Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

gosia gratuluje i trzymam kciuki za tą betę,daj znać. Mamy dzieci z jednego roku,tyle że mój Staś z kwietnia....
poziomka, czarna No właśnie,co u Was??

Wiecie,że wczoraj od tej całej owulacji miałam ponad 38 gorączki? Łeb bolał,wstałam dziś rano nawet z bólem głowy. Teraz już nie boli ale bóle krzyżowe są dalej,apetytu nie mam nic a nic,tylko śluzu b.duzo :D gdybym miała tak przechodzi każdą owulacje to chyba bym się załamała. Tam się coś musi dziać......

Miłego dnia.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Wiecie co z tą owulacja to na byłam pewna kiedy mam bo co miesiąc klulo lekko w jednym jajniku i bolała macica, no i to było koło 14 dc właśnie, w tym cyklu co zaszłam też byłam pewna że już po i dlatego powiedziałam mezowi ze możemy do końca bo już po owulacji, a wcale nie było po bo się przesunela. Pytałam ginke o to to się tylko uśmiechnęła i powiedziała że nie raz przychodziły panie w ciazy które były pewne że owu była kiedy indziej i nie mogły zajść w ciaze. Takze czasem organizm nas oszukuje.
Ineska moja ciocia tak miała w pierwszą ciąże ciężko było jej zajść, kilka razy poronila, gdy w końcu się udało, to w drugą zaszła od razu i bez problemu donosiła.
Co do mnie to pierwsze dziecko to stosunek przerywany a drugie to przesunięta owulacja wiec w obu ciążach nie zdążyliśmy zacząć się starac.
Kasie tule mocno, jak dziewczyny radzą weź nospe powinna trochę pomóc. Co do brązowej krwi to znaczy że ejst ona stara, widać coś się nie mogło zluszczyc i teraz gdy się udało to dlatego tak boli i jest brązowe, na mialam tak przy cystach że najpierw straszne bóle brzucha i brązowa krew, a potem jak już poszło to dużo czerwonej.
Gosia trzymam kciuki.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, jesteście kochane :) wzięłam nospe i paracetamol i jakby troszkę lżej, ja zawsze miałam bolące @ ale teraz ten ból jest taki dziwny, rozchodzący się jakby na całe ciało. Myślę że to przez Dupka, on mi zatrzymał moją @ na dłużej stąd ta ciemna krew, na razie nie ma jej dużo, ale prawie czarna, niech się już rozkręci to przestanie boleć. Ze też my kobiety musimy co miesiąc coś takiego przechodzić, żaden facet tego nie zrozumie.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

dzieki dziewczyny za pamiec :) mi apka wyliczyla miesiaczke na jutro, wiec czekam do soboty i jesli jej nie bedzie to bede testowac z rana

ogolnie od 3/4 dni pobolewa mnie podbrzusze, ale lzej niz na okres i mam uczucie ciagniecia po bokach, mega wrazliwe sutki, mam nadzieje, ze to jednak nie objawy na miesiaczke

dzisiaj mi sie snilo, ze bylam w ciazy, przebudzilam sie dalam buziaka narzeczonemu zasnelam dalej i w kolejnym snie juz mialam dziewczynke na rekach ahhh zeby tak szybko ciaza trwala jak w tym snie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...