Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Madziak93 tak mam już Syna 13 lat i mój mąż też ma syna 18 lat
I właśnie tu jest problem że niewiadomo o co chodzi
Wszystko jest dobrze książkowo
Nasienie ok, owy ok i regularnie jak w zegarku. Po prostu nie wychodzi

Patka super efekt z tym sufitem , nie wiem czy bym się odważyła na takie rozwiązanie Ale wygląda super

Odnośnik do komentarza

Madziak83 kochana bo trawę to tylko położysz z rolki i potem tylko kosisz, no może czasem podlewasz ;) a kwiatki to musisz kupić, zasadzic, podlewać, pielic, nawozic, przycinać, coś zrobić z nimi na zimę etc a mój szanowny nie-mąż twierdzi, że on kwiatami się zajmować nie będzie a ja, jeszcze z 2 dzieci, sobie nie poradzę z tym interesem;) Oczywiście to wszystko jest w takim trochę żartobliwym tonie te nasze przekomarzania bo ogrodeczek będzie malutki i ja nie daruje sobie żeby nie bylo chociaż małego klombiku na kwiatki co by oczy cieszyły, no nie :p!

Odnośnik do komentarza

No u mniedziwny ten wykres. ☹️ Tzn ten spadek 7dni po owu no i dziś nie udało mi się porządnie zmierzyć bo przebudzialam się o 4 to było 36.46 aa wczorajszą temperatura to 36.55 czyli poleciałaby w dol. :( A normalnie temperature mierze o 5.45takze sama nie wiem czy w ogóle ja wpisywac. Głupi ten mój kotecek że mnie obudził w sumie w poniedziałek było to samo :( boooze rano miałam taki super humor wierzyłam że się udało tak teraz znów czuje ze nie i mam doła. Ehh

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Was to zostawić na parę godz i już trzeba czytać książki ;)

Racja. Ja miałam znowu bratowa z dziećmi. I chyba na obiad czekała bo siedziała i siedziała. Nawet nie chciało jej się dziecku pić dać to się cało polało. Gdyby nie fakt że ja mam mięso porcjiwane i gotuję na raz to bym poczestowala. Zupę mam z wczoraj ale na jeden talerz a nie na 3 więc nie wiadomo czym dzielić. No i jak młodszy przyniósł buty i zaczął zasypia to stwierdziła że czas iść do domu... Ech....

Właśnie patrzę na córkę jak je i myślę czemu ona ma aż takie żółte żeby... I stukam się w głowę.... Przecież kurkune dodałas.... :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
No u mniedziwny ten wykres. ☹️ Tzn ten spadek 7dni po owu no i dziś nie udało mi się porządnie zmierzyć bo przebudzialam się o 4 to było 36.46 aa wczorajszą temperatura to 36.55 czyli poleciałaby w dol. :( A normalnie temperature mierze o 5.45takze sama nie wiem czy w ogóle ja wpisywac. Głupi ten mój kotecek że mnie obudził w sumie w poniedziałek było to samo :( boooze rano miałam taki super humor wierzyłam że się udało tak teraz znów czuje ze nie i mam doła. Ehh

Nie martw się na zapas. Miałaś też inne godziny snu więc mogło się trochę zmienić. Poczekaj cierpliwie. Choc sama wiem że to nie łatwe.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
No u mniedziwny ten wykres. ☹️ Tzn ten spadek 7dni po owu no i dziś nie udało mi się porządnie zmierzyć bo przebudzialam się o 4 to było 36.46 aa wczorajszą temperatura to 36.55 czyli poleciałaby w dol. :( A normalnie temperature mierze o 5.45takze sama nie wiem czy w ogóle ja wpisywac. Głupi ten mój kotecek że mnie obudził w sumie w poniedziałek było to samo :( boooze rano miałam taki super humor wierzyłam że się udało tak teraz znów czuje ze nie i mam doła. Ehh

Proszę nie stresuj się. Ja też mam co chwilę wzloty i upadki w pozytywnym myśleniu. Macam sobie cycki jak głupia i co mnie za dziobie w jajnik to lecę do wc... Co tu się dziwić jak człowiek pragnie tego dzieciulka i walczy o niego...i jedna wielka dupa z tego wychodzi. Uśmiechnij się :) będzie dobrze...choc na trochę trzeba wyłączyć myślenie.
Głowa do góry :)

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Wiecie co mi chodzi po głowie? Spotkanie Naszej "sekty" hi hi. Ciekawe czy dałoby się to ogarnąć? Fajnie tu z Wami dlatego takie myśli chodzą mi po głowie.

