Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
eewelinka

Marcowe Mamusie 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Donatka

Ja chciałam iść za dwa tygodnie ale idę we wtorek. Potem mój lekarz ma urlop, a po jego urlopie ja wyjeżdżam na wakacje. Więc następny możliwy termin byłby dopiero za ponad 4 tygodnie. A tyle bym nie wytrzymała w niepewności;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień doberek.
Czy mogłabym dołączyć do was? W nocy zrobiłam test bo nie wytrzymała do rana i pokazały się dwie grube krechy. Czekaliśmy na tego szkraba ponad 2 lata z przerwami. A chyba najbardziej czeka na rodzentwo nasz a cora.
Dorzucam zdjęcie testu i zmykam bo dziś od 3 jestem strasznie głodna. :D
Buziaki. ♥️

Wg kalendarza internetowego termin mam na 6 marca 2020.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hi hi gapa ze mnie...

monthly_2019_06/marcowe-mamusie-2020_76214.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Donatka

nowamamusia nie martw się, u mnie na początku była taka blada że zinterpretowalam test jako negatywny. Dopiero mąż się dopatrzył. Po paru dniach powtórzyłam test i już była ciemniejsze druga krecha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nowamamusia ja miałam o czułości 10 taki strumieniowy z rossmana. Ale to tak jak Donatka pisze ze raz wychodzą mocne raz słabe. Zależy kiedy owu była.

Macie już umówione wizyty?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Donatka

Ja mam wizytę we wtorek ale pewnie jeszcze będzie za wcześnie. To będzie 6 tydzień + 6 dni

A jak u was? Są już jakieś objawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wizytę 13 lipca i też się zastanawiam czy nie za wcześnie. W sumie to będzie 6+5. Trudno najwyżej pójdę drugi raz. Objawy jak narazie delikatnie bolą piersi i czasami ból podbrzusza. Najbardziej boję się wymiotów :( może jest szansa, że się obędzie bez :D

16ud43r8z4z8l0ej.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Donatka

natkusia_a ja w pierwsze ciąży wymiarów nie miałem co prawda ale mdłości takie że ciągle chudłam, a pierwszy kilogram na plus wskoczył mi dopiero w 7 miesiącu ciąży. Ciekawe jak będzie teraz. Wtedy byłam piękna i młoda;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, dam Wam nadzieję. Ja w pierwszej ciąży bez wymiotów, mdłości to może parę razy. Także można i bez :D
Ja idę do ginekologa 10 lipca, będzie to 6t+1. Ale ja mam owulacje ok 7 dnia cyklu. Piersi bolaly mnie już z połowie cyklu, test zrobiłam w 26 dniu cyklu, a mam 30 dniowe. A i prowadziłam aplikacje temperatury i tam apka mi przesuwala ciągle termin okresu i myślę 'oho.. Coś bedzie' i tadam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moim zdaniem 6 tydzień + to już będzie dużo widać i nawet szansa na serduszko jest. Ja w obu ciążach byłam 5 tydzień i kilka dni i już bo serduszko. :D

Ja dopiero w poniedziałek będę działać z umówienie wizyty. Tylko ja jeszcze endokrynologa muszę zavhac i zrobić ft3 i ft4 bo ostatnie badania atpo miałam troszeczkę zawyzone. Ale tsh i atg dobre.
A ja jestem cykl że wspomaganiem duphastonu. Brałam od 16 do 25dc. Na uregulowanie cyklow bo poprzedni gin dawał mi luteine a z racji że miałam pozna owulacje (18-27dc) to mi się całe cykle posypały. Zwykle miałam 30dniowe. A bywały 28 albo 41dni.

A z objawów to u mnie piersi bolą. Tzn trochę bo od tego duphastonu od 18dc mnie bolą. Poza tym czasem ukluje mnie coś w okolicach macicy. No i reszta objawów to typoko okresowe. Czoło mam wysyłane jak nastolatka. Ciągle czuje mokro tam. I sprawdzam czy @ nie przyszła.

Cieszę się ogromnie ale i tak ciągle sprawdzam test czy nie wydawało mi się.

