Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień doberek. Ja wczoraj mało aktywna. Jakoś nie miałam weny nic pisać. Przepraszam.
Patka piękne pazurki. Jak dla mnie za długie ale ta benzyna + lakier cudo. A powiedz mi do czego są te pyłki bo ja daleko za murzynami i nie wiem co się z nimi robi. Dodam że hubryd też nie robię i lampy nie mam.

Pena a ty test dziś nie robiłaś? Jutro zrobisz tak?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

MadziaK aż się buzia sama uśmiecha jak piszesz ze u synka pierwsze lepsza noc bez leku. Trzymam kciuki aby ten jego mały brzuszek już dobrze tolerowal jedzonko. Czego życzę wam z całego serca bo napewno oboje się trochę meczycie. Ch ociaz jak ma taką dobra mamusie co mu robi smaczne i zdrowe jedzonko dla jego brzuszka to napewno szczęśliwy :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
A żeby taki efekt zrobić jak ty masz na tym zdjęciu z benzyna to jakis pyłek potrzebny bo rozumiem że na czarny lakier malowals

Tak baza jest czarny :) pyłki sunset effect nr 1,3,5 wcierasz dokładnie tak samo jak byś robiła ombre i pokrywasz topem :)

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73654.jpg

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

CZEŚĆ dziewczyny. Ja tylko melduję że testować.l 1 nie będę bo dziś temperatura jeszcze bardziej poleciała w dół także wydaje mi się że sobie odpuszczę, poczekam na @ zwłaszcza że wczoraj zaczęły mnie boleć piersi. Także... No. Czekam na nowy cykl i mierzenia temperatury nie będzie za duzo mnie to zdrowia kosztuje. Odpuszczę.
Miłego dnia

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

O w mordkę ale możliwości, na widziałam u tej mojej babki takie plansze do stempelkow i kiedyś ki zrobiła jakeis wzorki ale mi nie bardzo się to podobalo u mnie, u kogoś podobają mi się niebieskie, żółte i różne inne a u mnie nie :)
Magdalena to dopiero pierwsza noc. Omeprazol zniknie z organizmu w ciągu 72 godzin i wtedy się może zacząć. W każdym razie wczoraj go nie dostał i zrobił tylko jedna kupe a nie pięć, więc przynajmniej mam potwierdzenie se mu na jelita szkodzi.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
CZEŚĆ dziewczyny. Ja tylko melduję że testować.l 1 nie będę bo dziś temperatura jeszcze bardziej poleciała w dół także wydaje mi się że sobie odpuszczę, poczekam na @ zwłaszcza że wczoraj zaczęły mnie boleć piersi. Także... No. Czekam na nowy cykl i mierzenia temperatury nie będzie za duzo mnie to zdrowia kosztuje. Odpuszczę.
Miłego dnia

Kochana dopóki @ nie ma to jest nadzieja. Może wczoraj coś było co spowodowalo obniżenie temperatury. Stres czy coś?
Odnośnik do komentarza

Patka dziękuję za info. Będę się szkolić bo bardzo mi się podoba ten efekt. Można to w necie dostać bo ja sklepach zbytnio nie lubię za takimi rzeczami chodzić a szczególnie jak cora u boku a trzeba wybierać :D

Czarna kochaniutka głowa do góry. Może jednak nie Przylezie ta @. Czego ci życzę bardzo.

Domary nie wiem jak bronergon działa na @ ale jak obniży prolaktyne to wydaje mi się że może się przesunąć w czasie a może i nie. Taka ot moja wiedza :D a może wogole nie przyjdzie? :D

MadziaK oby jednak dobrze wszystko się działo i nie musiał przyjmować codziennie chociaż tego leku. Teraz znowu masz obserwacje ale silna babka jesteś i dzielny synek.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena mam nadzieję że będzie dobrze bo już pół roku to dziadostwo brał, to bardzo dlugo :/
Na allegro kupisz wszystkie dostępne ozdoby. Kiedyś zamawiałam naklejki to widziałam jakieś perełki pyłki brokaty. Chyba że do hybryd to jakieś inne są niż do zwykłych lakierów, ale pewnie też będą. A dziewczyny zapewne poleca jakieś specjalistyczne stronki :) na mam teraz takie, to jest jakaś kolekcja ślubna ecru z delikatnym pylkiem. Ale mi babeczka zamówiła jakąś nową bazę która wygląda jak mleczny lakier do frencha także potem już będę tylko tego jednego używać pewnie hihi :)

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73664.jpg

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
scandiNie nie było nic. Jedynie ponad godzinę później poszlam spać ale nie będę ludzila się że to przez to tak mi tamperatura spadła w ogóle mój wykres wygląda okropnie także ciekawe co się dzieje ze mną albo co zle robię. Czekam na @.

