Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamusie :)


Gość aldonka23

Rekomendowane odpowiedzi

Justyś... ja to się środy nei moge doczekać...a Tobie zostało już tylko 60 minutek....aaaa...super..jak się cieszę:)
tym bardziej, ze nasze fasolinki sa w podobnym wieku:D będę przynajmniej wiedzieć (po twojej wizycie)..jak się maleństwa czują:D
trzymam kciuki za udaną i radosną wizytę. czekam na relacje...z niecierpliwością:)

http://www.suwaczek.pl/cache/d50187870e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0875309ce7.png

Odnośnik do komentarza

klabacka
Justyś... ja to się środy nei moge doczekać...a Tobie zostało już tylko 60 minutek....aaaa...super..jak się cieszę:)
tym bardziej, ze nasze fasolinki sa w podobnym wieku:D będę przynajmniej wiedzieć (po twojej wizycie)..jak się maleństwa czują:D
trzymam kciuki za udaną i radosną wizytę. czekam na relacje...z niecierpliwością:)

Mam tyle wątpliwości i strachu w sobie!!! nawet nie wiesz, boję się, że mnie nie przebada, tylko odeśle-tego najbardziej!!!
Jeszcze 40 min i wychodzę z domku, jejku już nie długo się dowiem!!! Na pewno dam znak jak wrócę!!

Odnośnik do komentarza

Justyś

Mam tyle wątpliwości i strachu w sobie!!! nawet nie wiesz, boję się, że mnie nie przebada, tylko odeśle-tego najbardziej!!!
Jeszcze 40 min i wychodzę z domku, jejku już nie długo się dowiem!!! Na pewno dam znak jak wrócę!!

Dasz radę:) to Towja pierwsza ciąża?? moja tak..i dopadają mnie straszne myśli, gdybania...sama zastanawiam się po co tyle się zadręczam..przecież ciąża to nie choroba..a jednak...chyab taka dola kobiet...o wsyztsko się martwią;)

http://www.suwaczek.pl/cache/d50187870e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0875309ce7.png

Odnośnik do komentarza

klabacka
Justyś

Mam tyle wątpliwości i strachu w sobie!!! nawet nie wiesz, boję się, że mnie nie przebada, tylko odeśle-tego najbardziej!!!
Jeszcze 40 min i wychodzę z domku, jejku już nie długo się dowiem!!! Na pewno dam znak jak wrócę!!

Dasz radę:) to Towja pierwsza ciąża?? moja tak..i dopadają mnie straszne myśli, gdybania...sama zastanawiam się po co tyle się zadręczam..przecież ciąża to nie choroba..a jednak...chyab taka dola kobiet...o wsyztsko się martwią;)

Moja pierwsza...... mam tak jak ty, wiele domysłów i wątpliwości, strach przed tym co usłyszę, a jednocześni radość.
Dylematem dodatkowym jest to ,że mam umowę do listopada 23, a poród byłby w listopadzie właśnie, moja ciąża to nie był przypadek, tak chcieliśmy, bo stwierdziliśmy, że za długo odkładamy ta decyzje, tym bardziej, że człowiekowi zawsze mało. Czekaliśmy az znajdę pracę, potem jak się ustabilizujemy, odłożymy troszkę pieniążków, ale tak do końca się nie da!!!

Odnośnik do komentarza

Justyś

Moja pierwsza...... mam tak jak ty, wiele domysłów i wątpliwości, strach przed tym co usłyszę, a jednocześni radość.
Dylematem dodatkowym jest to ,że mam umowę do listopada 23, a poród byłby w listopadzie właśnie, moja ciąża to nie był przypadek, tak chcieliśmy, bo stwierdziliśmy, że za długo odkładamy ta decyzje, tym bardziej, że człowiekowi zawsze mało. Czekaliśmy az znajdę pracę, potem jak się ustabilizujemy, odłożymy troszkę pieniążków, ale tak do końca się nie da!!!

Och...dobrze mieć bratnią duszę nie wierzę, że spotkałąm kogoś podobnego. hi hi... te fora działąją cuda :)
Nasza ciąża to tez nie przypadek, staraliśmy się od jesieni. mam umowę do 31 sierpnia ;/ ale jestem w tyle komfortowej sytuacji, że jestem nauczycielką w rzedszkolu... i z tego co się orientuję- przedłużą mi umowę, tylko, że pierwsza musiała byc na czas okreslony. początkowo się martwiłam, że po umowie, itp..że mnie nie ztrudnią później..ale, tak jak móisz: do konca nic się nie da idelanie zaplanować :)
chciałam dzidizusia przed koncem studiów, ale los przyniósł inne plany :)
nie ważne..teraz cieszę się OGROMNIASTO!!
aczkolwiek już mysle o drugim.. hi hi:)

http://www.suwaczek.pl/cache/d50187870e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0875309ce7.png

Odnośnik do komentarza

Justynko kochana czekamy z niecierpliwością:)
Już nie wiem gdzie z niektórymi dziewczynami pisać,o piszemy na dwóch forach,hihihi,ale przynajmniej wygadać się można.Dla mnie to ważne,bo cały dzień siedzę sama i czekam na męża.......
Wczoraj pisałam,że mi mdłości przeszły,a dzisiaj znowy się zaczęło:fun: no cóż taki widać urok mojej ciąży:)przeżyjemy:)

