Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

ewelinka ja w drugiej ciąży miałam zgage od połowu aż do porodu. Chyba wolalam mdłości niż ta zgage. Nawet wodę musiałam jedna pić bo od innej miałam zgage. Mówią że ja zgage się ma w ciąży to dziecku włosy rosną. Bądź co bądź moja urodziła się z bujną blond czupryna :D
Ja to bym teraz jajecznice ciągle jadła :D

Czekam na wyniki bety. Jednak się skusilam

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka

Ja biorę prenatal uno od jakichś 3-4 miesięcy już. On jest przed zajściem w ciążę i do 12 tygodnia.
Dziś się trochę przeciągnęłam. Wolne W pracy miałam ale musiałam trochę po urzędach polatać i wpadłam jak kawka po powrocie do domu. Leżę przed wiatrakiem i sobie od 3 godzin drzemki ucinam. Tylko mąż mnie telefonami co jakiś C,aż budzi

magalena a to czemu betę robiłaś? Sprawdzasz przyrost?

Odnośnik do komentarza

Tak w środę pójdę znowu zrobię i będę miała spokojniejsza głowę. W poprzednich ciazach nie robiłam. A teraz mnie namówiła kuzynka :D
Jeszcze trochę mi ciężko wierzyć w to że jestem w ciąży. Chyba przez ten czas jaki się staraliśmy to się trochę poddalam i jeszcze do końca nie wierzę. Mimo że dwa testy pozytywne.

Co do witamin to ja przed ciąża brałam tylko kwas foliowy. A od wczoraj biorę femibion 1 bo tylko po nim nie mam mdłości. Przez dwie ciąże wyprobowalam kilka i tylko tak spoko dla mnie.

A co do biegunki to ja miałam wczoraj wieczorem odlot. Ale taki pół godzinny i spokój do teraz. Za to ważyłam w zeszłym tygodniu 57.6 a dzisiaj weszłam na wagę a tam 56.6. Po obiedzie weszłam na wagę jeszcze.

Wczoraj słyszałam dobry tekst: dwóch kolegów gada i jeden do drugiego mowi: dobrze ze śnieg nie pada bo komu by się chciało w taki upał odśnieżać :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka

AniaMania, to że nie brałaś przed zajściem to nic strasznego. Przecież jest tyle nieplanowanych ciąż a dzieciaczki rodzą się zdrowe. Teraz jak najszybciej zacznij brać witaminki. Tylko nie zwykły kwas foliowy bo on się podobno słabiej wchłania

Odnośnik do komentarza

A ginekolog na pierwszej wizycie nie powie co najlepiej brać? Poczekam może coś poleci dobrego. Wizyta 13 lipca to będę dalej brać folik :) czy wy też macie takie dziwne "ssanie" w żołądku? :D jejku jaka faza... Zjem i czuję się głodna. Ja też się ważyłam dla i 1 kg mniej było 50.7 terax jest 49.5 a cały czas coś jem... Oczywiście staram się zdrowo jeść

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Donatka ja zawsze w ciąży miałam apetyt niestety. W pierwszej przybrała 17kg w drugiej 11kg więc mam nadzieję że w tej jeszcze mniej. :D narazie 1kg na minusie a też mam apetyt ale tlko na niektóre rzeczy. Jabłka mi dobrze wchodzą. A ja uwielbiam słodkości. A teraz mam 3 tabliczki czekolady i przekłada bo mnie nie kuszą o dziwo.
A kawy już nie pije bo tak jak słodkości lubiłam tak teraz nie ma smaku. Nawet mi nie pachnie.
Wogole pisałam wam że jajecznica mi wchodzi tak teraz znowu usmazylam i jakieś dziwne w smaku były. :D
Zaczyna się.
Ooo właśnie mam już i wyniki bety, dorzucam.

