Skocz do zawartości
Forum

SIERPNIOWE MALEŃSTWA 2018 :)


ewelina1989

Rekomendowane odpowiedzi

To moja pierwsza ciaza,mam 32 lata I strasznie sie boje sierpnia,jestem po rozwodzie gdyz z pierwszym mezem nie zaszlam w ciaze,to byl powod rozstania,staralismy sie przez 5 lat I nic.Boje sie ze sobie nie poradze a na drugiego partnera moge liczyc tylko na kwestie finansowa,praca jest na pierwszym miejscu,my z malenstwem raczej na koncu,lecz zapewnia mnie ze jest szczesliwy.

Odnośnik do komentarza

Kamka, swoją drogą podziwiam Cię. Jesteś bardzo dzielna .jeśli 91 to rok Twojego urodzenia to jestem starsza A nie wiem czy musiałabym znaleźć w sobie tyle siły.
Mi dziś coś w plecach przeskoczyło i kluc zaczęło bardzo. Początkowo nie mogłam się ruszyć A teraz już rozchodzilam ale wciąż boli.
Boję się tej jutrzejszej wizyty u gina. Nie wiem sama dlaczego.wyjatkowo się stresuje.

Odnośnik do komentarza

Ika,ja myślę, że nie ma co popadać w paranoję. Wiadomo,cola zdrowa nie jest, ale jedna szklanka na pewno nie zaszkodzi. Myślę, że gdybyśmy naprawdę chciały się odżywiać tak, jak każą poradniki ciążowe, to najpierw byśmy pół dnia spędzaly w sklepach czytając etykiety, a potem drugie pół przy garach. Wiadomo, należy się zdrowo odżywiać, ale tak naprawdę co dzisiaj jest zdrowe? Ja to się bardziej martwie,że nie potrafię póki co zmienić swoich nawyków zywieniowych. Ze względu na swoją pracę rzadko kiedy jadłam regularne posiłki, teraz też nie umiem się zmusić do tego, by jeść więcej i regularnie...

Odnośnik do komentarza

Hej,
Nie moge zalogowac sie na swoje konto (Ewelinka0014)

U mnie tez dziewczynka :)
Ja cole od czasu do czasu pije w malych ilosciach bo delikatnie pomagala mi na mdlosci.

Jak sie czujecie? U mnie juz tez 17tydz.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Śpieszę donieść że mam w brzuchu 190g dorodnego chłopaka.
Mężu szaleje ze szczęścia.
A ja obawiam się czy będę umieć chłopca ogarnąć. Do tej pory nie miałam takiego doświadczenia...
Niemniej cieszę się razem z nim A najbardziej tym że wszystko ok. Za tydzień mam już połówkowe.

Odnośnik do komentarza
Gość Bellabella

Witam.sorry ze wchodzę z innym tematem ale to chyba jedyny forum o ciąży jaki znalazłam gdzie piszecie z tego roky z tego muesiąca,chciałam się zapytać na te temat łożyska czy któraś z was na podobny problem? Wie co to dokładnie oznacza?A wienc tak ,jestem w 21 tygodniu ciąży blizniaczej 26.02.2018 byłam na badaniu poluwkowym lekarz ztwierdzil ze jest wszystko ok ale przedwczoraj pojehalam do szpitala myslalam ze mi wody odeszly ale zbadano mnie i naszczęscie jest wszystko ok nie odeszly ale dowiedzialam sie czegos innego ze mam nisko ulozone jedno lozosko nuewiem co to znaczy bo bo jak sie zapytalam w szputalu to powiedzial lekarz tylko ze mam nie współżyć .nic konkretnego sie nie dowiedzialam a fi gine man dopiero 09.03 to pare dni ale denerwuje się bo niewiem co to znaczy i dotego mam skurcze podbrzuszne twardnueje mi brzuch cochwile muwilam o tym no ale powiedzieli ze jest ok.chciałabym się od was dowiedziec czy kturas z was wie co to znaczy tak mam napisane wkarcie informacyjnej:płyta łożyska dochodzi do ujscia wewnętrznego szyjki macicy .co to znaczy??? Proszę o szybką odp....dzienkuję z góry

