Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

pena89
Zaneta jeśli starasz się o ciążę to kwas foliowy już zazywaj codziennie bo powinno się go stosować co najmniej na 3 miesiące przed poczeciem. Na uregulowanie cykli zazwyczaj dostaje się duphaston ale u Ciebie to jest tylko plemienia zamiast normalnej @ ? Może masz cienkie endometrium i nie ma się zluszczac. W takim wypadku raczej ciężko o ciążę. Najlepiej idź do ginekologa to sprawdzić bo nie ma co gdybac tu :-)

Tylko że z synem też tak miałam . Tzn nie regularny okres i jakoś zaszłam . Po porodzie miałam regularny i od kiedy poroniłam mam znów problemy z okresem .obecnie zamiast @ mam plamienie bardziej brudzenie. Jak byłam u ginekologa po poronieniu lekarz mówił że mogę tak mieć przez jakiś czas

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Patka wiadomo serce się raduje jak efekty są widoczne i inni chwalą.
Dwa ,że fajnie tak dbać o ten dobytek razem. Może za kilka lat też Nam się uda ;) Mój mąż poprostu nie toleruje kredytów hipotecznych ;) a jeszcze ja sobie upierdzieliłam dom w mieście nie poza to i cena od razu wyższa.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Zaneta30
Po niedzieli się zapisze do lekarza bo miesiąc temu się przeprowadzilam koło Warszawy i może kogoś znajdę dobrego tutaj .
A można zrobić np badanie progesteronu prywatnie ? I ile może takie badanie kosztować ?

Oczywiście,że można jak każde inne. Ceny spr w danym labo choćby przez internet. Ale w okolicach 20zł jak dobrze pamiętam.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Zaneta koło 30zl na pewno będzie kosztowało.
Gosia Mój od kad przeprowadził się na dom z bloku to stwierdził że nie przeprowadza się na bloki cisza spokój :D tylko w tym roku chyba będę musiała poprosić bratowa lub siostrę do pomocy w ogrodzie bo trochę pracy będzie nad tym co planuje :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Cześć. Dziewczyny właśnie wróciłam od zakażnego. Dostałam zaświadczenie pozwalające przystąpić do iui
Odyaynia przeszkoda pokonana teraz tylko @ przejść która w piątek ma być i się umówić do kliniki
Nawet nie wyobrażacie sobie jaka jestem szczęśliwa A nawet w ciąży jeszcze nie jestem:)

Odnośnik do komentarza

DoMaRy
Cześć. Dziewczyny właśnie wróciłam od zakażnego. Dostałam zaświadczenie pozwalające przystąpić do iui
Odyaynia przeszkoda pokonana teraz tylko @ przejść która w piątek ma być i się umówić do kliniki
Nawet nie wyobrażacie sobie jaka jestem szczęśliwa A nawet w ciąży jeszcze nie jestem:)

Wspaniałe wieści! Nareszcie krok do przodu. Trzymam kciuki za powodzenie!

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

My mieliśmy zbudować dom pod Krakowem, kupiliśmy działkę ale się okazało ze sąsiedzi tragedia, sprzedalismy dzialke. Potem mieliśmy kupić dom, w końcu wymyslilismy wyprowadzam do Hiszpanii i póki co wynajelismy zupełnie nowy dom na 2-3 lata, żeby nabierać kasę na dom w Hiszpanii. Ten domek jest bardzo przytulny, super że nowy, troszkę ciasny ale ma mały ogródek. Więc jest grill i młody ma gdzie upalac. Teraz chce kupić hustawke do ogrodu i będę leżeć z brzuszkiem a młody będzie się bawił, albo hustal z mamą :)
A a może pamiętacie moja komode dla Hani. Mąż pojechał na oddawać i się rozpadła w transporcie!!! Wyrwało zawiasy, także pieniądze do śmieci. Za to przyszła wczoraj nowa komoda, z tej samej firmy skąd mam mebelki dla Filipka, no i jedt super, jesteśmy w trakcie skręcania także się pichwale jak będzie gotowa :)
Patka a gdzie Twoja sypialnia?? Zdjęcia miały być i w ogóle??
Domary to jest in vitro? Może głupie pytanie ale się nie znam. Cieszę się bardzo że masz w końcu zielone światło i niedługo będzieszw ciazy :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

DoMaRy super wieści! W końcu ruszycie z miejsca.

Patka mój tak samo, kiedyś był tylko za blokami bo wszędzie blisko i nie musiał się martwić o sprawy "pozamieszkaniowe" jak to ujme, jego rodzina to samo a teraz jak zupełnie przez przypadek trafiła się nam działka i powstał temat budowy domu to niemal codziennie słyszę: jak będzie ten dom...., jaką cisza i spokoj, że zrobi huśtawke dla dzieci, że z piwkiem na tarasie będzie siedział... ;) a ja kosic trawę będę :p no a ja się cieszę razem z nim. Dla mne przeważa fakt że to świetna alternatywa, że dom w mieście bedzie.
Ja się wychowałam w małej miejscowości pod miastem, wszędzie było daleko i bez samochodu ani rusz, nic się tam nie działo, a jak się wyprowadziłam do miasta to za chiny bym nie wróciła na wieś.

