Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamusie :)


Gość aldonka23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aldonka23

taksara
Ja pierwszą wizytę mam w 7,5 tygodnia, 47 dc - za tydzień w czwartek. Rozmawiałam z gin i powiedziała że wtedy już powinno być widać serduszko, oczywiście jeśli się coś dzieje to mogę przyjść od razu.

to jeszcze 2 tygodzie i pojdziesz.....chyba,ze bedziesz się żle czuła.....u mnie lepiej...mdłosci takich nie mam ale sennośc większa......na weekend do polski jadę ąz do porodu:36_15_9:

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Oleńka
Hej hej Kobietki:36_15_9:
Ja też możliwe że będę tuliła swoją fasolkę w listopadzie:)więc dopisuję się do Was:)
Pewność będę miała 27.03 po wizycie u gin.ale chętnie będę z Wam pisała i wyczekiwała naszych kochanych fasolinek:23_30_126:

ja na pazdzierniczakch też piszę bo mowią,ze 2 porod to zawsze szybciej ale okaże się...:36_15_9:

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a kiedy miałyście ostatnią miesiączkę, ja 8 lutego. I liczą tak jak ginekolodzy to juz 6 tydzień 2 dzień, a z tego suwaczka to zaniża się o tydzień. Serduszko ponoć widać ok 30 dni od zapłodnienia, czyli ok 45 dc wychodzi 7,5 tygodnia, a suwaczkowe 6,5 tygodnia. Ja ide w 47 dc i mam nadzieje że już zobaczę serduszko. Na razie tez się nic nie dzieje, czasami macica poboli no i zwiększona senność, na razie ani zachcianek, ani mdłości.

Nasz Aniołek Łukaś 20.07.2009r.
Grzesiu 07.10.2010r.

Odnośnik do komentarza

taksara
Dziewczyny a kiedy miałyście ostatnią miesiączkę, ja 8 lutego. I liczą tak jak ginekolodzy to juz 6 tydzień 2 dzień, a z tego suwaczka to zaniża się o tydzień. Serduszko ponoć widać ok 30 dni od zapłodnienia, czyli ok 45 dc wychodzi 7,5 tygodnia, a suwaczkowe 6,5 tygodnia. Ja ide w 47 dc i mam nadzieje że już zobaczę serduszko. Na razie tez się nic nie dzieje, czasami macica poboli no i zwiększona senność, na razie ani zachcianek, ani mdłości.

ja ostatnią @ miałam 3 lutego, jeszcze tez nie byłam u ginekologa, mi na suwaczku wychodzi 5 tygodni i 6 dni-generalnie 6 tydzień, wizytę mam na 23, czyli już 7 tydzień serduszko powinno bić!!! Oj mam nadzieję! Strasznie bym już chciała zobaczyć moją fasolkę i usłyszeć że jest w porządku, teraz mam taką burze myśli boję się, że cos nie tak!!!

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Justyś
taksara
Dziewczyny a kiedy miałyście ostatnią miesiączkę, ja 8 lutego. I liczą tak jak ginekolodzy to juz 6 tydzień 2 dzień, a z tego suwaczka to zaniża się o tydzień. Serduszko ponoć widać ok 30 dni od zapłodnienia, czyli ok 45 dc wychodzi 7,5 tygodnia, a suwaczkowe 6,5 tygodnia. Ja ide w 47 dc i mam nadzieje że już zobaczę serduszko. Na razie tez się nic nie dzieje, czasami macica poboli no i zwiększona senność, na razie ani zachcianek, ani mdłości.

ja ostatnią @ miałam 3 lutego, jeszcze tez nie byłam u ginekologa, mi na suwaczku wychodzi 5 tygodni i 6 dni-generalnie 6 tydzień, wizytę mam na 23, czyli już 7 tydzień serduszko powinno bić!!! Oj mam nadzieję! Strasznie bym już chciała zobaczyć moją fasolkę i usłyszeć że jest w porządku, teraz mam taką burze myśli boję się, że cos nie tak!!!

ej ty tam sobie nic nie wkręcaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:36_6_5:
ja ostatnia @ miałąm 30 marca:36_15_9:
zanim pojdę do lekarza 8 kwietnia tyo dzidzia lub dzidzie juz duża/e będzie-bedą:36_15_9:

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Justyś
taksara
Dziewczyny a kiedy miałyście ostatnią miesiączkę, ja 8 lutego. I liczą tak jak ginekolodzy to juz 6 tydzień 2 dzień, a z tego suwaczka to zaniża się o tydzień. Serduszko ponoć widać ok 30 dni od zapłodnienia, czyli ok 45 dc wychodzi 7,5 tygodnia, a suwaczkowe 6,5 tygodnia. Ja ide w 47 dc i mam nadzieje że już zobaczę serduszko. Na razie tez się nic nie dzieje, czasami macica poboli no i zwiększona senność, na razie ani zachcianek, ani mdłości.

