Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też bolą na zmianę raz lewy raz prawy ostatnio bolał mnie dopiero poowi tral ale teraz jestem w trzynastym dniu cyklu i boli mnie prawy jajnik od wczorajA tutaj piszecie że bolą was jajniki po kloCześć wam przykro mi

hopefull że się nie udało no ale ja gdybym wiedziała że mam mieć in vitro to ten cykl już bym sobie darowała starania i położyła nadzieję na in vitro

 

A tutaj piszecie że bolą was jajniki po CLO Mnie też bolą na zmianę raz lewy raz prawy ostatnio bolał mnie dopiero po ovitrelle  ale teraz jestem w 13  dc i boli mnie prawy a  dopiero idę na monitoring dzisiaj także u mnie weekend to starania
 

To mój trzeci cykl z CLO

 

Odezwę się po wizycie czy coś tam się wyhodowało 😀

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Mnie też bolą na zmianę raz lewy raz prawy ostatnio bolał mnie dopiero poowi tral ale teraz jestem w trzynastym dniu cyklu i boli mnie prawy jajnik od wczorajA tutaj piszecie że bolą was jajniki po kloCześć wam przykro mi

hopefull że się nie udało no ale ja gdybym wiedziała że mam mieć in vitro to ten cykl już bym sobie darowała starania i położyła nadzieję na in vitro

 

A tutaj piszecie że bolą was jajniki po CLO Mnie też bolą na zmianę raz lewy raz prawy ostatnio bolał mnie dopiero po ovitrelle  ale teraz jestem w 13  dc i boli mnie prawy a  dopiero idę na monitoring dzisiaj także u mnie weekend to starania
 

To mój trzeci cykl z CLO

 

Odezwę się po wizycie czy coś tam się wyhodowało 😀

Coś mi się poprzestawiało w telefonie i ta wypowiedź nie ma sensu napiszę ją jeszcze raz 

 

cześć  wam przykro mi

hopefull że się nie udało no ale ja gdybym wiedziała że mam mieć in vitro to ten cykl już bym sobie darowała starania i położyła nadzieję na in vitro

 

A tutaj piszecie że bolą was jajniki po CLO Mnie też bolą na zmianę raz lewy raz prawy ostatnio bolał mnie dopiero po ovitrelle  ale teraz jestem w 13  dc i boli mnie prawy a  dopiero idę na monitoring dzisiaj także u mnie weekend to starania
 

To mój trzeci cykl z CLO

 

Odezwę się po wizycie czy coś tam się wyhodowało 😀 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No ja już po wizycie... w tym cyklu mam 5 jajeczek, lekarz zabronił współżycia bo zbyt duże ryzyko zajścia w ciąże czworaka albo Trojaka ... tak  na prawdę jestem przekonana, ze to tego by nie doszło i zastanawiam się czy słuchać doktorka czy spróbować i w tym cyklu... 

 

dostalam skierowanie na drożność jajowodów, bo doktorek się kapnął ze Mimo pęcherzyków nie zaciążam i kazał odstawić CLO 

ahhh następna wizyta dopiero w grudniu... drożność w listopadzie.. 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny 🙂

mam małe pytanko ?) jestem 11 dni po oviterlli 14 dni po zastrzyku mam zatestować. Kurde ale jakoś nic nie czuje , trochę ciągnie mnie w prawej pachwinie . Czy ja się nakręcam ??

 

Irina Bemfola to nic innego jak Gonal 🙂 jest po prostu tańsza. Jest na wzrost /stymulacje pęcherzyka 🙂

spokojnie zrobisz ją sama,

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

Cześć dziewczyny 🙂

mam małe pytanko ?) jestem 11 dni po oviterlli 14 dni po zastrzyku mam zatestować. Kurde ale jakoś nic nie czuje , trochę ciągnie mnie w prawej pachwinie . Czy ja się nakręcam ??

 

Irina Bemfola to nic innego jak Gonal 🙂 jest po prostu tańsza. Jest na wzrost /stymulacje pęcherzyka 🙂

w 12dniu po podaniu możesz testować już nie powinien fałszować wyniku 

 

Odnośnik do komentarza

Hejka kochane 😘 juz po zabiegu drożności jajowodów. Odbył się wczoraj około godziny 21. Badanie samo w sobie jest nieprzyjemne. Podczas niego towarzyszy nie przyjemy ból. Zabieg odbył się bez żadnego znieczulenia i bez leków przeciwbólowych. Dałam rade podczas badania chociaż często ból silny. Gorzej było później po badaniu. 2 razy zrobiło mi się mega słabo i dobrze, że był mąż obok mnie bo bym zemdlała. 

