Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Oj widzę, że nie tylko ja miałam nieprzespaną noc :)
Po południu mam wizytę u diabetologa. Ciekawe co powie.
Im bliżej porodu tym bardziej stresuje się, bo wiem jak to wygląda.
MamaColin tez jestem z tych Zoś samoś, co robią wszystko same. 5 mies ciązy zweryfikował moje myślenie. Teraz są rzeczy ważne i ważniejsze.
Olalao jak czuje się synek?
KamKa córeczce dawałam Bebilon z Pronutra, tym razem bede dawała Bebilon z Pronutra lub ProFutura. Muszę poczytać.
Alice jest cieplej u Ciebie, bo u mnie temp spadła o 8 st. Jest przyjemnie.
Spawareczka to samo pomyślałam rano, jak zobaczyłam ile stron do czytania.
Milu super wieści. Masz rację, nie każde dziecko musi urodzić się 4 kilogramowe.

Odnośnik do komentarza

Amanalka , dzięki za słowa otuchy:*

Milu, i super, byle do domu:D
A co do piersi to ja dlatego ten zielony Linomag tak polecam. Tani i do wszystkiego. Do pupy, na sutki i nie trzeba zmywać, na suche placki jakby się pojawiły itd itd:) kupiłam dwa opakowania po 100g i jedno 30g do szpitala ;)

A dajcie mi spokój z promocjami heheh:D nie wchodzę nawet ! A wczoraj jeszcze zamówiłam prezenty od Maleństwa dla Starszaka (i czapkę) i mnie wyszło 130 zł:P

Odnośnik do komentarza

Ja zaciskam nogi :) choć z terminem 07.09 jestem następna do "golenia" :)
Tak prawdę mówiąc najbardziej zależy mi na tym, żeby do poniedziałku wytrzymać (38 t 4 d), później niech sie dzieje.
Chociaż dla Młodej byłoby lepiej, jakby wysiedziała w środku dłuzej.
Obliczyłam średni przyrost miedzy 31 a 36 tc - około 140 g/1tydz. Jakby przyszła na świat w terminie, dojdzie do 3 kg.

Milu, koniec spa :) Fajnie, ze szybko i wszystko pod kontrolą.

Silvara, póki płytki w normie, nie ma się czego czepiać. Lekarz zareagowałby na nieprawidłowości.
Obczaiłam swoje, zaczynałam od 215, wczorajsze wyniki - 196, najniżej było na początku 3 trymestru - 188 i tak się waha. Nie ma się czego czepiać, jesteśmy na finiszu i wszystko jest ok :)

Dziewczyny, które już rodziły... ile lżejsze wyszłyście ze szpitala po porodach ? Ciekawa jestem ile kilo zostaje za murami, a ile zabieramy do zrzutu w domu?

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

Dobrze Dziewczyny, że możecie w domu być, a nie stresować się w szpitalu. Na pewno wszystko będzie dobrze.
Lekarka powiedziała, że na razie musimy czekać i tylko zbijać gorączkę. Nic póki co nie widać i nie słychać. Także albo się coś dopiero rozwinie, albo przejdzie i już. Ale ja oczywiście zestresowana, podałam mu chwilę temu apap, bo znowu miał 38,5. Sama nie wiem czy powinnam coś więcej zrobić. Zobaczymy do jutra. W każdym razie jak nie przejdzie to w czwartek mamy się zgłosić do lekarza znowu. Jednak po synku widać, że nie jest w formie. Normalnie to by nie usiedział na miejscu nawet 5 sekund, a energii ma tyle co niejedna elektrownia, a teraz się pokłada, nawet do sklepu po coś słodkiego nie chciał pójść. W ogóle nie ma apetytu. Teraz czekam w napięciu czy gorączka minie czy to dopiero początek kłopotów.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, nie sprawdzałam ile po porodzie zeszło. Poprzednio przytyłam ogólnie ok. 15kg. Przy czym bardzo miałam opuchnięte nogi. I myślałam, że po porodzie zaraz mi ta woda zejdzie, ale nawet po 5 dniach jak wychodziłam do domu to opuchlizna się utrzymywała. Dopiero w domu po około tygodniu czy półtorej, po nocnych potach wszystko zeszło. W każdym razie po około miesiącu wróciłam do wagi sprzed ciąży, a później to jeszcze wychudłam. Nie stosowałam żadnych diet ani specjalnej aktywnosci fizycznej. Opiekowałam się sama maluchem, chodziliśmy ma spacery, wnosiłam go na drugie piętro w foteliku (nosidle) i karmiłam wyłącznie piersią.

