Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamusie :)


Gość aldonka23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aldonka23

agusiaa58
kurde dziewczyny mi jest glupio :( bo ze mnie taki ekspert w tych sprawach jak z koziej d... traba no aldonka podam to co pisze w mojej ksiazce w tabelce jest podany 6 listopad... ale ja juz sie nie wtracam poczekamy az wam lekarz policzy i zobaczymy :)

w sumie lekarz tak liczy...do daty ostatnije @ dodaje 7 dni i odemuje ileś miesięcy i wychodzi termin porodu...

Odnośnik do komentarza

Oleńka
Hej hej Kobietki:) Jak samopoczucie Wasze dzisiaj???
Ja od ranka mdłości:love sick: ale daje rade:) Dzisiaj musimy jeszcze jechać do szwagierki, bo ma urodzinki i bedzie pyszny torcik:36_3_28: a ja nie wiem czy zjem, ale może mi się poprawi do południa
Miłego dzionka Wam życzę Kochane:smile_jump:

Bidulko, u mnie narazie nic przełomowego, przebudziłam się to mnie cycki troszkę bolały, ale już się przyzwyczaiłam do tego innego bólu, piję kawkę, ja mdłości na szczęście nie mam, więc Ci strasznie współczuję, że się tak męczysz!!!

Odnośnik do komentarza

aldonka23
agusiaa58
kurde dziewczyny mi jest glupio :( bo ze mnie taki ekspert w tych sprawach jak z koziej d... traba no aldonka podam to co pisze w mojej ksiazce w tabelce jest podany 6 listopad... ale ja juz sie nie wtracam poczekamy az wam lekarz policzy i zobaczymy :)

w sumie lekarz tak liczy...do daty ostatnije @ dodaje 7 dni i odemuje ileś miesięcy i wychodzi termin porodu...

wtrące się... od daty ostatniej @ dodaje 7 i dejmuje 3 miesiące
albo poprostu 40 tygodni...a na USG ok. 12 tygodnia wychodzi termin przyblizony

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Gumijagodka
Widze ze nie tylko ja mam problem z przesypianien nocy. Bol piersi to juz u mnie norma i w sumie sie przyzwyczailam gorzej ze wstawaniem w nocy do toalety. Ciesze sie ze nie mam innych dolegliwosci

w 1 ciązy tak nie miałam.....mogłam spać a teraz....i do tego pełno pryszczy na twarzy...

Odnośnik do komentarza

Gumijagodka
Ja problemow na twarzy nie mam, zato mam pelno krostek na udach i dekoldzie. Wkurza mnie to i czesto w nocy to rozdrapuje. Najbardziej upierdliwe co jest to to, ze strasznie mnie skora swedzi, ciagle sie drapie i nie moge przez to zasnac.

Mnie też skóra swędzi i pojawiły mi sie krostki na plecach:8_1_221: straszne,bo cały czas muszę się drapać, nawet smarowanie balsamem na niewiele pomaga, ale może niedługo przejdzie;)

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Gumijagodka
Oby tak bylo ze przejdzie. Mnie zawsze w wakacje swedziala skora, bo sie bardzo wysuszala. Teraz ciagle smaruje sie oliwka w zelu dla dzieci, i nic nie pomaga.

ja osobiście nie jestem za oliwką.....lepiej jakiś balsam nawilżający....używałam w 1 ciązy olwikę i potem skóra schodziła mi płaami....widocznie nie nadaje się dla mne....i rozstępy mam...:8_1_221:

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Oleńka
o rany,rozstępów najbardziej się boję.Byłam u dermatologa ostatnio i pytałam o rozstępy.Ale mnie pocieszył.....powiedział,że mam "dobrej jakości skórę" i nie powinnam mieć dużych rozstępów.Moja mam urodziła nasz trójeczkę i ani jednego nie ma!!!!szok.....mam nadzieję,że i u mnie tak będzie

ja też długo nie miałam roztępów....dopiero pod koniec ciąży bo wtedy dziecko najszybciej rośnie...mam ich dużo....na cycach najmniej.....ale brzusio, biodra....w koncu dużo przytyłam:36_27_12:

Odnośnik do komentarza

Kazda kobieta obawia sie rozstepow, ja takze .Ostatnio czytalam na onecie artykuł ,, Moda na Babyboom" i starsznie wkurzyla mnie odpowiedz pewnej (zapewne nastolatki)
Napisala ze sa to cytuje: ,, obrzydliwe zwyczaje" i napisala dalej tak
JAk widze na ulicy kobiete w ciąży to jej
współczuje i staram sie na nią nie patrzeć.
Okropny widok, jak można pozwolić sobie tak
zmienić swoje ciało. Ja mam piękne i zadbane i
nigdy nie pozwole żeby było inaczej.

