Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

MadziaK super że wyjazd się udał i młodemu się podobało. Teraz można częściej jeździć. Moja jest przyzwyczajona do jazdy bo do sklepu to 15 minut drogi więc trzeba było. A malować dopiero będziemy. Narazie kolory wybieralysny z córką a teraz mój ma kupić i dopiero. Może uda się jeszcze przed świętami chociaż na biało pomalować bo mam mocne kolory i mogą przebija przez te jasne a więc trzeba zamalowac najpierw. Ale napewno będę pisać Jk będę malować.
Już nawet dywan sobie wybrałam ale narazie planuje a nie wiem jak będzie z finansami bo i chrzciny i urodziny i święta i wogole wszystkie moje psiapsioly 30stki i moja a więc wiecie...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

DoMaRy
Madziak83 nie dziękuję
Mika szkoda że jednak się nie udało
Ja spędziłam dzień u rodziców na wsi
Polazilam trochę po podwórku na rybki poszliśmy pierwsze w tym sezonie. Ale smaczne tak po zimie takie świeże że stawu

Pewnie ze szkoda ale trzeba walczyć dalej i tyle
Nie ma co rozmyślać i się dołować

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Mika bardzo dobrze mówisz!:) Wiadomo, że to zawsze rozczarowanie, ale nie wolno się poddawać, w końcu się uda:) a lepsze nastawienie tylko pomaga:)
DoMaRy bardzo bardzo trzymam kciuki za jutro!! Wierzę, że Wam się uda!! Wysyłam wszystkie pozytywne myśli do Ciebie! Koniecznie pisz.
MadziaK to miałaś bardzo przyjemną niedzielę:) oby częściej takie;)
Magalena pazurki piękne, córa ma smykałkę:):) kurczę, te imprezy wszystkie to lubią się tak kumulować, żeby było na co kasę wydawać:)

Odnośnik do komentarza

Hie hie ja ryby lubię ale nie wszystko. Ostatnio za mną chodzi a raczej pływa ciagle łosoś. Ale cenę ma też dobra więc muszę celowac w wydatki. A moja cora też lubi ale przeważnie albo zupa rybna albo paluszki. W wigilię to zupy grzybowej zje teraz już oczywiście bez grzybów jak i mamą. Albo właśnie paluszki rybne.
Teska zgadza się malować by mogła ciągle. Farbami jak maluję to swoje paznokcie zawsze pomaluje na koniec. A imprezy zgadza się. Nic się nie zapowiada a jak przyjdzie pora to kilka naraz.
Pamiętam jak mój brat oznajmił że bierze ślub z dziewczynka która wiedzieliśmy może ze 4 razy :) Tyle że oni to na glupka brali ślub nie wiadomo było czemu. No a kilka dni wcześniej dostali zaproszenia na ślub taty dwóch chrzesniakow :Da więc w ciągu 3msc 3 śluby. Najbliższych. Najdroższe. Ale udało się. Więc mam nadzieję że te chrzciny wyjazdy i urodziny w tym roku też przeżyjemy :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mój młody to lubi wszystko, uwielbiał rybki i z wedzarni i smażone i każde, ale nie może :( za to teraz ma fazę na oliwki, no i zjadlby caly sloik na raz jakbym dała hihi :)
Domary powodzenia dziś!! Takie karaski chrupiące jadlam na Mazurach, mniam :)
U nas dziś piękne słonko choć jak wstałam godzinę temu i zobaczyłam ze jest ciemno i mokro to się załamałam, bo mam dziś w planie iść po bratki i zapewne coś jeszcze i grzebać w ogródku :)
Patka Powiem Ci że ja nigdy nie lubiłam ryb. Aż poznałam męża. Okazało się że moja mama nie umiała z nimi zrobić. I zwłaszcza karp na święta był okrutnie smierdzacy. Mój mąż super robi ryby i każda jedna jest pyszna, zresztą i na teraz robię i są tak samo smaczne :) a najczęściej jadam morszczuka, mintaja lub dorsza, no i pstrągi prosto z wedzarki :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Moja też taka prawdziwa usnaze i jej daje po kawałku bez ości to zje ale takto to nie chce. Wogole ona wszystko Lubna ale na krótko. Kawałek zje powie że dobre i więcej nie chce. Tak jak Domary synek.

Domary. Ściskam i nie puszczam kciukow. Daj znać jak już będziesz po iui. Odpoczywaj.

Ja za to wczoraj miałam cmienie i klucie jajników, macicy i nie wiem co jeszcze. Dlatego myślałam że @ wcześniej przyjdzie i tak się chyba tym przejęłam że mi się śniło że dostałam. :D

Lece w piecu rozpalić bo mam nie całe 18stipni w domu. W nocy mieliśmy 22 dlatego nie kazałam mojemu rozpalac :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Madziak a twój synek jak? Odpukać aby nie zapeszyc?