No ale i oczywiście pewnie co osoba to inne opinie i priorytety :D

Odnośnik do komentarza

Madziak już wstawiam zdjęcie sufitu przepraszam zapomniałam :D tylko przysłali mi zla tapetę tłumaczyli że pomyliłam kod wzoru :( szkoda mi było czasu na odsylanie bo wujek zaczyna nowa fuche więc zależało mi na czasie. Młoda chce nas wysiudac z sypialni haha mamy w planach na wakacje zrobić jej sufit z światłowodów będzie miała efekt swiecacych gwiazd :) to faktycznie była tandetnej jakości ta komoda że nawet w transporcie się rozwaliła... ja wam zazdroszczę z jednej strony tego domu w Hiszpanii :D
Bibs my mieszkamy w małej miejscowości na pograniczu dwóch większych miast tak ze spoko w naszej okolicy 3 duże sklepy najbliższy koło 800m przychodnia koło kilometra zaraz obok poczty apteki i fryzjera
DoMaRy kochana super wieści:D niech ta @ przychodzi i do dzieła ;)

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73561.jpg

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Madziak93 iui to inseminacja czyli przebrane i ulepszone nasienie jest wprowadzane czy cienkim to macicy i się czeka na zapłodnienie omijając szyjke
Jest to pewien etap by dojść do in vitro
Jeśli są trzy nieudane iui . W moim przypadku po pierwszej nieudanej iui jesteśmy zakwalifikowani do in vitro bo jestem stara (38 lat w lipcu mi stuknie)
Ale nie będziemy tego robić bo za drogie niestety chyba że kiedyś wróci refundowane
Ewentualnie jeszcze raz drożność i jeszcze raz iui
Ale jestem pozytywnie nastawiona więc musi być dobrze

Odnośnik do komentarza

czesc kochane, szalejecie z postami ale wszystko nadrabiam to do rzeczy

patka super ten sufit wyszedl :) trzymam kciuki oczywiscie za testowanie :)

scandi poczekaj jeszcze, tez uwazam ze 10 dpo to za wczesnie :) ale trzymam kciuki rowniez za Ciebie :)) i nie moge sie doczekac waszych testow :)) bedzie wysyp ||

DoMaRy no to teraz trzymamy kciuki za to zeby iui sie udalo, wazne ze juz masz zgode :))

Bibs super wiadomosci po wizycie, lez i odpoczywaj dalej i spokojnie dotrwacie do terminu :)

Kaska o. superasna ta kluseczka, rosnijcie zdrowo :))

gooosia czekam na Twoje || :)) kciuki zacisniete :))

Teska no wredna @ niech sie szybko konczy i dzialaj :)) teraz wiosna to szalenstwo milosne :))

magalenakiedy testy owu zaczynasz :))??

oczywiscie trzymam kciuki i za reszte testujacych bo wiem ze bedzie mocna grupa na poczatku kwietnia :))) czekam na wysyp kreseczek :))

Odnośnik do komentarza

Scandi poczekaj jeszcze kilka dni, załóżmy po tym wyniku ze jesteś w szczycie prod. progesteronu to dajmy na to jakby teraz dochodziło do implantacji to za 48h dopiero powinno zacząć rosnąć bhcg, wiec co najmniej 2-3 dni...i możesz spróbować wg mnie...jak masz mocne nerwy oczywiście :D

Odnośnik do komentarza

Patka wow, ale pięknie! Nigdy mi się. Nic na suficie nie podobało ale takie to bym mogła mieć :) pokaż też inne rzeczy jak już urzadzicie :)
Domary to skomplikowana procedura z tym wszystkim, oby się udało. A in vitro to ile kosztuje? Ty już masz jedno dziecko, dobrze pamiętam? Wiadomo co to się podział ze teraz taki problem? :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Bibs
Patka jestem ciekawa co wymyśliłas, może zrobisz jakiś szkic i pokażesz nam... :D chętnie bym obejrzala
Ja z kolei mam zakaz wymyślania czegokolwiek poza trawa jeśli chodzi o rośliny a ja tak kocham kwiatki... :(

Kochana jak masz blisko na Śląsk to zapraszam oczywiście jak już będziesz mogła się ruszać mam spory kawał ogrodu do zaprojektowania i chetne pomocne dusze są mile widziane nie tylko do prac ale też i roślinności :D
Postaram się coś po szkicowac tylko nie wiem czy jestem aż tak uzdolniona heh

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...