Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatr i chmury! Oooooooch!

Moja córka bidula leży z okładem zimnym na czole, nie wiem czy to przez ten upał, chociaż nie przebywała na słońcu wcale, ale same temperatury są mordercze.. mówi, że brzuszek ją boli i mdli ją. W sumie nie zjadła nic podejrzanego, może jakiś wirus? Mój mąż panikarz rozważał czy pędzić do lekarza heh..

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Oj mnie też ciągnie do słodkiego ostatnio :) pół ciazy mogłam się odżywiać samymi sledziami i kiszonymi ogórkami A teraz nie mam ochoty.
Bolą mnie pachwiny zwłaszcza jak wstanę po dłuższym odpoczynku. A w nocy bolą ramiona jak na nich leżę.

Ma ktoś jakąś burzę do oddania? Takie ciemne chmury szły i się rozplynely nie zostawiając ani kropli deszczu :(

A to my aktualnie. Plus 10 na wadze ;)

monthly_2018_08/wrzesniowe-2018_68785.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z2wlz7poq.png

Odnośnik do komentarza

U nas też chmury się rozeszły i nawet kropla nie spadła :-(
U mnie już 12 kg na plusie , w ostatnim miesiącu doszło 4kg. Mam nadzieję, że już dużo więcej nie przybędzie i na 13-14kg się skończy jak w poprzedniej ciąży.
Ale i tak się czuję ociężała, nie mogę znaleźć dobrej pozycji do spania, wszystko mnie boli i kostki spuchnięte... Oby te 3 tyg szybko minęły.
A zapomniałam Wam napisać, że mam brać Urosept, bo coś mi w moczu wyszło.

Odnośnik do komentarza

Cieszyłam się jak szczerbaty do sucharów A ta burza trwała może ze 20 min trochę popadało A jedyny plus to taki że z 29 stopni w domu zrobiło się 27:)))
Nie wiem czy się śmiać czy płakać ;)
Olalao to Ty również masz w planach rodzić po 20-tym?;)
Bacchi ależ piękny i zgrabny brzusio i w ogóle to nie widać kilogramów na plusie. No serio:)
Amanalka młoda na pewno rozbryka się w nocy. Moja kluska też ostatnio bardziej aktywna jak ja próbuję spać ;)

Odnośnik do komentarza

Amanalka, ja przytyłam 5kg, a czuję się jak skrzyżowanie wieloryba z kaczką, jak chodzę to człapię i kolebię się na boki, to przez zmianę środka ciężkości, poza tym luzują się więzadła w miednicy i ja to bardzo wyraźnie czuję, jakbym się miała rozsypać :) te ostatnie tygodnie dają w kość niezależnie od tego ile się przytyło.

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Mamy imprezę rodzinną za tydzień, ładna okrągła rocznica urodzin babci męża, córka robi fetę na ponad 50 osób z muzyką itp, mam zagwozdkę w co się ubrać i w co ubrać moją familię :) zważywszy na aurę to chyba priorytetem będzie jednak grubość czyli cienkość stroju ;)

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Eleonora, ja bym chciała urodzić w ostatnim tygodniu sierpnia, czyli nie za wcześnie, ale też nie za późno. W przyszły poniedziałek jak podejdę do szpitala ustalać termin cc to spróbuję przekonać lekarza, żeby to było 27 sierpnia. A jak się nie zgodzi to będzie trzeba zmobilizować maluszka, żeby się pospieszył. Podobno długie spacery pomagają, albo wezmę się za umycie okien...

Odnośnik do komentarza

Nie wypowiem sie w temacie lewatywy. Nie wiem.
Ostatnio rowniez mam dziwne sny zwiazane z ciaza i porodem, po których budze sie przerazona i ze lzami w oczach.
Codziennie wstaje polamana, plecy mnie bola. W nocy kilka razy wstaje na siku.
Czy zauważyliście rano lezac na plecach ze macie mniejszy brzuch niz wieczorem?
W nocy byla burza i padaloooo!!! W koncu. Ciekawe czy powietrze zmienilo sie.
Nie mam sily chodzic, nawet w klimatyzowanych pomieszczeniach. Sapie jak lokomotywa :)
Olaloa gratuluje udanej wizyty, duzy maluszek. Jakby po umyciu Twoich okien nie pomoglo to zapraszam do moich. Wołają o umycie :)
Amizka i Bacchi piekne brzusia.

Odnośnik do komentarza

A ja miałam pobudkę o 6 - głód - pierwsze śniadanie, a teraz cudowna pobudka numer dwa - taki skurcz łydki, że kuśtykam do kuchni po magnez.. odstawiłam aspargin zostając tylko przy dziennej dawce zalecanej przez PTG, ale jeszcze muszę go tak ze dwa tygodnie chyba pobrać, bo tak sobie myślę, że nie tylko mięśnie łydek potrafią się tak pięknie kurczyć, jest jeszcze teraz jeden zasadniczy potężny mięsień podatny na skurcze :/

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Hej Mamusie :)

My w piątek wizytowałyśmy. Laurka ma waży ok 2.5kg, jest nadal dziewczynką :) Wymiary wskazywały że poród przesunie się z 13 na 16.09 ale nie sugeruję się tym bo jak pisałam Wam z Karolem nic się nie sprawdziło.