A mowilyscir już komuś oprócz partnerowi?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja powiedziałam mężowi oczywiście. Koleżance która wiedziała że się staramy i mojej mamie. Powiem wszystkim ok 10 tygodnia :) boję się tylko, że jednak nic z tego nie wyjdzie.. Ogromnie boję się wizyty u gin,..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jejku mam nadzieję że może być ten tych wymiotów. Boję się tego bo mam problemy z na wracającymi krwotokami z nosa, szczególnie zima (przeziębienie, suche powietrze itd) ale kiedyś przy wymiotach też polecialo :( jednak każda utrata krwi w takiej sytuacji jest stresująca...a może nie ma co się martwić na zapas :) ja mam wizytę za 2 tyg już doczekać się nie mogę czy będzie słychać serduszko ❤️z objawów- piersi bolą, czasami zakręci się w głowie no i ból podbrzusza. U mnie narazie tylko my z meżeulkiem wiemy, jakoś boimy się mówić za wcześnie, może powiemy jak będzie wsztstko dobrze ale to za jakiś czas. Z wyliczeń mi wychodzi ze to 5 tydzień dopiero, ostatnia miesiączka 25 maja owulacja w granicach myślę 16-18 czerwca. Cykle mam 30-32 dniowe test już wyszedł pozytywny dzień przed planowana miesiączka w nocy obudził mnie ból w jajniku i rano teścik poszedł w ruch i II kreseczki :)

16ud43r8z4z8l0ej.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tyle jeszcze czasu przed nami.. :D mogłoby być krócej bo się doczekać nie mogę na naszą niespodzianke. Nie wiem jak Wy, ale ja w tej ciąży postanowiłam nie sprawdzać płci :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

natkusia będzie wszystko dobrze. Spisuj sobie na kartce wszystkie swoje dolegliwości albo pytania do gina. Możesz wspomnieć o tych krwotokach.

ewelinka ja tam rodzicom i rodzeństwo powiedziałam. Również sąsiadom bo mamy jednych jak nie lepsza rodzina. My się długo staraliśmy i każdy wiedział że ciągle coś. A co do płci to mnie tam obojętnie chociaż chyba będą pytać zawsze no i mój to chce wiedzieć. No i córka chce siostre :D
Ale widzę że mamy córki w tym samym wieku i z tego samego dnia nawet. 5.10.2015 moja a twoja?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Donatka

Ja płci jestem bardzo ciekawa. Chociaż wiadomo że najważniejsze żeby zdrowe było.
My się z mężem staraliśmy od marca. Stosowalam wszelkie możliwe sposoby wyczytane w Internecie"na dziewczynke".
Jadłam pokarmy bogate w białko i magnez, seks był przed owulacją, po owulacji jùz nie bo po owulacji też większe szanse na chłopca. Orgazmu pilnowalam żeby nie mieć, bo orgazm tez zmienia środowisko pochwy za fasadowe i jest większa szansa na chlopaka.
Jednym słowem cuda wianki.
I jak nic nam z tego nie wychodziło i ciąży nie było to stwierdziliśmy że w nosie z tym wszystkim, widocznie druga ciaza nam nie dana.
Miałam znowu iść do lekarza po tabletki antykoncepcyjne, ale nie zdążyłam bo w 6 czerwca raz nas poniosło bez zabezpieczenia z finałem we mnie i tadammmm: 20 czerwca test pozytywny.
Sex był akurat W dzień owulacji więc wg mądrości internetu będzie chłopczyk .
Ale się podpisałam;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieśmiało do Was dołączę. Wreszcie ;) staraliśmy się o dzidziusia już jakiś czas. Stres coraz większy czy się uda, ale są upragnione dwie kreski!
Mam już dwie córki, liczę na trzecią :D dziewczynki bardzo chcą mieć jeszcze rodzeństwo. Zobaczymy.
Akurat jutro wyjeżdżamy na krótkie wakacje, więc z lekarzem muszę zaczekać. Dopóki lekarz nie potwierdzi, nic nikomu nie mówimy. Nawet dzieciom. Nie chcę zapeszyc, bo my już starsi jesteśmy a wiadomo- z wiekiem trudniej. Ale jestem dobrej myśli i czekam marca <3

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...