Jeśli chodzi o upodobania jedzenia to moja miała faze na parówki a potem na tosty i jej się przejadly chyba bo teraz jak zje jedna parowe albo tosta na tydzień to jest dobrze :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena 18 stopni o brrrr! Rozpalaj szybko :)
Mój ogólnie lubi wszystko, są rzeczy które uwielbia a są takie co zje bo zje ale raczej niczym nie pluje, a jak pluje i nie chce jeść znaczy że coś się z brzuszkiem dzieje.
A jak z nim sama nie wiem, ma aft tak jakby między górna i dolna piątka, no i dolne piątki spuchniete, slini sid okrutnie i grzebie w buzi, afty się robią przy wychodzeniu zębów oraz przy refluksie, działa spuchniete, slinienie podobnie. Grzebanie w buzi to bardziej na zeby. No ale dziś spał 12 godzin bez jednej pobudki. Więc jak to mówią, na dwoje babka wrozyla hehe ale oby to były zeby a nie refluks. No i dziś mnie doprowadza do szału od rana, zdziwial przy kanapkach choć kazał zrobić, a oliwki zjadł aż się uszy trzesly, no ale może okruszki wlazly w afta, twierdzi że coś chce pytam czy to to mówi że nie i buczy, zaraz wyjdę z siebie :/ czekam do 10 az się zrobi cieplej i idziemy do ogrodniczego, oby mi w wozku afery nie wrecil eh :/ a potem do wieczora, jego wieczora, siedzimy w ogrodku to powinien być spokój.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny! Nie oddzywalam się booo chyba (przynajmniej na tą chwilę) postanowiłam odpuścić umysłowo hihi staram się nie myśleć o ciąży itp :)co będzie to będzie. W piątek przyszły mi testy owu i chyba żałuję że je kupiłam bo nie będę w tym cyklu ich robić. Chcę przestać myśleć o tym wszystkim.zobaczymy jak mi to wyjdzie, dziś 7dzien cyklu i myślę że dam radę. Nie będę sprawdzać nawet kiedy dni płodne. W apce jednej tylko będę zapisywać serduszka :) taaaa to w cale o tym nie myśle hahaha :D
Mika a ja tak mocno trzymałam kciuki! Aż mnie coś ukulo jak napisałas że @ przyszła. :* ściskam mocno!
Także myślę że mnie będzie tu mniej ale trzymam za Was kciuki z całych sil!!!!!! Damy radę :)

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK ty obeznana w tych wszystkich składnikach bezglutenowych itp. Masz może wiedzę na temat komisy ryżowe? Płatki Quinoa znalazłam w batoniku Ba! I postanowiłam kupić. Właśnie ugotowalam sobie na mleku. No pychotka jak dla mnie. Chyba moje kubki smakowe się pozmieniały i wolę takie łakocie. Piszą w necie że dużo żelaza maja ale szpinak i buraki podobno tez :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena burami maja mało żelaza, ale są krwiotworcze. Szpinak ma też nie za wiele, ten mit wziął się stąd że jakieś 60 lat temu chłop się machnął o przecinek. A szpinak ma szczwiany wiec blokuje wchlanianie żelaza. Z roślin najwięcej żelaza ma natka pietruszki, żeby sie wchlanialo musi być Wit c która natka też ma pod warunkiem że nie wrzucisz do gotujacej sie zupy. Bo wtedy wit c zniknie. Poza tym kasza gryczana i inne kasze, kapusta, orzechy, kakao, pestki dyni maja dużo, ja miele na proszek i dodaje młodemu do zup bo tak samych to zje kilka i ma dość.
A komosa bardzo zdrowa, tak samo amarantus, płatki kukuryrziane ale z pełnych ziaren nie z grysu a wiec nie corn Flakes.
Zależy jakich składników potrzebujesz ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

No i wapń blokuje wchlanianie żelaza więc należy rozdzielić nabiał od składników zelazowych. Oczywiscie to jeśli ktoś ma niedobory i musi uzupełnić. Ja zjadam wszystko jak leci i jest ok, ale u młodego muszę pilnować i rano zjada natkę z kwaśnym owocowym musem, a na wieczór dodane wapno do kolacji.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za info :) do tej natki to się raczej nie przekonam ale narazie żelazo mam dobre więc się nie martwię. W ciąży miałam przy dolnej granicy więc brałam żelazo i pamiętam że najpierw brałam żelazo a długo później piłam mleko. Bo mleko mi najlepiej wchodziło w ciąży a przy zgadze to wogole. :)

Jakiś senny dzień mam. Może dlatego że już się nam ciepło w domku zrobiło. Ale samo się nic nie chce zrobić. Więc trzeba się zwlec z lozka. :) a my jeszcze w pizamie dzisiaj śniadanie do łóżka miałyśmy. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
Hej Dziewczyny! Nie oddzywalam się booo chyba (przynajmniej na tą chwilę) postanowiłam odpuścić umysłowo hihi staram się nie myśleć o ciąży itp :)co będzie to będzie. W piątek przyszły mi testy owu i chyba żałuję że je kupiłam bo nie będę w tym cyklu ich robić. Chcę przestać myśleć o tym wszystkim.zobaczymy jak mi to wyjdzie, dziś 7dzien cyklu i myślę że dam radę. Nie będę sprawdzać nawet kiedy dni płodne. W apce jednej tylko będę zapisywać serduszka :) taaaa to w cale o tym nie myśle hahaha :D
Mika a ja tak mocno trzymałam kciuki! Aż mnie coś ukulo jak napisałas że @ przyszła. :* ściskam mocno!
Także myślę że mnie będzie tu mniej ale trzymam za Was kciuki z całych sil!!!!!! Damy radę :)

Dzięki kochana i trzymaj kciuki za mój kolejny cykl ;) ja tez za ciebie trzymam mocno ! Odzywaj się kochana do nas bo będzie nam ciebie brakowało ;)

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...