ja ostatnią @ miałam 3 lutego, jeszcze tez nie byłam u ginekologa, mi na suwaczku wychodzi 5 tygodni i 6 dni-generalnie 6 tydzień, wizytę mam na 23, czyli już 7 tydzień serduszko powinno bić!!! Oj mam nadzieję! Strasznie bym już chciała zobaczyć moją fasolkę i usłyszeć że jest w porządku, teraz mam taką burze myśli boję się, że cos nie tak!!!

ej ty tam sobie nic nie wkręcaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:36_6_5:
ja ostatnia @ miałąm 30 marca:36_15_9:
zanim pojdę do lekarza 8 kwietnia tyo dzidzia lub dzidzie juz duża/e będzie-bedą:36_15_9:

No u Ciebie różnica będzie ogromna bo to nie będzie już fasolinka mała, tylko dość już duża/e dzidzia/e!!!!

Odnośnik do komentarza

taksara
Dziewczyny a kiedy miałyście ostatnią miesiączkę, ja 8 lutego. I liczą tak jak ginekolodzy to juz 6 tydzień 2 dzień, a z tego suwaczka to zaniża się o tydzień. Serduszko ponoć widać ok 30 dni od zapłodnienia, czyli ok 45 dc wychodzi 7,5 tygodnia, a suwaczkowe 6,5 tygodnia. Ja ide w 47 dc i mam nadzieje że już zobaczę serduszko. Na razie tez się nic nie dzieje, czasami macica poboli no i zwiększona senność, na razie ani zachcianek, ani mdłości.

taksara od 8 lutego do dzisiaj minelo 5 tygodzni i 2 dni jak nic.

Odnośnik do komentarza

Rozmawiając z ginem jak liczy się ciąże to powiedział mi że : 1 dzień cyklu to 1 dzień 1 tygodnia ciąży, 8 dc to 1 dzień 2 tygodnia, 15 dc to 1 dzień 3 tyg, 22dc to 1 dzień 4 tygodnia, itd, jeśli dzisiaj mam 38 dc to wychodzi 3 dzień 6 tygodnia ciąży. Serduszko na usg można zobaczyć ok 45 dc, czyli 4 dzień 7 tygodnia ciąży. Oczywiście to liczenie jest prawidłowe przy cyklach regularnych 28-30 dniowych. A suwaczki zaniżają o tydzień bo liczą pełne tygodnie.

Nasz Aniołek Łukaś 20.07.2009r.
Grzesiu 07.10.2010r.

Odnośnik do komentarza

Justyś
Agusia a jak ty się czujesz?

ogolnie to bardzo dobrze skurcze mnie czasami mecza i bezsenność ale tak poza tym to super:) coraz blizej końca

taksara
Rozmawiając z ginem jak liczy się ciąże to powiedział mi że : 1 dzień cyklu to 1 dzień 1 tygodnia ciąży, 8 dc to 1 dzień 2 tygodnia, 15 dc to 1 dzień 3 tyg, 22dc to 1 dzień 4 tygodnia, itd, jeśli dzisiaj mam 38 dc to wychodzi 3 dzień 6 tygodnia ciąży. Serduszko na usg można zobaczyć ok 45 dc, czyli 4 dzień 7 tygodnia ciąży. Oczywiście to liczenie jest prawidłowe przy cyklach regularnych 28-30 dniowych. A suwaczki zaniżają o tydzień bo liczą pełne tygodnie.

no i tak ci suwaczek pokazuje zaczelas 6 tydzien , 5 tc 2 d ... No bo 8 lutego mialas pierwszy dzien cyklu. Hehe ja tam ci nie bede mieszac

Odnośnik do komentarza

agusiaa58
Justyś
senna gdziesik jestem.... pogoda do bani...fuuuuu, jest tu kto?

a z tym spaniem to tez tak na poczatku mialam ciagle przybita bylam a jeszcze w taka pogode to calkiem

Ucięłam sobie ponad godzinna drzemkę, a wieczorem to pewnie nie będę mogła zasnąć!!!
ale macie z tym liczeniem, to mi Agus po swojemu policz jak mi wypada, ja miałam, 2 lutego ostatni @

Odnośnik do komentarza

ale mnie dopadlyscie z tym liczeniem ... ja tam ekspertem nie jestem ale licze od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki wedlug kalendarza... 2 lutego to byl pon i w kazdy poniedzialek zaczynasz nowy tydzien wedlug mnie to powinno byc 6 tc 1 d czyli poczatek 7 tygodnia. No a wy na suwaczku to jak robicie bo ja juz nie pamietam podajecie date porodu i on tak od tego liczy czy date pierwszego dnia miesiaczki ??