Rzeczywiście trzecia temp w dół A na Kiedy masz termin @. To chyba za wcześnie na spadek u Ciebie.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Scandi
Czaarna122
scandiNie nie było nic. Jedynie ponad godzinę później poszlam spać ale nie będę ludzila się że to przez to tak mi tamperatura spadła w ogóle mój wykres wygląda okropnie także ciekawe co się dzieje ze mną albo co zle robię. Czekam na @.

Rzeczywiście trzecia temp w dół A na Kiedy masz termin @. To chyba za wcześnie na spadek u Ciebie.

Miałam dostać w niedzielę ale pewnie dobrze apka Flo mi wyliczyła że przyjdzie w sobote. Dobra idę do pracy. Zamelduje się jak już @ przyjdzie. Przepraszam Dziewczyny ale nie dam rady pisać. :( 3mam za Was kciuki z całego mojego wielkiego serducha!

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Czarna póki nie ma @ to się nie nakręca negatywnie. Ściskam mocno.
Ja to normalnie test zrobiłam ha ha ha w 24dc ;) normalnie trzeba mieć zryty beret. Corka poszła do przedszkola i zajechalam do apteki bo mijałam po drodze.

A więc jak się śmiejesz z pomysłu stwierdzam że za wcześnie i negatyw? Czy pozytyw? A kupiłaś drugi na następne testowanie?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Czarna póki nie ma @ to się nie nakręca negatywnie. Ściskam mocno.
Ja to normalnie test zrobiłam ha ha ha w 24dc ;) normalnie trzeba mieć zryty beret. Corka poszła do przedszkola i zajechalam do apteki bo mijałam po drodze.

Ja tylko nasiusialam do kubeczka. Testu jednak nie zrobiłam.
Brzuch mnie boli i lewa pierś zaczyna lekko boleć.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

magalena3
gooosia271
Czarna póki nie ma @ to się nie nakręca negatywnie. Ściskam mocno.
Ja to normalnie test zrobiłam ha ha ha w 24dc ;) normalnie trzeba mieć zryty beret. Corka poszła do przedszkola i zajechalam do apteki bo mijałam po drodze.

A więc jak się śmiejesz z pomysłu stwierdzam że za wcześnie i negatyw? Czy pozytyw? A kupiłaś drugi na następne testowanie?


Zdecydowanie za wcześniej dlatego z mojej głupoty się śmieje i oczywiście negatyw bo jakże by inaczej.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Scandi
gooosia271
Czarna póki nie ma @ to się nie nakręca negatywnie. Ściskam mocno.
Ja to normalnie test zrobiłam ha ha ha w 24dc ;) normalnie trzeba mieć zryty beret. Corka poszła do przedszkola i zajechalam do apteki bo mijałam po drodze.

Ja tylko nasiusialam do kubeczka. Testu jednak nie zrobiłam.
Brzuch mnie boli i lewa pierś zaczyna lekko boleć.

Chylę czoła bo ja wymiekłam ;)

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Scandi
gooosia271
Czarna póki nie ma @ to się nie nakręca negatywnie. Ściskam mocno.
Ja to normalnie test zrobiłam ha ha ha w 24dc ;) normalnie trzeba mieć zryty beret. Corka poszła do przedszkola i zajechalam do apteki bo mijałam po drodze.

Ja tylko nasiusialam do kubeczka. Testu jednak nie zrobiłam.
Brzuch mnie boli i lewa pierś zaczyna lekko boleć.

Chylę czoła bo ja wymiekłam ;)

Czuje że @ przyjdzie. Byłam bliska zrobienia testu ale pomyślałam sobie po co mam z lupą wypatrywac kreski, zdjecia wam wysyłać i wmawiać sobie że coś widzę. Ten progesteron mnie otrzezwil chyba. Chociaż wczoraj miałam myśli czy dzisiaj nie zbadać jeszcze raz i zobaczyć czy rosnie. Ale nie chcę się rozczarować przedwczesnie. Jeszcze kilka dni będę się biła z myślami i na zmianę miała nadzieję i ja traciła. Sadomaso trochę:D

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...