Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Annulla01
Co nadrobie zaleglości w czytaniu, to znowu kilka nowych stron się pojawia.
Kasia piękna Fasolka:*
Patka- czadowy ten sufit. Dawaj resztę swoich pomysłów bo widzę że fajne i w moim typie :-)
A u mnie taki wykres... Ciekawa jestem co z tym cyklem będzie. No I apka wyznaczyła mi owu na 9dc A cały cykl na 17 dni. Normalnie śmiać mi się chce bo to wręcz nierealne. Ale różnie bywa i zobaczymy jak się sprawy potoczą.

Mnie w tym cyklu flo też skróciło cykl do 25 dni i też pomyślałam, że niemożliwe, i kurczę @ przyszła co do dnia, wg apki! Ale 17 dni to rzeczywiście strasznie krótko, ciekawe jak u Ciebie się to rozwinie. A owu Ci się zgadzała z apką?
Odnośnik do komentarza

Maszkaron przepraszam za skleroze. Miałam ci odpisać i o właśnie mi się przypomniało. Tak robię już testy od dwóch dni. Ale narazie negatyw. Zobaczymy dzisiaj. Apka pokazuje że owu w sobotę więc pewnie jutro albo pojutrze powinien pokazać się pozytyw.

Patka i jeszcze ja ci nie napisałam że sufit bombowy efekt.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena dziękuję bardzo :)
Teska teraz w planach ogród:) tam gdzie są choinki i te drzewko pod płotem chce ułożyć taka obramowke w jakimś ksztalcie z kostki marmurowej 6×6 cm A do środka rozsypiac szkła ozdobne niebieskie lub białe kamienie (otoczaki) :)

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73625.jpg

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73626.jpg

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73627.jpg

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Patka ta mój syn nadal pływający. Zmienił łódkę na większą bo z tamtej wyrósł. Mój mały synek ma 173 cm wzrostu i wazy az 53 kg( tski patyczak)A teraz jest we Włoszech na zgrupowaniu.
Możliwe że za rok wyśle by zrobił patent to będę to mogła wypożyczyć hihi jeśli oczywiście będzie w domu

Odnośnik do komentarza

DoMaRy
Patka ta mój syn nadal pływający. Zmienił łódkę na większą bo z tamtej wyrósł. Mój mały synek ma 173 cm wzrostu i wazy az 53 kg( tski patyczak)A teraz jest we Włoszech na zgrupowaniu.
Możliwe że za rok wyśle by zrobił patent to będę to mogła wypożyczyć hihi jeśli oczywiście będzie w domu

No wiesz, wiecznie mały nie będzie to zabawki też trzeba zmieniać ja wiem że dla mam dziecko zawsze będzie dzieckiem nie ważne czy ma 5, 30 czy 50 lat :D dobrze że rozwija swoją pasję może za rok z mama wypłynie w rejs gdzieś;)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Patka mi na Śląsk trochę daleko bo jestem serca Wlkp. co by obejrzeć Twój piękny ogródek :D
Po wtóre ja od roślin za bardzo specjalistka nie jestem, jedyne pnacze co mi przychodzi do głowy to bluszcz pospolity, tego gada to nic nie zniszczy tylko, że to chyba tylko zielone, nie kwitnie jakoś ładnie. My grilla jak robiliśmy u rodziców to nic temu nie przeszkadzało, tylko że to szybko się rozrasta i nie wiem czy nie zacznie Was wkurzac ;)

Zlot fajna sprawa tylko ciężko z organizacją, szczególnie jak ktoś ma dzieciary, ja jak taka leżąca bomba mogę w każdej chwili wybuchnąć :p

Annulla wykres masz super bo temperatura idzie do góry i to najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza

Patka to dawaj znać jak coś :)
Fajne te szkła będzie super wyglądać, droga taka impreza? Tutaj zrobili ogródek tzn bokami są jakieś roślinki przysypane kora a środkiem trawka z rolki. Ale ta korę dali taka drobna cała się sypie jak tylko wiatr dmuchnie i do tego gnije, więc chcemy to zdjąć i wyspać kamień, a przede wszystkim podlozyc wloknine bo nie dali i chwasty wylaza. A widzę że lubisz nowoczesny styl, mi się bardzo podoba ale jakoś na to jednak stsrodawna jestem i tylko drewienko i kamyk a ogródek to najlepiej taki dziki w angielskim stylu bym miała, ale przy takim to się trzeba narobić dopiero.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Anulla dziękuję :) W nocy słychać chrumkania dzików na polu, nad ranem i wieczorem sarenki biegają:)
Bibs A widzisz my nie pomyśleliśmy o bluszczu może sobie rosnąć szybko i gęsto :D Wiem że tobie nie wolno sie ruszac ale kto wie może tobie się za jakiś czas zrobi nalot :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Ale się rozpisalyscie. Ciężko było nadrobić ale jakos dotrwałam do końca ;)
Ja tez już chciałabym kwiecień ale nie nastawiam się na pozytyw bo to dopiero drugi cykl starań ostatnio się udało w drugim ale teraz po tym zabiegu to piernik wie.
Właśnie się szykuje i lecę na pazurki bo teraz pół roku nie rozbiłam a już mam dosyć zmywaczem lakierów i odprysków na paznokciach 10 min po malowaniu :D
Robię hybrydy bo chyba mniej niszczą paznokcie niż żel. Jutro na gitarę :D
Suknia ślubna wisi i czeka na wrzesień. Obrączki do odbioru i zaproszenia wybrane ;)
Nic tylko czekać do września ;);)

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Domary śliczny widok :)
Patka no to fakt fortunę wydasz. Ja potrzebuje tego kamienia z 1,5 tony ale w Krakowie kamień akurat niezbyt drogi, myślę że po 600 zł tonę się kupi coś fajnego.

Pewnie ze tak ja zamiast tej badziewnej kory kupilam pod klomb gres biala marianna za worek 25 kg około 30zl :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Mi ostatnio coś się nie trzymały. No i chwilę przed pójściem na nowe pozrywalam je bo i tak połowa nie była przytwierdzona. Oj ale piekło w lampie :/ niby sie nie trzymały a jednak pouszkadzalam. Mi zawsze daje aceton i zawija w sreberka i potem patyczkiem zdrapuje i tylko wygładza szlifierka, na razie są ok choć cieńsze niż były jak sama malowalam normalnym lakierem.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Mi ostatnio coś się nie trzymały. No i chwilę przed pójściem na nowe pozrywalam je bo i tak połowa nie była przytwierdzona. Oj ale piekło w lampie :/ niby sie nie trzymały a jednak pouszkadzalam. Mi zawsze daje aceton i zawija w sreberka i potem patyczkiem zdrapuje i tylko wygładza szlifierka, na razie są ok choć cieńsze niż były jak sama malowalam normalnym lakierem.

Ja stosowałam odżywkę z wywaru siemienia lnianego 3x w tygodniu, a parafine raz w tygodniu :) paznokcie przestały się łamać. Teraz też po hybrydach daje czas tydzień dwa paznokcia spokój w tym czasie je wzmacniam :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

DoMaRy
Ja hybrydy noszę już z 3 lata non stop i ani razu nie miałam zdejmowanie acetonem. Zawsze mi kosmetyczka frezarka zdejmuje Ale tak że zostawia te pierwsza warstwę co po lakier kładzie. Czasem sprawdzam po zdjęciu czy nie są uszkodzone ale sa twarde jak kiedyś

Czyli zdejmuje Ci kolor + top baza zostaje ta sama :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

patka19
Anulla dziękuję :) W nocy słychać chrumkania dzików na polu, nad ranem i wieczorem sarenki biegają:)
Bibs A widzisz my nie pomyśleliśmy o bluszczu może sobie rosnąć szybko i gęsto :D Wiem że tobie nie wolno sie ruszac ale kto wie może tobie się za jakiś czas zrobi nalot :D

Jak wybudujemy ta upragnioną chatę to czemu nie :D

Odnośnik do komentarza

A ja nie lubię samej hybrydy. Mam cienkie paznikcie i dość tlusta płytkę. Nie trzyma się to dobrze i nie jestem w stanie utrzymać dłuższych. Zawsze robię na żelu. Są lekko utwardzone i kształtne.
Dziewczyny właśnie mnie deprecha dopada. Tak myślę o wyniku progesteronu. Że na ciążę to chyba za mało. Że chyba się jednak nie udało znowu....

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Scandi nie stresuj się, spokojnie. Poziom progesteronu na początku ciazy jest prawie taki sam, widać to jak popatrzysz w normy.
No mi się hybryda trzyma, ale muszę mieć grubej troszkę. Tylko se u mnie 10-12 dni to max. Bo mam już jakieś 3 mm odrostu i na tak nie mogę funkcjonować hehe :/ nawet babeczka co mi robi mówi o rany dopiero Pani była a ja jej pokazuje jaki odrost i się za głowę łapie.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...