monthly_2019_07/marcowe-mamusie-2020_76284.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja od pół roku biorę Folik i teraz odkąd się dowiedziałam że jestem w ciąży to też. Pewnie Doktorek 13go na wizycie powie co brać teraz więc zmianie po 13stym. Ja jak narazie zjadam posiłki ale rano troszkę mnie kręcilo dzis to zrobiłam sobie rzadka kaszke, a jak koleżanka przyniosła torta do pracy to zrobiło mi się dziwnie gorąco

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Współczuję wam z tymi mdłości ami. Ja pamiętam z poprzednich ciąż że też miałam mdłości ale nigdy poranne jak zwykle piszą a przeważnie wieczorne. :)
Ciekawa jestem ile tu do nas dołączy kobietek jeszcze. Pamiętam że na poprzednich wątkach robili tabelki i wszystko wpisywali każdej nick itp.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witaj Alinko. Gratuluję ciąży i cieszę się że do nas dolaczasz. Skoro masz plamienia/krwawienia to najlepiej szybko to sprawdzić u gin albo jesz na izbę przyjęć. Tam cię szybko przyjmą. Żeby nie było że masz niski progesteron i żeby się ciąża utrzymała. Bo możesz poprostu mieć tylko słabe naczynka i pękają sobie i dlatego krwawisz ale lepiej to sprawdzić. Daj koniecznie znać co u was.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Chyba źle przeczytałam. Uplawy są nie krwawe. :D ja też mam tam mokro. Czasem coś poleci ale jak pamiętam poprzednie ciąże to teraz to ciągle z wkładka chodzę bo ciągle coś gdzieś pocieknie. Możesz sprawdzić jaki kolor i zapach i czy nie masz swiadu albo pieczenia. Bo jak są to może wskazywać na infekcje jakąś.
Pozdrawiam. I wybacz niedopatrzenie ale dopiero się obudziłam. :D

Czy wy też już latacie tak siu siu? W nocy to 3 razy już wstaje.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka

A mój mąż wczoraj by ode mnie w łeb dostał. Przebierałam się w sypialni A on tak patrzy na mnie i mówi "Ale brzusio to już Ci się troszkę zaokrąglił". Powiedziałam mu coś w stylu "Głupku jeden mam takie wzdęcia że masakra a w 6 tygodniu ciąży to jeszcze brzucha nie ma"
Po prostu mnie osłabił. A nudności i u mnie się zaczynają od wczoraj.

Odnośnik do komentarza

ewelinka radzisz sobie jakoś z tą zgaga? Mnie pomagały płatki migdałów i zimne mleko. A właśnie wyczytałam że siemię lniane też jest dobre. Bo na zaparcia to normalne ale o tym że na zgage to nie wiedziałam.
Ja pije siemię z racji moich kiszek. Trochę mam owrzodziale i od kilku lat pije z przerwany ale wtedy cokolwiek zjem to czuję pieczenie w tych miejscach co się sprawdziły.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Donatka to przyznam że trochę głupek. Ale może miał dobre checi i chciał powiedzieć komplement a wyszło inaczej. Skąd ja to znam :D
Ja się właśnie po cyckach ma am i że takie pełne i jędrne się robią powoli :D
Lece coś wszamać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Donatka ja się lekarza pytałam w poprzednich ciążach. I jak czujesz się dobrze i nie ma krwawienia ani innego zagrożenia to można. My tak już się przytululalim. Ale wiem że na koniec ciąży jak mi często brzuch się stawiał to wolalam unikać tego a już orgazm odpada bo to jednak napięcie macicy.
A więc jeszcze 10h tak? Dobrze pamiętam że 17? Bo ja to sklerotyk :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka

Tak magalena o 17:15 dokładnie. Ja w poprzedniej ciąży sex uprawiana nawet W dniu porodu. Ale to było tyle czasu temu że mam wrażenie że ja z pierwszej ciąży wszystko pozapominalam. Jakaś bardziej strachliwa teraz jestem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...