U nas upały nie odpuszczają, czuję się przez nie fatalnie. W nocy nie mogę spać, póki nie zrobi się chłodniej. Przez te przeciągi mój Mąż się przeziębił i tak to się kręci.

Buziaki dla Was;*

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

U nas dziś jakiś dzień do D... . Płakać mi się chce a jakoś nie płacze. Zresztą lepiej nie komentować:/

Ja też już nie patrzę na wynik z usg bo dziecko i tak wyjdzie kiedy mu się spodoba a termin z usg jest raczej miarodajny na początku. Każde dziecko później jest większe lub mniejsze zależnie od genetyki itp.

Idę spać... dobranoc

Odnośnik do komentarza

Hejka:)
No dziewczynki weekend się kończy więc wracajcie;)))
Dziś niby ciut chłodniej ale szału wcale to nie robi;)
Gabi ja w ogóle w tej ciąży nie mogę spać na plecach ale faktycznie jak po nocy wstaje to brzuszek wydaje się być jakby mniejszy;)
Milu czyli gruba imprezka się szykuje na przyszły weekend?:) od piątku pokazują ochłodzenie więc to tak na pocieszenie;)
Mimka gratulacje ♡♡♡ ale dużaaaaa dziewczynka:)))
Kurczę dziś się dziwnie trochę czuję te kości łonowe strasznie dziś mnie bolą i mało tego brzuch ćmi mnie tak jak na okres ;)

Odnośnik do komentarza

Eleonora, w ciąży ból jak na okres tylko stopniowo zwiększający się to był u mnie poród :) może coś tam u Ciebie się zaczyna?

Co do imprezy, nie mam na nią ochoty. Dzisiaj pogoda była lepsza, te 26st to naprawdę różnica w stosunku do 32 czy 34st z minionego tygodnia.
Wszystko mnie dziś irytuje. Tosia ma chyba jakiegoś wirusa, jutro lądujemy u pediatry, płacze, ma mdłości, cholera wie co to :( jak za każdym razem ja-matka wyobrażam sobie bóg wie co i siwieje :/
Jeszcze jutro rano przed wizytą u pediatry muszę jechać do laboratorium. Żebym tylko nie zapomniała rano nasikać w ten cholerny kubek. I żeby ten mocz wyszedł przyzwoicie, bo wiecznie coś i coś :(

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Gabi, haha przespanej powiadasz?;) właśnie miałam pierwszą pobudkę na siku A w zasadzie nie dawno przysnęłam ;) teraz zanim znów się ułożę i będzie w miarę wygodnie to pewnie znów będę musiała wstać;) buuuuuu...,);)
Powodzenia jutro na wizycie:)
Milu, nie strasz kobieto to jest taki jednostajny ból nie mocniej nie słabiej nawet zastanawiam się czy to nie jajniki przypadkiem i tak w pachwinach dziwnie zresztą ucisk czuję tak jakby cały czas mi się chciało na "dwójeczkę"
No mam nadzieję że kluska tydzień jeszcze minimum albo 2 (max! ) posiedzi w brzucholu:)))
Co do wirusa, może to przez słońce? Mój młody ostatnio też zamulony jakiś śpi normalnie 12 godz w nocy i jeszcze 3-4 godz w dzień jakiś taki osłabiony nawet 2 dni go czyściło więc przypuszczam że to przegrzanie choć wychodzimy z domu albo rano albo pod wieczór. Wszyscy wykończeni są tymi upałami.
No masz jeszcze czkawki dziecię dostało;) i jak tu spać???

Odnośnik do komentarza

Twarda jesteś Spawareczka z tą pracą, ale w sumie w poprzedniej ciąży też byłam na zwolnieniu tylko jeden ostatni miesiąc.
Wczoraj do południa przeszła burza i później pogoda zrobiła się znośna, wygląda na to, że dzisiaj też powinno być nie za gorąco.
Mojemu synowi upał nie przeszkadza, w ciągu dnia nie śpi wcale, do tego jak wyjdziemy na zewnątrz to biega, jeździ na rowerze jak szalony. Bez względu na pogodę energia go rozpiera. Jedyne co to wczoraj poszedł spać przed 20-tą (a normalnie to urzęduje do 23), za to dzisiaj pobudka po 6-tej rano.
Wczoraj wieczorem rozmawialiśmy z niemężem po raz kolejny na temat imion i zaproponował jeszcze Leo, więc może to będzie na pierwsze, a na drugie Adam, albo odwrotnie, ale to zawsze jakiś krok w przód.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...