Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Magda ja mam nowy po Dawidzie, bo kupowałam z myślą że będę rodzić pod koniec kwietnia, a Dawid siedział 2 tygodnie dłużej i jak rodziłam to było już gorąco.mam taki kombinezon ocieplany, ale raczej wiosenny lub jesienny, na pewno nie zimowy. No i jak będziesz wychodzić ze szpitala to odrazy do samochodu, więc też można w razie w kocykiem przykryć. Teraz polecają bambusowy, też chciałam się skusić, ale kurcze mam chyba z 10 różnych kocyków po Dawidzie i jeszcze w biedrze kupiłam nowy z minki więc dam sobie spokój.
A do szpitala to nie zaszkodzi wziąć 3 paczki chusteczek. Ja miałam jedną, a Dawid jak zacząć sadzic kupy jedna za drugą to mi się skończyły. A szpital dla dziecka waga tylko właśnie chusteczki mokre i krem do pupy, i 6 rano Dawid w kupię a ja nie mam czym go wytrzeć:) podarowały położne bo miały jakieś takie rękawice z papieru do mycia ciała i zanim mąż bowiozł to musiałam tak radzić:) teraz.z na pewno wezmę conajmniej 2 opakowania:)

Odnośnik do komentarza

Magda widzę po suwaczku że termin masz na 2 połowę marca. Popatrz na używane kombinezony na olx. Do 20 zł kupisz bo dłużej niż 2, 3 tyg nie pochodzi. Albo jak pisze Cebulka kup wiosenny taki to zahaczysz nim o marzec i kwiecień. Do tego do wózka przecież idzie i tak koc plus pokrowiec ;) kocyk niby najlepszy bambusowy ale to też kupa kasy. Kup na początek minky lub coś podobnego i też będzie okey. Na ciepła wiosnę czy lato warto zainwestować w pieluszke bambusowa.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Jestem już po:) wszystko na USG dobrze, termin mi się znowu przesunął. Wg im mam na 25.03, wg 1 USG 27.03,a wg połówkowego 28.03,ale to nie wielką różnica. Lekarz był małomówny, długo oglądał buzię, pewnie z racji wysokiego NT i na początku oglądając zrobił tak Hmmm, a miesiąc poty oblały, ale na końcu powiedział że wg USG wszystko ok i nic niepokojącego niema. No i na badaniu Adaś był główką w dół

Odnośnik do komentarza

Jak tam żyjecie? U nas prawdziwie listopadowa pogoda :( ciemno, kropi A do tego -2 na termometrze. Mam nadzieję ze szklanka się nie zrobi, bo opon jeszcze nie wymienilam na zimowe. Im bliżej zwolnienia tym mi ciężej. Na dźwięk budzika instynkty mordercze mi się budzą. Do Pepco wczoraj nie zajechalam, nie miałam już sił. Po wypłacie poszaleje na Allegro, teraz fajniej się tam robi zakupy bo są opinie o produktach. Chce kupić do szpitala kilka sztuk białych kopertowych body, tak żeby nie uczulaly i żeby mi się je łatwo zakladalo w szpitalu; ) w domu już mogę się bawić że zwykłymi bodziakami.

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Magda dzień dobry :) u nas też temp minusowa. Do tego opadajaca mgła także przyslowiowo szaro, buro i ponuro :) Laura już w przedszkolu a ja piję kawę i oglądam DDtvn ;) dokupilam kilka ciuszkow na Smyku bo jest minus 20%. Magda w h&m też jest przecena i są tam jakosciowo super białe body kopertowe. Zerknij w wolnej chwili. A do pracy jeszcze tylko przyszły tydzień tak?

Nie moglam się powstrzymać i zamówiłam małemu taki ciepły pajacyk na wczesną jesień. Malutkich ubranek już nie kupuję poza tymi kilkoma których mi brakuje :)

monthly_2018_11/marcoweczki-2019_70361.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Magda u mas tez kiepska pogoda! -1 mrzawka, ciemno, a jak wracałam z przedzkola to mgła zaczeła sie robic,ale to pewnie od lasu, bo mieszkam prawie przy samym lesie. Ja oponyy mam zmienione, zawsze mi mąż jak wyjezdza do pracy to skrobał szyby, a dzis sie spozniał i tego nie zrobił, byłam zla jak osa, bo z brzuchem juz nie jest tak wygodnie, no i Dawid spi dluzej ostatnio i dzis myslałm ze nie zdazymy na sniadanie. A co do zakopow,to przystopowałam, bo juz 3 dziecka nie chce i szkoda szalec z gadzetami,jak dalam rade bez z Daeidkiem to i teraz rade dam:) nastawilam na barszcz, ciasto rosnie, bo od tygodnia chodzi za mną barszcz z pasztecikami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...