Odnośnik do komentarza

~Bellabella
Witam.sorry ze wchodzę z innym tematem ale to chyba jedyny forum o ciąży jaki znalazłam gdzie piszecie z tego roky z tego muesiąca,chciałam się zapytać na te temat łożyska czy któraś z was na podobny problem? Wie co to dokładnie oznacza?A wienc tak ,jestem w 21 tygodniu ciąży blizniaczej 26.02.2018 byłam na badaniu poluwkowym lekarz ztwierdzil ze jest wszystko ok ale przedwczoraj pojehalam do szpitala myslalam ze mi wody odeszly ale zbadano mnie i naszczęscie jest wszystko ok nie odeszly ale dowiedzialam sie czegos innego ze mam nisko ulozone jedno lozosko nuewiem co to znaczy bo bo jak sie zapytalam w szputalu to powiedzial lekarz tylko ze mam nie współżyć .nic konkretnego sie nie dowiedzialam a fi gine man dopiero 09.03 to pare dni ale denerwuje się bo niewiem co to znaczy i dotego mam skurcze podbrzuszne twardnueje mi brzuch cochwile muwilam o tym no ale powiedzieli ze jest ok.chciałabym się od was dowiedziec czy kturas z was wie co to znaczy tak mam napisane wkarcie informacyjnej:płyta łożyska dochodzi do ujscia wewnętrznego szyjki macicy .co to znaczy??? Proszę o szybką odp....dzienkuję z góry

Oznacza to ryzyko. Uważaj na siebie i duzo odpoczywaj, bardzo duzo. Wiadomo, ze nie wiem na ile to łożysko sie obniza i na ile jest to niebezpieczne, ale ogólnie łożysko obniżające sie jest ryzykiem przedwczesnego porodu, nie wiem natomiast czy szyjka sie zmienia czy nie. Ja osobiście zadzwoniłabym do lekarza prowadzącego i opowiedziała jak wygląda sytuacja, ewentualnie zawsze możesz skorzystać z opinii innego ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Bellabella, z opisu wynika, że to tak zwane łożysko przodujace, ale to tylko moje przypuszczenie - lekarzem nie jestem.

Wygląda na to, że nie jest mi dane póki co cieszyć się z tej ciąży:( Dopadło mnie jakieś ogromne przeziębienie, od tygodnia męczę się z kaszlem, katarem i gorączką. A najgorsze, że znów nie mam apetytu, a jak już coś w siebie wmusze, to zaraz wymiotuje. I nie wiem, czy to mdłości wróciły, czy po prostu to kwestia choroby. A jeszcze się dowiedziałam, że osoby z pracy, które tak niby się cieszyły z mojej ciąży i mi gratulowaly, za plecami gadają, że specjalnie się tak ustawiłam, bo pracować mi się nie chce:-/ Masakra, jakby ciąża była zbrodnia:-/

Odnośnik do komentarza

Domi123 nie przejmuj sie takimi gadkami, niektorzy ludzie nie maja swojego zycia i lubia komentowac czyjes - niestety. Wracaj do zdrowka, duzo lez i odpoczywaj.

Klk ogromne gratulacje!!!! :)

A ja chyba od wczoraj odczuwam delikatne kopniaczki, ale jeszcze na 100% nie jestem pewna :D

Odnośnik do komentarza

Domi ja zanim zaszłam w ciążę to słyszałam od swojej przelozonej kiedy w końcu zaplanuje rodzinę bo już stara jestem a jak się udało to mi powiedziała że specjalnie się zatrudnilam żeby szybko zajść w ciążę i zbierać kasę ;-) Nie ma co się przejmować.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Wiecie,tak się składa,że w pracy mam praktycznie samych facetów i to oni tak gadają, tyłki ich bolą, bo oni do pracy muszą przychodzić,a ja siedzę na l4 i dostaje sto procent pensji. Haha. No ale cóż, niech w takim razie żałują, że się nie urodzili kobietami, też by mieli taki "przywilej".

Odnośnik do komentarza

To i ja się przywitam :)
Mam nadzieję że nowe koleżanki troszkę rozruszaja to sierpniowe forum :)
Ja po polowkowych. Wszystko z synusiem w porządku.
Niestety po raz enty w tej ciąży jestem przeziębiona i nie mam sił by jakkolwiek funkcjonować.
Bardzo pragnę wiosny...
Wszystkiego naj z okazji Dnia naszego święta :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...