Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Magda do porodu też są jednorazowe za 8pln na allegro, ale koszula po porodzie nie jest do wyrzucenia tak naprawdę, ja w swojej śpię do dzisiejszego bo do porodu miałam taką w.rozmiarze m bawełnianą trapezową, nawet nie była bardzo obudzona. Bo jak już były parte to i tak trzeba było podwinąć:) a co do koszuli do karmienia, to teraz chce kupić taką kopertową, mam 2 ale na guziki i szlak mnie trafia te guziki zapinać i rozpinać. To tak na początek, jak będzie chłodniej, a potem zamierzeń spać w swoich koszulach letnich bawełnianych na cienkich ramiączkach, dekolt w trójkąty i można na spokojnie cyca wywalić:)

Odnośnik do komentarza

Właśnie ogladałam na Allegro te jednorazowe ale jakoś nie mam przekonania. Kupię jakąs czarną i nie bedzie problemu z zabrudzeniem ;) Dostałam w prezencie 1 koszule do karmienia na guziki, ale własnie tak myślę że cholera mnie weźmie z rozpinaniem. Są własnie takie kopertowe, ale nie wiem czy wygodnie pierś sie przez to wysuwa... Widziałam jeszcze na zamek i myślę własnie o takiej na zamek.

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Magda też zależy czy długo chcesz karmić, ja 1 rok spałam w staniki non stop, pierwsze kilka miesięcy to niema innej opcji, raz się wkurzyłam i sciągłam stanik i obudziłam się cała mokra. Tak że dojście do cyca na pewno będzie utrudnione przez stanik, czy się sprawdzi zamek nie wiem, ale guziki są wkurzające:) teraz będę testować te kopertowe koszulki. A staników też nie będę kupować do karmienia, nie mam dużych piersi, teraz mi buchły z b na C, w zeszłym roku kupiłam stanik bez usztywnienia taki w trójkąty z hm i było mi wygodnie dobrać się do cyca w razie potrzeby. A i takie do karmienia mam. Chyba ze mi bardziej buchnął po porodzie to kupię wtedy właśnie taki. Bo w 1 ciąży mi piersi zrobiły się większe jak zaczęłam karmić, a w tej ciąży jak zaciążyłam to odrazy widać roznice.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny, widzę że temat koszul na tapecie :) moja na porodowce też się nie ubrudzila ale wiadomo, że nikt gwarancji nie da. Co do biustu, pomimo tego że karmiłam mm też strasznie urósł po porodzie. Muszę się zaopatrzyć w jakiś zwykły miękki biustonosz na te pierwsze dni po. Tylko kuzwa nie wiem jaki rozmiar. Teraz mam E/F. Strach się bać

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

nighmare a który masz tc? Bo czasem 2 tyg różnicy między ciezarnymi stanowi mega różnicę w ruchach. Moj synek urzęduje głównie w godz kiedy się kładę spać tj od 20 do rana. Ale nie zawsze czuję bo po po prostu śpię :) w dzień pomału też zaczyna dawać czadu. Jeszcze 3 tyg temu bywały przerwy nawet po półtorej tygodnia. Zaglądaj do nas częściej :)

Dziewczyny obudzilam się po 5 na moment i wstałam przed 9 .... Czuję się mega wyspana. Pierwszy raz od początku ciąży ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...