Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Czekolada, tego sie boje bardzo, tego falszywego alarmu ze skurczami. Bo ja jeszcze w ogole skurczy nie mialam. I licze że jak sie zaczna to sie beda tylko rozkrecac.

Ja nie wiem co ten moj mąż sobie mysli. Dla niego spokojnie moge urodzic za tydzien conajmniej. Jeszcze cholera, ten synek bedzie sie go sluchal.

Wieczorem bardzo marudze bo jest mi tak ciezko sie ulozyc i w ogole brzuch boli.

Ale chyba nie jest aż tak zle. Nie spinam sie bardzo. Czas relatywnie szybko plynie. I mimo że chce poznac synka to chyba jednak dociera do mnie że najpierw musze przezyc porod.

A wczoraj po tym makaronie to myslalam ze umre, z przejedzenia, koniec koncow wszystko wyladowalo w wc. (Górą i dołem)

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Kawa my używamy pieluchy i chusteczki z happy. Takie miala w szpitalu i nie zmieniamy jej. U nas tez juz 2 jeszcze moment i 3 będą. Michasia nosi rozmiar mieszany bo pajace do spania ma 62 body jeszcze niektóre 56 i 62 a spodnie i polśpiochy ma 62 i 68.
Za tydzień mamy szczepienia i będziemy się ważyć . Coś czuje ze będzie 5 z przodu.

Odnośnik do komentarza

Magdness- co do tego przejedzenia miałam tak samo jak Ty, więc współczuję. Juz wiem, co znaczy „umrzeć z przejedzenia”:) na szczescie po porodzie i zgaga i to uczucie po zjedzeniu minelo jak ręka odjął- został sam głód :) jem prawie co godzinę..
A pieluchy tylko pampers. Każde inne odparzały moja starsza córkę wiec juz nie kombinuję, chociaz wiem ze wiele osób Dade zachwala. No cóż nie dla nas:)
Trzymam kciuki za ostatnie nierozpakowane- ile by to nie trwało, juz jesteście bliziutko do celu:)

Odnośnik do komentarza
Gość mamaanielki

Drogie mamy, a tak się dziś rano zaczęłam się zastanawiać, czy używacie też laktatora, np. w celu pobudzenia laktacji? Czy wystarczy tylko częste przystawianie dziecka do piersi (niestety, ale jakość nam to nie idzie:((()

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.... w końcu nadrobiłam.... jak ten czas leci!!! zgodnie z planowanym cc 14.01 urodziła się nasza kluseczka. 3800g 56cm na sali wszyscy zastanawiali się jak ona się zmieściła w tak malutkim brzuchu. Cesarka bajka, wspaniałe wspominam poród. To że będę miała cc wiedziałam zanim byłam w ciąży... i nie wiem czy jest to gdzieś zapisane czy co ale gdyby nie moja decyzja mogło się to skończyć tragicznie ;( mała urodzila się z węzłem gordyjskim na pępowinie..... położna która pracuje 37 lat powiedziała ze jeszcze takiego nie widziała. Gdybym rodziła SN to mala by się po prostu udusiła. Najlepsze/najgorsze jest to że przez ostatnie 3 tygodnie ciąży ja dosłownie wariowalam. Ze nie czuje ruchów itp nawet 2 razy byłam w szpitalu zeby mnie pod ktg podłączyli! Teraz wychodzi na to że moje obawy były uzasadnione.... intuicja matki jest niesamowita jednak. Na szczęście wszystko jest dobrze, córeczka zdrowiutka i silna. Od początku karmimy się mm hipp combiotik pre i super jest to mleczko. Z pieluch narazie używamy tylko pampersy ale zastanawiam się czy nie kupić na spróbowanie babydream z rossmanna bo mają dobre opinie.

Odnośnik do komentarza

powiem Wam że mimo że śpię po 5 h na dobe to czuje się milion razy lepiej niż ostatni miesiąc ciąży gdzie tylko leżałam... tak się bałam połogu a mnie szczęście rozpiera i endorfiny. Zakochana jestem w mojej kluseczce. A powiedzcie ile jedzą/jadły Wasze dzieci w 11 dobie? My tylko na mm ale podobno teraz to są te mleka jak mleko matki i nie ma możliwości zeby przekarmic. Od 6-9 doby dawałam 50-60ml i wydawało mi się to dużo a okazało się że mała nie przybiera na wadze....

Odnośnik do komentarza

Moj muszek ma 8 dni i tera zjada 70ml ale tak średnio co dwie godziny. W nocy co 3 h średnio. A ja z pieluch to używam bambio z rossamana bo się schizowalam ze wszystkie pieluchy maja chemię w sobie. I generalnie bardzo fajne one są tylko kurczę dość drogie. Wiec o jeśli będę bankrutować to przerzucę się na pampersa. Z młoda miałam problem ze zarastająca pochwa jak była maluszkiem i generalnie podejrzewam ze to od pieluch stad ta schiza u mnie :)

Odnośnik do komentarza

KarO mi w szpitalu mówili ze od drugiej doby dziecko powinno codziennie zwiększać ilość wypitego mleka o 10 ml. Czyli w 3 dobie 20ml , 4-30 ml itd. Do 90-120 w pierwszym mcu. Wiadomo ze nie da się rak pod linijkę i czasemmpo prostu są niejadki albo glodomory jak moj! Ale tak mi położna wyłożyła :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...