to powiem i pójdę na zwolnienie. Jak narazie to dziś rano mnie zemdlilo. Szybko na leżaco zjadlam 3 migdały. I drażnią mnie perfumy męża hehe już dostał reprymende żeby się nie pryskac w mieszkaniu

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Ja narazie mam mega głód jak zwykle. Kawa mnie nie ciągnie. No jak np wstanę szybko to mi się kręci.
Ja to przed testem zdziwiłam się tylko że tak mi śledzie smakowały że mój jak jechał do sklepu to dostał listę aby jeszcze kupić :D takie z czosnkiem i ogórkami.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka

Ja mam w planach pracować do końca roku. Oczywiście jeśli wszystko będzie ok. Mam pracę biurową więc o żadnym wysiłku nie ma mowy. A nie chce się zasiedzieć w domu. Wiadomo że do pracy trzeba się ubrać, umalować żeby jakoś wyglądać.
No chyba że coś się będzie działo to wiadomo że L4. Moja koleżanka z pracy urodziła w 7 miesiącu bo mimo zaleceń lekarza żeby iść na zwolnienie, upadła się że będzie pracować. I efekt był jaki był

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie miałam 5 tydz plus 5/6 dni i było serduszko. Ale chyba do 8 tyg podovno się rozwija albo jakoś tak.

Ft3 i ft4 mam w normie a wizytę mam w piątek.
Gin w środę muszę odwiedzić bez rejestracji bo nie wiem czy dalej brać dupka.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...