Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamusie :)


Gość aldonka23

Rekomendowane odpowiedzi

Ardhara a co sie stało, kochana nie daj sie zwariować,w tak wczesnej ciąży czasami nic na usg nie widać, może zrób badanie beta HCG i powtórz po 2 dniach aby sprawdzić czy zarodek rozwija się poprawnie. Nie raz już słyszałam historie, że lekarznic na usg nie zobaczył, nie upewnił się, kobieta plamia, ale ciąża była tylko za mała, a oni ja wyłyżeczkowali. Proszę Cię, jeśli nie krwawisz mocno nie opiera się tylko na opini jednego lekarza.

Nasz Aniołek Łukaś 20.07.2009r.
Grzesiu 07.10.2010r.

Odnośnik do komentarza

taksara
Ardhara a co sie stało, kochana nie daj sie zwariować,w tak wczesnej ciąży czasami nic na usg nie widać, może zrób badanie beta HCG i powtórz po 2 dniach aby sprawdzić czy zarodek rozwija się poprawnie. Nie raz już słyszałam historie, że lekarznic na usg nie zobaczył, nie upewnił się, kobieta plamia, ale ciąża była tylko za mała, a oni ja wyłyżeczkowali. Proszę Cię, jeśli nie krwawisz mocno nie opiera się tylko na opini jednego lekarza.

mają mizrobic bete, ponowne usg ( aby wykluczyc pozamaciczną ) i pomędrkowac nad zabiegiem

jesli beta bedzie wyzsza to albo cos jest albo doszło do poronienia

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

Radziłabym Ci nie poddawać się żadnemy zabiegowi, w tak wczestej ciąży jeśli ma sie nie utzymać oczyści się macica sama. Betę przynajmniej 2 dni z rzędu aby sprawdzić czy prawidłowo przyrasta. Kochana tak wczesnej ciąży może jeszcze nie być widac na usg, u mnie w 6 i poł tygodnia był dopiero pęcherzyk 7 mm. To czy lekarz coś zobaczy czy nie zależy dużo od sprzętu. Może nie idź od razu do szpitala, tylko idź do innego lekarza, skonsultój diagnozę, zrób sobie 2 dni z rzędu prywatnie betę. Walcz, czasami lekarze sie mylą.

Nasz Aniołek Łukaś 20.07.2009r.
Grzesiu 07.10.2010r.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko dzięki becie wiedziałam że rozwija sie prawidłowo. w 16 dniu po owy była 130, w 18 - 297, a w 23 - 1734. Prosze Cię beta jest najważniejsza, prawidłowy przyrost oznacza że wszystko jest w porządku, jeśli to ciąża pozamaciczna przyrost nie będzie prawidłowy. Sama się tego bałam ale sprawdzałam betę i czekałam, wiedziałam że na usg dopiero w 6 tygodniu może byc coś widać., bałam się strasznie ale czekałam. Mam jedenjajowód niedrozny i wszystko się mogło stać, ale jest dobrze, i tobie tego życzę. Idż do innego lekarza, i dopiero jak ten coś stwierdzi nie tak wybierz sie do szpitala, najgorsze co może byc to szybko postawiona zła diagnoza.

Nasz Aniołek Łukaś 20.07.2009r.
Grzesiu 07.10.2010r.

Odnośnik do komentarza

Ardharo uspokój się, choć wiem, że to trudne,każdy by się martwił w takiej sytuacji!! Ale zbierz myśli i sprawdzaj czy jest ok!!Idź na ta betę i to juz troszkę więcej powie, juz ci pisałam że moja nic nie zobaczyła coć od zapłodnienia to minęło pełnych 5 tygodni, a ty jesteś w dużo młodszej ciąży, po prostu twoja malutka fasoleczka jeszcze nie jest na tyle duza żeby ja sprzęt wykrył!! sama policz ile dni temu mogło dojść do zapłodnienia
nie łam się będzie oki, My w ciebie wierzymy!!!