Wscieklam sie :karate: i chetnie bym jej pare slow do sluchu powiedziala.

http://s10.suwaczek.com/200911061762.png
http://s5.suwaczek.com/20080329650113.png

Odnośnik do komentarza

Oleńka
Gumijagodka
Ja problemow na twarzy nie mam, zato mam pelno krostek na udach i dekoldzie. Wkurza mnie to i czesto w nocy to rozdrapuje. Najbardziej upierdliwe co jest to to, ze strasznie mnie skora swedzi, ciagle sie drapie i nie moge przez to zasnac.

Mnie też skóra swędzi i pojawiły mi sie krostki na plecach:8_1_221: straszne,bo cały czas muszę się drapać, nawet smarowanie balsamem na niewiele pomaga, ale może niedługo przejdzie;)

Mi tez krostki na plecach powychodziły ,mam więcej takich jakby potówek i kilka takich dużych czerwonych, normalnie jak wrzody!!!!\
Skóra mnie swędzi ale na brzuchu, więc wiem co czujesz!!!!

Odnośnik do komentarza

Gumijagodka
Kazda kobieta obawia sie rozstepow, ja takze .Ostatnio czytalam na onecie artykuł ,, Moda na Babyboom" i starsznie wkurzyla mnie odpowiedz pewnej (zapewne nastolatki)
Napisala ze sa to cytuje: ,, obrzydliwe zwyczaje" i napisala dalej tak
JAk widze na ulicy kobiete w ciąży to jej
współczuje i staram sie na nią nie patrzeć.
Okropny widok, jak można pozwolić sobie tak
zmienić swoje ciało. Ja mam piękne i zadbane i
nigdy nie pozwole żeby było inaczej.

Wscieklam sie :karate: i chetnie bym jej pare slow do sluchu powiedziala.

takie osoby przekładają ponad zdrowie swojej pociechy- wygląd i ciało!!! jest to bardzo egoistyczne, nie lubię takich osób!!!

Odnośnik do komentarza

Mi tez krostki na plecach powychodziły ,mam więcej takich jakby potówek i kilka takich dużych czerwonych, normalnie jak wrzody!!!!\
Skóra mnie swędzi ale na brzuchu, więc wiem co czujesz!!!!

To uczucie swedzenia doprowadza mnie do szewskiej pasji. Najbardziej moj maz na tym cierpi bidulek bo jak nie moge zasnac przez dluzszy czas to jestem wsciekla , strasznie sie wierce w lozku a on niestety sie ciagle budzi przeze mnie. Coz musi to scierpiec. Do krostek sie przyzwyczailam chociaz jak juz usne to nie kontroluje sie i rozdrapuje je. Niedlugo ide do mojej gin moze ona cos mi poradzi na to wszystko.

http://s10.suwaczek.com/200911061762.png
http://s5.suwaczek.com/20080329650113.png

Odnośnik do komentarza

tez mam 2kreseczki ;] druga bledsza ale jest ;] w koncu do trzech razy sztuka i za 3 razem jesli chodzi o test sie udalo ;]

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jku234d9j.png
20.03.2009 - II kreseczki
28.04.2009 - bicie serduszka ;)
17.05.2009 - muśnięcia motylka
27.06.2009 - pierwsze kopniaki maleństwa ;]
16.07.2009 - tatuś Cie poczuł ;)

http://s1.suwaczek.com/201108104965.png
13.12.2010 - II kreseczki
03.01.2011 - bicie serduszka
18.02.2011 - muśnięcia motylka
16.03.2011 - pierwsze ruchy
28.03.2011 - 20 tc będzie córcia ;)
04.04.2011 - ważysz 373 gramy
26.04.2011 - 100% córcia - 520gram

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

mjk89
tez mam 2kreseczki ;] druga bledsza ale jest ;] w koncu do trzech razy sztuka i za 3 razem jesli chodzi o test sie udalo ;]

no naresxcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaraz wspisuję kolejne dziewczyny na I stronkę:36_3_1:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...