Odnośnie badania to wyszło prawidłowo. Oba jajodowy mam piękne, są drożne i pięknie przepływał w nich płyn. 

Natomiast wyszło co innego a natomiast inny układ macicy. Układ macicy jest w literkę T. Przy takim układzie kobiety mają problem z zajściem w ciążę i z poronieniem. Ogólnie kobiety z taką macica rodzą dzieci i żyją jak wszystkie. 

Odnośnik do komentarza

Trochę się ostatnio mniej odzywam, bo standardowo wraz z @ mam kilka gorszych dni, kiedy tracę wiarę, że kiedykolwiek się uda. Dzis 2dc😥 dziś lub jutro zacznę po raz 4 brać clo. Nie wiem, czy uda się mieć jeszcze inseminację w tym cyklu, czy w następnym, zobaczymy. Hopefull, Inez, Wy też już jesteście w nowym cyklu?

Aneta93, super,że jesteś już po drożnosci, naprawdę szacun, że przeszłaś to bez znieczulenia. 

Kokardkaa daj znać co zdecydowałaś w tym cyklu z 5 jajeczkami.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Ewa napisał:

Dziewczyny powiedzcie proszę ile dni po zastrzyku ovitrelle można zrobić test ciążowy z moczu a ile dni po zastrzyku test beta hcg? 

Chyba gdzieś czytałam, że pewny wynik z moczu otrzymujemy po 10 dniach od zapłodnienia, a po 6 dniach z krwi... Niech mnie ktoś poprawi, bo ja ogólnie za dużo już czytam ;)

Odnośnik do komentarza

Katarina - tak, dziś 2dc. Od jutra clo. Poprzedni cykl (pierwszy z clo) trwał 31dni. Nie miałam tak krótkiego cyklu od poronienia. Chociaż taki plus z tego cyklu ;-). 

Olgik moja lekarka twierdzi, że najlepiej betę robić nie wcześniej niż 25/26dc. Wiadomo, że jak owolacja jest wcześniej to może być wiadomo już w 23 ale ten 26 pewniejszy. 

Odnośnik do komentarza

Inez, to ja tak samo- jutro I dzien z Clo w tym cyklu. Na monitoring probuje sie umówić na piątek za tydzień. Ja też mam teraz krótsze cykle, ale u mnie zeszło z 28,29 do 24,25. Trzymam za nas kciuki!!!

Ewa, ja bym poczekała do 14 dni od ovitrelle, bo on może dodatnio zafałszowywać wynik bety. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gość Ewa napisał:

Dzięki dziewczyny. 
Dziś mam 25 dzien cyklu, 12 dni po ovitrelle i beta hcg 2,2 😕

A wynik progesteronu to 2,05. Norma dla fazy lutealnej:  5-18!
A nie biorę ani luteiny ani duphaston bo lekarz z kliniki kazał odstawić. 
Co to oznacza ? 

A jaki masz zakres w becie ?

najlepiej jest za testować 14 dni po zastrzyku , ja dziś jestem 12 dzień i 30 dc 🙂 i oprócz lekkich sporadycznych kłuć i ciągnięcia w prawej pachwinie nie czuje nic więcej . Boję się trochę nakręcać i boje się testować 😞 a do tego się mega przeziębiłam

Odnośnik do komentarza

Ewa, nie chcę Cię negatywnie nastawiać ale może @ już na horyzoncie..  Ja mam taki wynik na 2 dni przed okresem. Albo jak nie miałam owulacji. Ale wiadomo, kazdy organizm jest inny. Może też masz jakąś niedomoge.. Najlepiej zapytaj lekarza przy następnej okazji. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość Aneta93 napisał:

Hejka kochane 😘 juz po zabiegu drożności jajowodów. Odbył się wczoraj około godziny 21. Badanie samo w sobie jest nieprzyjemne. Podczas niego towarzyszy nie przyjemy ból. Zabieg odbył się bez żadnego znieczulenia i bez leków przeciwbólowych. Dałam rade podczas badania chociaż często ból silny. Gorzej było później po badaniu. 2 razy zrobiło mi się mega słabo i dobrze, że był mąż obok mnie bo bym zemdlała. 

Odnośnie badania to wyszło prawidłowo. Oba jajodowy mam piękne, są drożne i pięknie przepływał w nich płyn. 

Natomiast wyszło co innego a natomiast inny układ macicy. Układ macicy jest w literkę T. Przy takim układzie kobiety mają problem z zajściem w ciążę i z poronieniem. Ogólnie kobiety z taką macica rodzą dzieci i żyją jak wszystkie. 