Odnośnik do komentarza

no i byłam u lekarza :) na usg ide dopiero za jakieś 2 tyg ale juz sie nie moge doczekac :) jak na razie mam cały stos badań i trzeba je bedzie wykonac :) ale teraz cieszy mnie tylko jedno to ze sie udalo :) i wierze ze tym razem nic sie nie stanie :) teraz bedzie to jakis 4 tydzien. ostatni okres 23.02.2009 cykle 27 dniowe

Odnośnik do komentarza

domi.m
dołączam do Was :):):)

Wiatmy serdecznie :36_3_1:

dziewczynki, przepraszam..miałąm wczoraj się odezwać, ale zanim wrócilismy do domu- było juz tak późno...że pdąłam ze zmeczenia;)

a więc...moje maleństwo ,a 7 tyg, i urodzi się 12.11 i ma 8mm długości:D
piękne było:)) z tego wszytskiego zapomniałyśmy z lekarką o zdjęciu..teraz żałuję,. ale za dużo emocji było. tyle pytań i wypisywania papiuerków, że nawet zapomniałąm zapłacic za wiyztę..hi hi... jak do niej zadzwoniłam-to też się zdziwiłą;) bo zapomniała:)

co do badań- na początek musze zrobić morfologię, mocz, toxoplazmozę i cytomegalię. poza ty sdandardowo była cytologia.

następna wizyta 22 kwietnia..nie moge się doczekać:)

miłego dnia dziewczynki :36_3_1:
uciekam do pracy:)

http://www.suwaczek.pl/cache/d50187870e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0875309ce7.png

Odnośnik do komentarza

klabacka
domi.m
dołączam do Was :):):)

Wiatmy serdecznie :36_3_1:

dziewczynki, przepraszam..miałąm wczoraj się odezwać, ale zanim wrócilismy do domu- było juz tak późno...że pdąłam ze zmeczenia;)

a więc...moje maleństwo ,a 7 tyg, i urodzi się 12.11 i ma 8mm długości:D
piękne było:)) z tego wszytskiego zapomniałyśmy z lekarką o zdjęciu..teraz żałuję,. ale za dużo emocji było. tyle pytań i wypisywania papiuerków, że nawet zapomniałąm zapłacic za wiyztę..hi hi... jak do niej zadzwoniłam-to też się zdziwiłą;) bo zapomniała:)

co do badań- na początek musze zrobić morfologię, mocz, toxoplazmozę i cytomegalię. poza ty sdandardowo była cytologia.

następna wizyta 22 kwietnia..nie moge się doczekać:)

miłego dnia dziewczynki :36_3_1:
uciekam do pracy:)

Super że dałaś znak, cieszę się twoim szczęściem!!! Dobrze, ze z dzidziusiem wszystko w porządku to najważniejsze, teraz będzie odliczanie do następnej wizyty! A mówiłaś już wszystkim o swoim szczęściu!!
Tak troszkę porównuję z tobą moją ciąże, choć mi się nie udało usg mieć na wizycie(bo u nas nie ma w gabinecie), muszę cierpliwie poczekać do 15 kwietnia(usg),i na wizytę 20 kwietnia u mojej gin. Wtedy pierwszy raz zobaczę dzidziusia, ale on będzie już duży!!!

Odnośnik do komentarza

Witam przedpołudniowo:)Ja wstałam dopiero o 9,musiałam byc bardzo zmęczona.Wczoraj byliśmy na zakupach.....już dawno nie byłam na zakupach:)więc poszalałam....chce jeszcze kupić w weekend roślinki na balkon,bo tak pusto mamy.

Klebacka super że widziałaś juz maluszka:)na pewno niezapomniane dla Was uczucie:36_3_1:

Miłego dnia dziewczynki

Odnośnik do komentarza

Oleńka
Witam przedpołudniowo:)Ja wstałam dopiero o 9,musiałam byc bardzo zmęczona.Wczoraj byliśmy na zakupach.....już dawno nie byłam na zakupach:)więc poszalałam....chce jeszcze kupić w weekend roślinki na balkon,bo tak pusto mamy.

Klebacka super że widziałaś juz maluszka:)na pewno niezapomniane dla Was uczucie:36_3_1:

Miłego dnia dziewczynki

Nie za wcześnie na roślinki balkonowe, jeszcze przymrozki są ja się z miesiąc jeszcze wstrzymam. na klatce schodowej trzymam 5 skrzynek z tamtego roku, ale widzę że się suszki z nich zrobiły! niestety nie przetrwały, pojadę na giełdę kwiatową, jak tylko zima odpuści!!

Odnośnik do komentarza

witam wszystkie mamusie:)postanowiłam dołączyć do Was, bo mówicie że Was tak mało:)
Ja na razie wiem tak w przybliżeniu na kiedy będę miała termin- około 6 listopada.
Idę 1 kwietnia na kolejną wizytę bo pierwsza było jak byłam w 5 tygodniu i nic jeszcze nie było widać. Mam nadzieję ze teraz będzie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...