Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aldonka23

Listopadowe mamusie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aldonka23

Justyś
Witam i ja na listopadówkach :)
[ATTACH]4206[/ATTACH] [ATTACH]4207[/ATTACH] [ATTACH]4208[/ATTACH] [ATTACH]4209[/ATTACH] [ATTACH]4210[/ATTACH]
Dziś rano zobaczyłam dwie kreseczki!!!! Testować będę poniedziałek, albo wtorek jeszcze raz!!!! Pozdrawiam

nareszcie się pojawiłaś:36_1_11::36_1_11::36_1_11::36_1_11:
witamy witamy:36_1_11:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aldonka23
Justyś
[ATTACH]4206[/ATTACH] [ATTACH]4207[/ATTACH] [ATTACH]4208[/ATTACH] [ATTACH]4209[/ATTACH] [ATTACH]4210[/ATTACH]
Dziś rano zobaczyłam dwie kreseczki!!!! Testować będę poniedziałek, albo wtorek jeszcze raz!!!! Pozdrawiam

nareszcie się pojawiłaś:36_1_11::36_1_11::36_1_11::36_1_11:
witamy witamy:36_1_11:

Musiałam się ogarnąć!!!!! Teraz już zaczynam mocniej w to wierzyć, a powiedz mi czy ty też masz bóle podbrzusza, tak troszkę jakby na okres? ja dzis tez mam jak n a@ tylko mniej niz wczoraj!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lutka

justyś ja tak miałam, bolało tak, że byłam pewna ze dostanę okres, a później przestało :) tak więc to jest normalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lutka

pozwól ze zacytuję coś sotyczącego własnie pierwszych objawów, czesto nie potwierdzonych testem:

- Ja miałam objawy jak na @ . I byłam pewna że ją dostanę . Bolały mnie piersi i miałam bóle krzyża. A gdy @ nie przyszła zrobiłam test ciążowy i ukazały się piękne 2 kreseczki

-Dziewczyny a ile z Was miało takie zwyczajne bóle brzuch jak przed @?

u mnie właśnie tak było za pierwszym razem i teraz. Miałam normalne bóle jak na @ i myślałam że przyjdzie a tu taka niespodzianka

Ja mialam tak samo ,chyba jest to dosyc powszechne

-Ja tez mialam objawy typowe na @ z tymze moje piersi byly niesamowicie wrazliwe,jak nigdy przedtem no i zorientowalam sie,ze jestem w ciazy dzien przed planowana @ - jak juz gdzies pisalam,obudzilam sie i poprostu wiedzialam,ze "jestem"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lutka
pozwól ze zacytuję coś sotyczącego własnie pierwszych objawów, czesto nie potwierdzonych testem:

- Ja miałam objawy jak na @ . I byłam pewna że ją dostanę . Bolały mnie piersi i miałam bóle krzyża. A gdy @ nie przyszła zrobiłam test ciążowy i ukazały się piękne 2 kreseczki

u mnie właśnie tak było za pierwszym razem i teraz. Miałam normalne bóle jak na @ i myślałam że przyjdzie a tu taka niespodzianka

-Ja tez mialam objawy typowe na @ z tymze moje piersi byly niesamowicie wrazliwe,jak nigdy przedtem no i zorientowalam sie,ze jestem w ciazy dzien przed planowana @ - jak juz gdzies pisalam,obudzilam sie i poprostu wiedzialam,ze "jestem"

Piękne!!!!! Oj jeszcze jestem w euforii więc mam burzę myśli!!!!Najlepiej jakbym już była po pierwszej wizycie lekarskiej i wiedziała ze wszystko Oki!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluje wszystkim listopadowym mamuśkom!!!!
Ja termin mam na koniec października ale jak sie zapre to może tez urodze w listopadzie:):):):)

Jeszcze raz Wam gratuluje i pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aldonka23

lutka

mnie też brzuszek bolał jak na @......spóżniała mi się 3 dni aż dzieewczyny namówiły mnie na teścik:36_1_11:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Justyś

Witaj Justys gratulacje wielkie i szczesliwych 9 miesiecy to twoja pierwsza ciaza :)
a podbrzusze zawsze na poczatku boli jak do okresu nawet piersi zarodek uklada sie w macicy kochana wiec jestes w ciazy :smile_jump:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sylak
Justyś

Witaj Justys gratulacje wielkie i szczesliwych 9 miesiecy to twoja pierwsza ciaza :)
a podbrzusze zawsze na poczatku boli jak do okresu nawet piersi zarodek uklada sie w macicy kochana wiec jestes w ciazy :smile_jump:

hihih fajnie takie mądre rzeczy słyszeć, narazie wiem tyle ile mi powiedzą i ile przeczytam!!!
Dziękuje za odpowiedz!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Justyś
sylak
Justyś

hihih fajnie takie mądre rzeczy słyszeć, narazie wiem tyle ile mi powiedzą i ile przeczytam!!!
Dziękuje za odpowiedz!!!

nie ma za co kochana :flower2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aldonka23

zapraszamy:36_1_11:
ja jestem na listopad ale pisze na pazdzierniczkach bo tam wiecej dziewczyn:36_1_11:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aldonka23
zapraszamy:36_1_11:
ja jestem na listopad ale pisze na pazdzierniczkach bo tam wiecej dziewczyn:36_1_11:

Aldonka pasowałoby tu teraz częściej zaglądać, narazie mało nas , ale wątek założony a my tylko tam klikamy!!!! ciężko się wynieść ze starych śmieci!!! Oczywiście i tak tam będziemy pisały!!!heheh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aldonka23

jestem jestem i zaglądam i pisze:36_1_11::36_1_11::36_1_11:
oczywiście,że tu też bede i w większym stopniu:36_1_11:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluje wszystkim listopadowym mamusiom - życzę wam kobietki wspaniałych 9 miesięcy, bez mdłości innych ciążowych dolegliwości. :36_1_11:
Obyście mogły się w pełni cieszyć z tego cudownego okresu jakim jest ciąża.:36_4_10:

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aldonka23

Justyś
kobietki co nas taka mało? czyżby na tym koniec listopadówek?
To dla was na :36_6_6::36_6_6::36_6_6::36_6_6: zafasolkowanie!!!

Justyś jeszcze się ujawnią.....my z poczatku listopada jestęsmy więc trzymajmy kciuki za resztę!!! niech się posypią:yuppi:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

agusiaa58
i jak dziewczyny przybywa was?? pewnie duzo dziewczyn jeszcze nie wie ze sa juz zafasolkowane. Ciekawa czy bedzie ktos z terminem na 10tego :) moje urodzinki hehe

ja dokładnie nie wiem na kiedy ale licząc cykl 29dniwy to wypada poród 11 listopada, ale dzień w ta czy w ta?
narazie nas malutko.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aldonka23

agusiaa58
i jak dziewczyny przybywa was?? pewnie duzo dziewczyn jeszcze nie wie ze sa juz zafasolkowane. Ciekawa czy bedzie ktos z terminem na 10tego :) moje urodzinki hehe

czekamy na resztę dziewczyn..............mam nadzieję,że się posypią:yuppi:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...