Ooo u mnie właśnie wczoraj pojawił się ten temat... jakie badania musiałaś wykonać przed drożnością? 
czy teraz jak wiesz Że masz trochę inna budowę macicy coś ci to dało?? 
stresuje się tym badaniem ... 

 

ps nie zdecydowaliśmy się na przytulanki, jednak wole słuchać lekarza niż potem żałować, ze są jakieś powikłania... ja chyba bym jeszcze się skusiła ale moj ukochany myśli trzeźwo ja już bardziej emocjonalnie 
 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Inez napisał:

Ewa, nie chcę Cię negatywnie nastawiać ale może @ już na horyzoncie..  Ja mam taki wynik na 2 dni przed okresem. Albo jak nie miałam owulacji. Ale wiadomo, kazdy organizm jest inny. Może też masz jakąś niedomoge.. Najlepiej zapytaj lekarza przy następnej okazji. 

Hej Inez. Tak, na pewno @ sie zbliża. Tylko czy to normalne że przed @ progesteron jest aż tak niski ? 

Odnośnik do komentarza

Kokardkaa ja miałam w tym cyklu sono-hsg w znieczuleniu ogólnym. Tuż przed badaniem musiałam wykonać:

- biocenozę pochwy

- morfologię 

- mocznik

- kreatynina 

- sód 

- potas

- aptt

- inr 

- tsh. 
Dostałam skierowanie na te badania (oprócz biocenozy) od lekarza pierwszego kontaktu. Powiedziałam ze potrzebuje do zabiegu i nie było problemu. 
Co do zabiegu to nie ma sie czego bać, ja miałam w znieczuleniu ogólnym i wszytsko szybko poszło. 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Gość Ewa napisał:

Kokardkaa ja miałam w tym cyklu sono-hsg w znieczuleniu ogólnym. Tuż przed badaniem musiałam wykonać:

- biocenozę pochwy

- morfologię 

- mocznik

- kreatynina 

- sód 

- potas

- aptt

- inr 

- tsh. 
Dostałam skierowanie na te badania (oprócz biocenozy) od lekarza pierwszego kontaktu. Powiedziałam ze potrzebuje do zabiegu i nie było problemu. 
Co do zabiegu to nie ma sie czego bać, ja miałam w znieczuleniu ogólnym i wszytsko szybko poszło. 

Ok, dzięki, we wtorek zadzwonię żeby sie umówić, zobaczę co mi powiedzą. 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość Aneta93 napisał:

Hejka kochane 😘 juz po zabiegu drożności jajowodów. Odbył się wczoraj około godziny 21. Badanie samo w sobie jest nieprzyjemne. Podczas niego towarzyszy nie przyjemy ból. Zabieg odbył się bez żadnego znieczulenia i bez leków przeciwbólowych. Dałam rade podczas badania chociaż często ból silny. Gorzej było później po badaniu. 2 razy zrobiło mi się mega słabo i dobrze, że był mąż obok mnie bo bym zemdlała. 

Odnośnie badania to wyszło prawidłowo. Oba jajodowy mam piękne, są drożne i pięknie przepływał w nich płyn. 

Natomiast wyszło co innego a natomiast inny układ macicy. Układ macicy jest w literkę T. Przy takim układzie kobiety mają problem z zajściem w ciążę i z poronieniem. Ogólnie kobiety z taką macica rodzą dzieci i żyją jak wszystkie. 

Aneta Dzięki za info 🙂 ja chyba na własną rękę wezmę wcześniej lekkie leki przeciw bólowe bo mam bardzo cienką granice bólu przy jakichkolwiek badaniach i zabiegach i często mdleje... Czekam na listopad (drożność) ale przynajmniej w tym miesiącu mamy przytulanki dla czystej przyjemności ❤️😂

Odnośnik do komentarza

Ja miałam badania na bieżąco u ginekolog ale dodatkowo robione było badanie na posiew czy żadnej bakterii/wirusa nie ma. Robiłam to przed samym @ a na wynik czekałam 2 dni.

Ogólnie to ja sama nie chciałam znieczulenia. Stwierdzilam, że jak bardzo mocno będzie bolało to wtedy poproszę o nie. Ale na ból jestem wytrzymała to dałam radę. 

Teraz ogólnie troche się uspokoilam. Kobiety też mają taki układ macicy i nawet o tym nie wiedzą i rodzą dzieci. Dowiadują się o tym podczas porodu, gdy nie może urodzic naturalnie i musi być cesarka.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...