Justys a no skrobie skrobie czasami tak kopnie ze mamusia sie w pol zegnie

Odnośnik do komentarza

agusiaa58
ale mnie dopadlyscie z tym liczeniem ... ja tam ekspertem nie jestem ale licze od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki wedlug kalendarza... 2 lutego to byl pon i w kazdy poniedzialek zaczynasz nowy tydzien wedlug mnie to powinno byc 6 tc 1 d czyli poczatek 7 tygodnia. No a wy na suwaczku to jak robicie bo ja juz nie pamietam podajecie date porodu i on tak od tego liczy czy date pierwszego dnia miesiaczki ??

Justys a no skrobie skrobie czasami tak kopnie ze mamusia sie w pol zegnie

podaje się pierwszy dzień ostatniej mies i chyba średnią długość cyklu? kurcze nie wiem teraz, albo właśnie nie podaje się średniej długości i liczy zawsze 28 dni cykl, zaraz sprawdzę!!!!
Fajnie, ze już tak śwaidomie czujesz swoją dzidzię, byłaś na usg 3d?

Odnośnik do komentarza

o to Was zaskoczę,bo ja miałam ostatnią miesiączkę 30.12.....a jestem w 6 tyg.zapłodnieniowym,czyli 8 tyg.ciąży, zgodnie z USG! Natomiast zgodnie z ostatnią miesiączką to powinnam być w 9 tyg. zapłodnieniowym:16_3_46: głowa od tego boli;) zawsze miałam nieregularne cykle tak ok.co 33 dni....a tutaj taki wyczyn. Gin.też była zaskoczona i dlateego nie znam jeszcze konkretnego terminu, tylko przypuszczalny:angel1: ale i tak jest fajowo wiedząc,że moja fasolinka już tam sobie siedzi:):)

Odnośnik do komentarza

podaje się pierwszy dzień ostatniej mies i chyba średnią długość cyklu? kurcze nie wiem teraz, albo właśnie nie podaje się średniej długości i liczy zawsze 28 dni cykl, zaraz sprawdzę!!!!
Fajnie, ze już tak śwaidomie czujesz swoją dzidzię, byłaś na usg 3d?

bylam na 4d ale Bartus sie przytulil do lozyska i za duzo nie bylo widac. Profil buźki widzielismy

[quote=Justyś

Aguś podaje się termin przypuszczalny porodu ja miałam podane na 11 listopad i wyliczyło mi tak jak w suwaczku, choć ten termin to podają mi kalkulatory natomiast na 100% nie jestem pewna czy tak jest, bo miałam nie regularne cykle a w tym który mi wyliczył na 11 listopada podałam cykl najczęściej się powtarzający czyli 29

ja mam ksiazke Ciaza - poradnik dla rodzicow i tam jest tabelka z tej tabelki ci napisze
pierwszy dzien ostatniej miesiaczki 2 luty w tabeli termin jest na 9listopada

i sposob ktory uzywa moj ginekolog 2 luty + 7 dni - 3 miesiace = 9 Listopad

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

agusiaa58
podaje się pierwszy dzień ostatniej mies i chyba średnią długość cyklu? kurcze nie wiem teraz, albo właśnie nie podaje się średniej długości i liczy zawsze 28 dni cykl, zaraz sprawdzę!!!!
Fajnie, ze już tak śwaidomie czujesz swoją dzidzię, byłaś na usg 3d?

bylam na 4d ale Bartus sie przytulil do lozyska i za duzo nie bylo widac. Profil buźki widzielismy

[quote=Justyś

Aguś podaje się termin przypuszczalny porodu ja miałam podane na 11 listopad i wyliczyło mi tak jak w suwaczku, choć ten termin to podają mi kalkulatory natomiast na 100% nie jestem pewna czy tak jest, bo miałam nie regularne cykle a w tym który mi wyliczył na 11 listopada podałam cykl najczęściej się powtarzający czyli 29

ja mam ksiazke Ciaza - poradnik dla rodzicow i tam jest tabelka z tej tabelki ci napisze
pierwszy dzien ostatniej miesiaczki 2 luty w tabeli termin jest na 9listopada

i sposob ktory uzywa moj ginekolog 2 luty + 7 dni - 3 miesiace = 9 Listopad

agusia a ja ostatnią @ miałam 30 stycznia.....to wychodzi termin na 6 kistopad?

Odnośnik do komentarza

A co do usg to mi zawsze rozny termin wychodzi to chyba zalezy od wielkosci dzidzi tak to ta maszyna chyba liczy (?) nie wiem a w kalkulatorach to tez mam rozne terminy zalezy z jakiej strony internetowej korzystam:) w kazdym razie w karcie ciazy mam 10czerwiec a ostatnia miesiaczke mialam 3 wrzesnia.
A co do dlugosci cyklu to ja w ogole tego nie moglam wziasc pod uwage bo ja przez 7lat bralam tabletki antykoncepcyjne i jak to przy tabletkach mialam zawsze cylke 28dniowe a w ciaze zaszlam w drugim cyklu po odstawieniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...