Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

zaneta to cie przepraszam, tak dużo nas tu że już myślałam że to ty pisałaś o ciąży. Echhh ta moja pamięć... A z tym acardem to lepiej skonsultuj z lekarzem...
karolcia. Właśnie jak się uda zajść to zapytam o ten acard zamiast heparyny.
Bibs ja dzisiaj mam 28dc. @ przewaznie miałam 30dc. Ale ostatnio 31dc. A apka pokazuje na 34dc a więc albo w niedziele albo w czwartek powinna być @. Więc może tydzień jeszcze wytrzymam. Narazie mam nadzieję bo piersi mnie nie bolą jak zwykle bolały tydzień przed. Ale może zaczną przed @ a skończą w trakcie...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Chciałabym się podzielić doświadczeniem. Mam nadzieję że mnie pamiętacie ;) Otóż jestem już po histerolaparoskopii. I miało być wszystko ok, tylko diagnostyka.. okazało się że mam wodniaka jajowodu, który zresztą przyrósł do jelita oraz endometrioze drugiego stopnia. Jajowody okazały się być drożne. Lekarz nie próbował nawet oddzielać jelita od jajowodu bo za duże ryzyko było. Teraz jestem na zwolnieniu i odpoczywam po operacji. Od razu dostałam zielone światło do działania ale w tym cyklu nie mam ani ochoty ani sił na przytulanki. I teoretycznie byłam zdrowa, USG zawsze idealne a jednak pojawiły się takie nieprawidłowości.

Odnośnik do komentarza

Samozycie
Pamiętamy pewnie ze tak ;)
No to zaczynamy kolejny cykl ze staraniami razem. Razem raźniej ;)
Ja dzisiaj dopiero 5 dzień cyklu takiego psikusa sobie ze mnie zrobił kwiecień ze byłam pewna już ze się udało a @ przyszła mega spóźniona ale na szczęście już mam ja za sobą i za od dzisiaj już wracamy do gry ;)

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

magalena3 no jedynym objawem to były bolesne miesiączki ale myślałam że taka moja uroda. Poza tym nigdy nic mi nie dolegało. Na szczęście trafiłam w dobre ręce pana doktora:) zaproponował laparoskopię celem diagnostyki i wtedy wszystko wyszło czarno na białym.
Oczywiście jak przez 3-4 cykle dalej się nie uda to wtedy będziemy myśleli co dalej działać.
Mika1 pewnie że razem raźniej:) ja dostałam nową nadzieję i wierzę że się uda w końcu.

Odnośnik do komentarza

Samozycie bolesne to pewnie przez endometrioze. Ja czekam na wyniki biopsji endo. A ty jesteś po cc? Bo ja też podejrzewam zrosty właśnie przy jelicie. Ze względu na bolesne wzdęcia w tym miejscu i pierwszy dzień @ też bolacy w tym miejscu i jak coś ciężej strawnego zjem np banan albo pierogi albo nawet ser żółty to już ciężko mi tam.

Ale dobrze ze u Ciebie już zdiagnozowano problem. Mam nadzieję że i ja się do rozwiązania zbliżam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Samożycie witaj ponownie :) super, że coś się ruszyło w diagnozowaniu u Ciebie przyczyn niepowodzeń w staraniach. Już wiesz z jakim przeciwnikiem będziesz walczyć. A z tym wodniakiem coś zrobili? Coś się z tym robi wgl? Ja też kiedyś miałam podejrzenie o wodniaka a był to guz, który musieli po prostu wyciąć.
Życzę Ci powodzenia w dalszych staraniach, a tu z dziewczynami jak zawsze raźniej :D

Odnośnik do komentarza

O właśnie jak Bibs pisze. Tarmoś go i Tarmoś ale bez przemocy proszę :D

Ja ostatnio padam z sił. Spałabym. Wyspać się nie mogę nie ważne ile śpię. I... Walczę jak na początku diety. Tak mnie ciągnie na słodkie. Wcina tyle słodkich owoców i wiórki Kokosowe mogłabym jeść ciągle.
A zamiast nie jesc już po 19 to tak mi się Chce wtedy ze szok. Ale dam radę. Tyle dałam to jeszcze trochę mi się uda.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Nie mogę spać już drugą noc :( nie dość,że mloda chora od niedzieli i noce ciężkie,a za dnia nie lepiej to teraz bezsenność. W dodatku boli strasznie gardło i opadam z sił,a sen za cholerę nie przychodzi. Dziś M wraca,ale też chory,więc sielanka z zarazkami będzie miła. Nawet do rodzinnego pójść nie mogę bo chyba bez antybiotyku się nie obędzie. Przy okazji straciłam głos :/ masakra! Jest tu ktoś kto nie śpi?

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Mój młody tez nie śpi od 5.30, poszłam na siku i się zbudzil i nie śpi, na trochę drzemalam. A teraz już chyba próbuje wstawać więc raczej nie zaśnie, będzie wiadomo stoły dzień biorąc pod uwagę fakt że mamy jechać do urzędów załatwić sprawy a on będzie niezywy. Powiedzialam mu żeby jeszcze polezal to leży, ale pewnie zaraz sobie zapomni i wstanie :(

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...