Odnośnik do komentarza

Dziweczyny ja też się cały czas martwię...wiem że nie powinnam,bo fasloka się dobrze rozwija,ale same te myśli mnie dopadają.Wczoraj wieczorkiem to tak się poryczałam,że mój M. nie wiedział co robić,hihihi.....czy na mnie krzyczeć,żebym się nie martwiła,czy mnie pocieszać.Ale w końcu chyba zrozumiał czego mi potrzeba i.........pocieszał:36_3_1:
zresztą ja sama czasem nie wiem czego mi potrzeba:)

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki..a gdzie jeszcze klikacie?? bo tu na listopadowym watku tak nas mało...czasmi myślę sobie, że moze dlatego, ze jestem nowa i początkująca?? ale zchęcią bym dołączyła do wiekszego gorna;)
Oleńka.. jakby to powiedzieć..myslę, że właśnie hormony mają najwęicej do powiedzenia;D wszytsko przed nami..ale huśtawki nastrojó..echhh:) aż strach się bać:) radosc przeplata się z obawami, po radosnym dniu przychodzi płaczliwy wieczór..a partnerz co? siedzą i aptrza na ans jak na "..." :)
tylko mi ich szkda, że nie wiedzą, co tak naprawdę nam dolega:) i sądzę, że te 9 miesięcy i tak ich nie przekona:) :36_11_1:

http://www.suwaczek.pl/cache/d50187870e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0875309ce7.png

Odnośnik do komentarza

Witam!! U mnie również huśtawka nastrojów, sama czasami nie wiem co się ze mną dzieje. Mdłości tylko po słodkim, mocno słodkim, które kiedyś było normą. Po za lekkimi bólami podbrzusza to nie mam żadnych dolegliwości. W czwartek 40 dc czyli 6 i poł tygodnia byłam u lekarza, widziałam pęcherzyk w macicy, ale po wizycie nie wyszłam zadowolona. Z dzidzią w porządku, ale aby za głupie usg wziąść 100 zł, masakra. Prędzej jak chodziłam z problemami to za usg brała 50, a w ciąży to podwójnie? I doszłam do wniosku, że poszukam lekarza na NFZ, zawsze to zaoszczędzę na wizytach i badaniach na dobrą wyprawkę. A no i tak nie zamierzam rodzić u siebie w mieście.

Nasz Aniołek Łukaś 20.07.2009r.
Grzesiu 07.10.2010r.

Odnośnik do komentarza

Ja też tak robię.....wszystkie badania robię z NFZ-tu,ale mam swoja prywatna gin.do której chodzę,jeśli mam jakiś problemik,a nie dam rady zapisać się danego dnia do przychodni:)Daj spokój u mnie za USG ciąży jeden gin.chciał 150 zł + wizyta 200 szaleństwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moja gin.bierze 50 za USG i 50 za wizytę,można jeszcze przeżyć:)

Odnośnik do komentarza

taksara
Oleńka a może napisz jakie badania są na NZF a za jakie trzeba samemy zapłacić, bo pewnie wszystkich nie refunndują, jak to w ogóle wygląda z badaniami.

Wiesz co, nie powiem Ci dokładanie,bo mnie objął taki program refundowany przez gminę Warszawę......i z tego programu mam więcej bezpłatnych badań i wizyt,więc nie wiem jak to jest gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza

taksara
Oleńko tak patrzę u ciebie, niby jesteś 10 dni przede mną a II kreseczki miałas już 17 02, to kiedy mialaś ostatnią @, bo dziwne to jakoś. Ja dopiero 11 marca miałam pozytywny test.

dziwne,dziwne.......wiesz ja poroniłam w grudniu i miałam takie nieregularne cykle co 35-38 dni,czasmi nawet 2 miesiące mogłam nie mieć okresu.Okazało się że mój cykl był ok.miesiąca przesunięty....kreseczki mi już wyszły własnie w lutym,ale ostatnio okazało się że fasolka jest o wiele młodsza,niz myślano z OM.Ja już jestm cała zakręcona tymi obliczeniami:)

Odnośnik do komentarza

Zeszło strasznie długo w tym szpitalu, zamiast o 8 przyjść, była o 11.15-miała operacje nagłą!!!
Oto co się dowiedziałam!!!!!
Z badania potwierdziła, że macica ma znamiona ciąży, ale na 100% nie może stwierdzić ciąży, powiedziała, że jeszcze za wcześnie, usg nie miałam bo są na zapisy, następna wizyta 20 kwietnia, a ja mam zrobić w tym czasie badania: na grupę krwi, glukozę, kwas moczowy, mocz-analiza ogólna, mocznik, morfologia-8 parametrów, USR? Mam je zrobić przed kolejną wizyta, a usg jestem zapisana na 15.04, był jeszcze wolny termin na 1 kwietnia, ale się nie zapisałam, bo już przed samą wizytą następna wszystko zrobię, tylko czekanie......
Badanie u nas robi się na oddziale ginekologicznym,tylko dwa dni w tygodniu!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...