Ciekawy pomysł :D tylko Bibs jest leżaca więc jej pewnie trzeba będzie zrobić nalot haha

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Czarna no właśnie jak ja mam jakieś wątpliwości co do temperatury to ja wpisuje ale zaznaczam żeby ignorowalo. To jest najgorsze jak nie możesz idealnie zmierzyć o odpowiedniej porze po odpowiedniej ilości snu. I później się zastanawiasz co jest grane. Nie łam się. Też raz nysie super się udało A za chwilę nie no przecież pewnie nic z tego. Teraz znowu myślę że coś jest bo mam jakieś sciskanie w macicy.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

patka19
gooosia271
Wiecie co mi chodzi po głowie? Spotkanie Naszej "sekty" hi hi. Ciekawe czy dałoby się to ogarnąć? Fajnie tu z Wami dlatego takie myśli chodzą mi po głowie.

Ciekawy pomysł :D tylko Bibs jest leżaca więc jej pewnie trzeba będzie zrobić nalot haha


Zlot można zrobić jak ciepło...moze wakacje? Wstedy wiecej osób będzie dyspozycyjna. Trzeba o tym pomyśleć...Ty mnie tym Gizyckiem tak nakreciłaś i chodziło to za mną.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271
patka19
gooosia271
Wiecie co mi chodzi po głowie? Spotkanie Naszej "sekty" hi hi. Ciekawe czy dałoby się to ogarnąć? Fajnie tu z Wami dlatego takie myśli chodzą mi po głowie.

Ciekawy pomysł :D tylko Bibs jest leżaca więc jej pewnie trzeba będzie zrobić nalot haha

Zlot można zrobić jak ciepło...moze wakacje? Wstedy wiecej osób będzie dyspozycyjna. Trzeba o tym pomyśleć...Ty mnie tym Gizyckiem tak nakreciłaś i chodziło to za mną.

Mój tak myślał czy nie wybrać się jakoś w czerwcu na weekend do Giżycka :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Maszkaron dzięki za pocieszenie:) przez chwilę miałam myśli, że się udało i już nawet się zastanawiałam, że może na porodówce się spotkamy, ale jeszcze widocznie nie moj czas:) a jak sprawy u Ciebie?:) Dobrze się czujesz?:)
Patka no sufit wygląda naprawdę bombowo!:)
Scandi też mam zwykle takie wzloty i upadki w nastawieniu przed testowaniem. Jeszcze trochę kochana i już będziesz wiedzieć, oby to były dobre wieści:)
Gosia bardzo interesujący pomysł z tym spotkaniem:) pewnie by to było nie lada wyzwanie ogarnąć termin i miejsce, ale dla chcącego nic trudnego podobno:):)

Odnośnik do komentarza

Patka myślisz ,że z tym ujawnieniem może być kłopot? Toż to swoje baby jesteśmy ;) a z tym czerwcem to dokładny termin jest? Bo może swojego bym z łeb wzięła i też byśmy wypad zrobili.
Teska łatwo może nie będzie wiadomo,ale jak piszesz dla chcącego nic trudnego. Hi hi.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Co nadrobie zaleglości w czytaniu, to znowu kilka nowych stron się pojawia.
Kasia piękna Fasolka:*
Patka- czadowy ten sufit. Dawaj resztę swoich pomysłów bo widzę że fajne i w moim typie :-)
A u mnie taki wykres... Ciekawa jestem co z tym cyklem będzie. No I apka wyznaczyła mi owu na 9dc A cały cykl na 17 dni. Normalnie śmiać mi się chce bo to wręcz nierealne. Ale różnie bywa i zobaczymy jak się sprawy potoczą.

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73624.jpg

Odnośnik do komentarza

Jak któraś będzie w Krakowie to tez dajcie znać :) ja to też niewyjazdowa, z uwagi na młodego, on nie lubi być poza domem i nie śpi w nie swoim łóżeczku.
Wsyzstkie tak remontujecie i urzadzacie, i jeszcze akurat w dwóch programach na yb z dzieciaczkami akurat wiosenne porządki były to i ja się wzięłam, no i oczywiście zdycham aż nie mogę złapać tchu od pół godziny. A porządku jakoś nie widać żeby było śmieszniej :/
Anulla ja się nie nzma na wykresach ale nie dodało chyba zdjęcia bo nic nie widać.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...