Skocz do zawartości
Forum

SIERPNIOWE MALEŃSTWA 2018 :)


ewelina1989

Rekomendowane odpowiedzi

Domi, to wcale nie musi być lenistwo dziecka ani tluszczyk. Może być tak po prostu ułożone że tego jeszcze nie odczuwasz.
Ja dziś mam wizytę. Jestem już po półmetku, 20tc skończony:)
A wyjazd do Grecji którym się ostatnio chwalilam okazał się fiaskiem. Na te wakacje brak planów... No poza urodzeniem dziecka ;)

Odnośnik do komentarza

Ojj,a co to się stało, że wyjazd się nie uda? Ja próbuję wyciągnąć mojego męża na krótki wypad za granicę, gdzieś niedaleko, np do Pragi, ale widzę, że coś niezbyt chętny jest, w końcu jechalibysmy sami, bez całej jego rodziny na glowie. No i mezulek najwidoczniej czuje dyskomfort, że mamusia na wakacje nie pojedzie :-) No ale nic to, najwyżej sama wszystko załatwię i postawię go przed faktem dokonanym, hehe.

Odnośnik do komentarza

Ja tez miałam takie bóle w dole brzucha w 19 tyg (teraz 20) bylam u lekarza powiedzial ze to normalne powiedzial zebym sobie lykala przez kilka dni 3 razy dziennie nospe teraz jest ok we wtorek usg połówkowe ☺

Odnośnik do komentarza

Domi, kilka spraw się nałożyło i anulowalismy wyjazd. Auto wymaga kosztownej naprawy, mąż niedomaga na kolano i potrzebuje pilnie zabiegu (pilnie więc prywatnie, inaczej kustykałby miesiacami) a na koniec się z nim poklocilam o sprawy które się już ciągną i w złości powiedziałam że w takiej atmosferze szkoda pieniędzy wydawać.
Czekam na wizytę właśnie...

Odnośnik do komentarza

KL K, w sumie to masz rację, że postanowiłaś wyjazd przełożyć. Skoro mąż ma problem z chodzeniem, to pewnie i tak za dużo byście nie zwiedzili, bo musiałby nogę oszczędzać. A no i nerwów zaoszczędzisz. Ja po wyjazdach z teściami to czuję się bardziej zmęczona niż przed wyjazdem, więc już zapowiedziałam mężowi, że w tym roku jedziemy albo sami, albo w ogóle, bo ja nie mogę się denerwować.

Odnośnik do komentarza

Domi, heh przełożyć :) ja mam wrażenie że odłożyć co najmniej na 5 lat :) choć nie powiem marzy mi się jakiś wypad do Wiednia albo chociaż do trójmiasta. To byłoby nawet osiągalne ale po pierwsze mąż musi dojść do zdrowia ( śmiejemy się że ja kulka a on inwalida) A po drugie musi się między nami poukładać bo ostatnio daleko nam do doskonałości.

Doktorek na wizycie stwierdził że jakby wszystkie babki tak znosiły ciążę to by z torbami poszedł. Ponoć trudno uwierzyć że to moja 3 ciąża:) dostałam skierowanie na krzywą cukrową i ogółem wszystko w najlepszym porzadku.dzis krótko bo dwa tygodnie wstecz połówkowe było.

Odnośnik do komentarza

No to super, że tak wszystko dobrze idzie:) ja swoje polowkowe mam dopiero w połowie kwietnia. Dziś za to pierwszy raz mam wilczy apetyt i nawet teraz myślę, co by tu jeszcze zjeść, mimo że coraz później się robi. Szkoda tylko że oprócz apetytu mam mega lenia i prawie nic mi się nie chce, a przydałoby się chociaż odrobinę mieszkanie przed świętami ogarnąć;)

Odnośnik do komentarza

A ja już leżę w łóżku i czuje jak mi się mały w brzuchu wierci. Uwielbiam to uczucie. Z biegiem ciąży ruchy staną się pewnie dokuczliwe i bolesne. Poza tym jeszcze po przybliżeniu ręki nic nie czuć więc to taka nagroda tylko dla mnie:) wyróżniona jestem :)
Pewnie zaraz sen mnie zmoży. Dzieci dawno śpią. Mężu gra na kompie... przyjemnie jest. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Joasia 1234

Mam już synów i bardzo pragnę mieć tą upragnioną córkę i myślałam że w końcu się udało Ale jeden fakt bardzo mnie nurtuje i nie daje mi spokoju A mianowicie czy zwiększony meszek na twarzy w ciaży widziany pod światło zawsze oznacza że pod sercem nosi się synka bo ja niestety taki mam bardzo prosilabym o wypowiedz na ten temat

Odnośnik do komentarza

A u mnie w końcu chyba zaczyna widać ciążę:) Tak wyglądam, jakbym miała okraglutka piłkę pod bluzka;) Ja wiem, że taka kolej rzeczy, ale cieszę się, bo u mnie w rodzinie wszystkie ale to wszystkie kobiety że strony mamy bardzo brzydko tyłu w ciąży, tzn rósł im tyłek, boki i w ogóle wszystko. A u mnie póki co wygląda na to, że źle nie będzie. No chyba że cieszę się zbyt wcześnie, hehe :)

Odnośnik do komentarza

Domi, u mnie tak samo jak u Ciebie. Też od kilku dni wyraźnie widać okrąglutki brzuch. Ale waga dalej taka sama, ewentualnie jakieś kilogramowe wahnięcia.

Joasia, ja też mam mieć synka i żadnego meszku nie mam. Czytałam gdzieś, że ilość hormonów dziecka jest tak małą w porównaniu z hormonami kobiety, że nie mają one żadnego wpływu na nasz wygląd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...