Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Babeczqa zazdroszczę porodu. Szwów juz nie. A powiedz w jakim szpitalu rodziłas?
Widzę dziewczyny że u was też się to pojawia. Jak maluszek nie śpi lub grymasi to jest takie rozdrażnienie . Najgorsze jest to że u mnie przed miesiączką mogłabym zabić. Tak mnie wszystko denerwuje. A to ze czasem płacze to już norma. Wczoraj wieczorem kangurowanie miałyśmy z misią i tak sobie jeszcze włączyła yt. No i była piosenka i się poryczalam. U mnie wychodzi na to ze organizm wrócił już do siebie. Teraz czas się zabrać za zbędne kg aby ładnie się na chrzcinach prezentować :)

Odnośnik do komentarza

Babwczqa, daj znac jak synek. Jesli moge mowic za wszystkie wysylamy dobra energie i zyczenia zdrowia dla mlodego!

A ja dzis jakby mam wiecej energii. W nocy spac nie moglam i sie zastanawialam co jeszcze musze koniecznie ogarnac.
Zastanawiam sie czy wczoraj to byl kryzys. Czy dzis jest ten ostatni przyplyw energi wicia gniazda ;p
Chociaz niepowiem, kłuje mnie w jajnikach (?) Co chwile takie spięcie tam czuje. Wiec za duzo tez nie porobie.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza
Gość mamaanielki

A ja już wreszcie mogę dołączyć do Was:) 28 grudnia urodziłam śliczną córeczkę, więc już prawie mamy miesiąc:)to moje pierwsze dziecko, wiec mam mnóstwo pytań, do bardziej doświadczonych mam, niż ja. I związku z tym mam pewien problem, karmię małą piersią, ale może jestem przewrażliwiona, bo mam wrażenie, że ona za mało je:(karmię do 6-8 razy na dobę, ale każde kolejne karmienie jest coraz dłuższe. A po karmieniu mała jest rozdrażniona i po kilku minutach szuka piersi....

Odnośnik do komentarza

Ja polecam hipp, przy synu się sprawdził, najpierw podałam wtedy nan ale syn zaczął mieć po nim bóle brzuszka i zatwardzenia, wtedy kupiliśmy hipp i okazało się idealne, szukaliśmy też czegoś innego ale poczytałam trochę opinie i składy tych mlek i wyszło że hipp to najlepsze mleko z tych ktore mam tu dostepne, niby najbardziej lekko strawne i przypominające mleko matki.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Babeczqa85 dużo zdrówka dla Synusia...daj znać co mówią lekarze.
Kasia837 doskonale Cię rozumiem ... U nas jutro miną 2 tygodnie a mi się wydaje jakbym dopiero urodzila. Jeszcze stres mnie trzyma ..ale magiczne 3kg przekroczylysmy więc jestem dobrze nastawiona.

Odnośnik do komentarza

Uff udało mi się nadrobić z czytaniem.. ale w tylu podejściach, ze juz nie pamietam co chciałam napisać:)
Co do mleka to hipp combiotic i nan optipro przy poprzedniej córci się sprawdzały.
My od dwoch dni jesteśmy juz w domu razem z mężem i staramy się przystosować do nowej sytuacji starszaka- niestety akurat trafiło na czas z gorączka i katarem więc nie była zbyt pocieszona, ze buziaka dać nie moze. Ale myślę, ze bedzie dobrze:) po tej crsarce czuje sie o niebo lepiej niż po poprzedniej i juz od 3 dnia po operacji prawie bólu nie czuję. Dokupilam sobie Hyalobarier do podania w trakcie zabiegu- ma zapobiegać zrostom w otrzewnej. Dlugo sie nad nim zastanawiałam bo to dodatkowe 600zl, ale moze stad tez lepiej zniosłam początek. Cieżko zawyrokować :)
Gratulacje dla Nowych Mamusi, badzcie dzielne w odmiennym świecie ;)

Odnośnik do komentarza

mama Nikolki według mnie to odrazu można iść z dzieckiem na spacer. Ale czasem zapominam gdy to mówię że nie mieszkam w Polsce, u mnie nie ma grypy czy smogu. Więc mieszając w pl z wizytą w supermarkecie bym zaczękała a na spacer np do parku bym poszła pod warunkiem że nie ma dużej zawartości smogu danego dnia tam gdzie akurat mieszkasz. Może też filtr antysmogowy bym kupiła do wózka jakbym w pl mieszkała, pochodzę z Krk.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...