Odnośnik do komentarza

Spawareczka powiem Ci że nie pamiętam dokładnie ile lżejsza wróciłam ale chyba coś ok.8kg tylko a leżałam z młodym 11 dni:| W całej ciąży poprzedniej przytyłam jakieś 22kg i teraz też będzie podobnie chyba bo nadal rosnę:/ Pocieszający jest fakt że wszystko dało się zrzucić nawet z nawiązką więc po kilku miesiącach ważyłam mniej niż przed ciążą :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Ale wspaniale uciąć sobie drzemkę w ciągu dnia:)))
Teraz mam tylko problem natury fizjologicznej;) okupuje "tron":))) mam nadzieję że to nie jest oczyszczanie się organizmu tylko sok jabłkowy;))) wypiłam prawie litr;)
Milu super że wszystko jest dobrze i do domku:)))
Amanalka, Spawareczka dzięks za te pyłki;)))
Jak wyszłam ze szpitala to zeszło ze mnie nie wiele tyle chyba co młody ważył i ta reszta. Natomiast opuchnięta byłam tak konretnie przez dobre 2 tygodnie. A brzuch dobry miesiąc wyglądał jakbym była nadal w ciąży tylko że rana mi się babrała. Generalnie przytyłam 22 kg ale 10 została mi do tej ciąży;/// mimo iż karmiłam cycem;) A teraz 15+ i nie liczę na to że od razu będę szczupła:)))

Odnośnik do komentarza

Spawareczko ja w pierwszej ciąży przytyłam ok 10kg i ze szpitala wychodziłam z wagą sprzed ciąży i w dżinsach sprzed ciąży. Druga ciąża pod względem wagi +6kg dotychczas, więc chyba prawie całość tej wagi „urodzę”..?

Mamy dziewczynek w Tesco dziś zobaczyłam sukieneczki wełniane dla malusich dziewczynek, ale cuuuuudooooo! Nie kupiłam i nie wiem czemu? Skoro i tak po nie wrócę :D

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

milu, wczoraj bylam w Tesco, przelcialam koło dziecięcego bez zatrzymywania się. Obiecałam sobie, że już nic nie kupię:D

Tym bardziej, że zabrałam się już za segregację rozmiarow 74-80 i wynalazlam jeszcze mase ciuszków 52-68. Jest tego masa!! Już oprane, jutro poprasuje i pewnie zabiorę się za większe rozmiary.

Wygląda na to, że waga nie taka straszna. U mnie stanęło na 14-15 kg i od jakiegoś czasu cisza. Może tak się zakończy. Liczę, że zejdzie i w końcu poczuje się lżejsza.

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) Mega dawno nie pisałam ale śledzę Was cały czas. Powoli będziemy się po kolei rozpakowywać ;)

U nas wyprawka już gotowa ale wciąż bez fotelika i wózka. Trochę mnie to stresuje. Mam nadzieję, że wszystko załatwimy w tym albo przyszłym tygodniu.

Cały czas pracowałam ale zaczynam myśleć o zwolnieniu. Dzisiaj miałam takie duszności cały dzień, że nie byłam w stanie odebrać małej ze żłobka. Mąż musiał się zwolnić z pracy. Też tak macie? :(

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxugpjkygvgzpi.png

Odnośnik do komentarza
Gość mi88_powrot

I znowu wieczór, znowu noc i zanim zasnę to będzie północ.

Fajnie, że udało się w sumie odnosić ciąże i już koniec itd. ale te 9mcy to tak strasznie długo.

Byłam dzisiaj w Galerii na zakupach i w sklepach już kurtki, płaszcze itd. Zdziwiłam się,że to już sezon na ciepłe ubrania na horyzoncie.

Odnośnik do komentarza

Hej hej
A ja już mam dość upierdliwosci losu najpierw przy skręcaniu kabiny prysznicowej poszły 2 szyby ok kupiliśmy przy skręcaniu szafki szlag lustro trafił, przebolałam. Pralka odmówiła współpracy cóż zrobić kupiłam nową. Wózek obiecywany od pół roku w stanie idealnym kręci się jak dziad po pustym sklepie , znalazłam na olxie używkę we w miarę stanie i cenie. Ale tej dzisiejszej zmywarki to kuźwa nie przeboleje bo nie mam na nową a przy moich rodzicach syfiarzach to mi płetwy wyrosną bo po co zmyć po sobie szklankę jak można wziąć czystą i a zdolni są bo codziennie 2 zmywarki puszczałam a wiem że jak ja nie zmyje to nikt nie zmyje a na koncie debet już na przyszły miesiąc :( ojojoj jaka ja jestem wściekle smutno zła i mam ochotę krzyczeć :( przepraszam dziewczęta ale musiałam się wygadać

Odnośnik do komentarza
Gość mi88_powrot

Aga, po to jesteśmy. Ja czuję mega ulgę po powrocie tutaj. Czuję się zrozumiana.

A Ty masz faktycznie serię niefortunnych zdarzeń...

Dziewczyny, czy któraś z Was robiła baby shower? Dzisiaj mnie koleżanka dopadła z pytaniem kiedy impreza i się oburzyła, że nigdy :P Dla mnie to fanaberia i żadna ze mnie Lewandowska żeby takie coś robić. A jak u Was z tym tematem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...