Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny o co chodzi w tym zastrzyku?

Ja brałam pierwszy raz Clo i w zeszłym tygodniu skończyłam w tym tygodniu idę do lekarza. Zastanawiam się co mi powie.. martwię się, że owulacji nie było..

Wy oprócz clo bierzecie coś jeszcze? W którym cyklu u Was lekarz bada ile ma pęcherzyk? Ja mam wizytę w 15 dc, więc to już pewnie będzie po owulacji lub okaże się, że jej nie było. Jak myślicie owulacja po clo może być później niż 15 dc?

Odnośnik do komentarza

Fela, zastrzyk dostaje się, żeby na pewno pęcherzyk pękł, bo czasem się tak nie dzieje. Dlatego dobrze jest pójść do gina trochę wcześniej, żeby w razie czego złapać ten moment. Ale nie martw się na zapas,  może u Ciebie pękł samoistnie, lekarz powinien móc to stwierdzić. Owulacja jak najbardziej może wystąpić po 15dc, jeśli masz długie cykle. Na początku dobrze jest sprawdzić, jak szybko Twój organizm reaguje na clo i pójść na monitoring wcześniej. Ja w pierwszym cyklu z Clo ( cykle 28-29 dni) miałam monitoring 13dc i juz było po..wiec kolejne byłam dużo szybkiej, żeby nie przegapić. 

Magdalena, to super,że był pęcherzyk, trzy mam kciuki.

Aga, jak tam, robisz test, czy jednak czekasz?

Pozostałe dziewczyny, jak się macie? U mnie jak już pisałam, znowu porażka, ale mam wrażenie że z każdym cyklem coraz szybciej dochodzę do siebie, chyba przez to, że już mentalnie nastawiam się na ivf.

Odnośnik do komentarza

A i zrobiłam test . Negatywny dziś 14 dzien po zastrzyku. 

@ jak coś powinnam dostać max w środę i zobaczymy . Jakoś nie skreślam jeszcze tego cyklu , mimo braku 2 kresek liczę że jednak się udało . Brzuch mnie nie boli ale ciągnie mnie w pachwinach i w 1 ciąży też miałam negatywny test 

Głupi nadzieja ? 

Odnośnik do komentarza

Ja byłam w czwartek (14dc) na monitoringu, niestety pusto ,żadnych pęcherzyków ;( ale to może też dlatego że mam długie cykle - ok.40 dniowe i może nie było jeszcze owu... Plan jest taki że mam czekać na pierwszy dzień @ zadzwonić do lekarza i wtedy będziemy ustalać co dalej. Trochę się tym podłamałam bo cykl poszedł na straty , a jeszcze żeby tego było mało dziś dowiedziałam się że dwie dziewczyny u mnie w rodzinie zaszły w ciążę ;(

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Aneta93 napisał:

Aga - trzymam kciuki aby się udało 🤗

Aneta93 Trzymaj 😘

Ewel - mi sie podoba to że, przy monitoringach ( mam z 4 wizyty ) w 4-6 dc w tedy dostaje CLO, później wracam za tydzień co tam się działo, dostałam gonal 1 + 2  bemfole , za dwa dni wizyta i dostałam ovitrelle. + Luteine na 10 dni ( w tym cyklu bylo 9 dni )  i dzięki tej luteinie cykl się skrocił do 32 -35 dni.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Gość Aga napisał:

Aneta93 Trzymaj 😘

Ewel - mi sie podoba to że, przy monitoringach ( mam z 4 wizyty ) w 4-6 dc w tedy dostaje CLO, później wracam za tydzień co tam się działo, dostałam gonal 1 + 2  bemfole , za dwa dni wizyta i dostałam ovitrelle. + Luteine na 10 dni ( w tym cyklu bylo 9 dni )  i dzięki tej luteinie cykl się skrocił do 32 -35 dni.

Ja mam od 1-10dc brać 1x1 clo i jeżeli do 32dc nie pojawi mi się @ to przez 5dni luteina. 

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, mam pytanie odnośnie Waszych odczuć po clo, czy też wpłynał u którejś z Was na PMS - zmniejszył go? Dziś mija 28dc i za razem pierwszy cykl z clo i w oczekiwaniu na okres już dawno nie czułam się tak dobrze, zero humorków, boleści, czy któraś z Was odczuła podobne plusy kuracji?

owulacja przesunęła mi się o kilka dni więc spodziewam sie ze z okresem bedzie podobnie bo niestety w dniu owulacji ani po niej nie miałam możliwości podjąć żadnych działań.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

i nie masz wizyty po tych 10 dniach ?

Miałam w 14 dc.

Godzinę temu, Gość Katarina napisał:

Ewel, przykro mi że ich się nie wychodowało. A co mówił lekarz, jest jeszcze szansa ,że pęcherzyki pojawią się później? Który to był Twój cykl z clo?

Najpierw miałam 4msc z samym clo gdzie brałam przez 2msc 1x1,przez następne 2 msc 2x1 od 5-9 dc, potem miesiąc przerwy. Teraz właśnie mam brać clo od 1-10 dc i jeśli pojawił by się pęcherzyk to miałam mieć zastrzyk z pregnylu. Lekarz powiedział że może być tak że albo ta owu już była( gdzie myślę że przy cyklach po 40 dni jest to nie możliwe) albo jeszcze jej nie było 🤷 ale gdy robiłam test owulacyjny chyba w 11 DC to wyszły mi 2 kreski,więc już sama nie wiem 🤷

Odnośnik do komentarza

Byłam w sobotę u lekarza i nie mam przestymulowanych jajników, owulka była z lewego jajnika, endometrium odpowiedniej grubości, innymi słowy wszystko książkowo teraz pozostaje TYLKO czekać.... Jeszcze wczoraj miałam WSZYSTKIE objawy wczesnej ciąży, dzisiaj minęły. To wszystko siedzi w głowie....

A jak u Was dziewczyny?

Odnośnik do komentarza

Hej . Dawno nie pisałem ale codziennie czytałem.  U nas nic. 3 cykle z Clo i nic . W piatek była insemka na Clo i czekamy . Zastanawiam się dlaczego przed ostatni cykl i ostatni lekarze nie przepisali dupka ? Zapomnieli czy co ?

Ja bym się zapytał, a moja druga połówka oczywiście nie zapytała.

Odnośnik do komentarza

Helios oj tak wszystko siedzi w głowie aż chwilami mam ochotę sobie ja odciąć he 

Myślę że myślenie mi szkodzi  🙂

Aneta to czekamy na Juleczke 😉 daj znać po wizycie 

Cloman trudno stwierdzić czemu nie dał dupka ja bym pewnie zapytała. 

ogólnie luteina czy dupek "wzmacniają " drugi fazę cyklu . 

ja dzięki luteinie nie miałam mega długich cykli. 

 

A ja nie testuje . Zatestuje środa /czwartek i zrobię betę . 

prosze trzymać kciuki by moje przeczucie stało się prawda 😘

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...