Skocz do zawartości
Forum

SIERPNIOWE MALEŃSTWA 2018 :)


ewelina1989

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaciekawionaa

Drogie Panie, a ja mam pytanie odnośnie waszego samopoczucia.
Obecnie, większość z Was jest w momencie, w ktorym ja będę w dniu ślubu (tj mniej wiecej 6 miesiąc)
Cały czas zastanawiam się czy przekładać ten slub na później czy jednak dam radę.
Jak Wy się czujecie?

Odnośnik do komentarza

Zaciekawiona ja bym nie przesuwala daty ślubu. Brzuch już spory ale jeszcze nie przeszkadza, czuje się fantastycznie nawet w kościele mnie nie słabi co się przed ciążą zdarzało. Ale wiadomo ślub to też emocje i stres. Nie wiadomo jak Ty się będziesz czuła.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Ja dzis znowu poszlam do lekarza bo co prawda plamienie mniejsze ale sie utrzymuje z rana zrobiłam sobie badanie moczu i okazało sie ze ze jakies nieliczne bakterie w preparacie lekarz zalecil urofuragine ale Pani w aptece odradzila mowila zrby lepiej wziąść urosept 3x2 przez dwa dni i zrobic znowu badanie jak nie bedzie poprawy dopiero siegnac po urofuragine bo ponoc nie jest wskazana w 3 trymestrze a mi sie właśnie rozpoczął a nadal jestem przerażona to moja trzrcua ciąża ale pierwszy raz cos sie dzieje takiego

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Mamy. Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć. Jestem w 28 tyg ciąży. Już na początku mam do Was pytanie: czy pijecie sok z kiszonych buraków?? mam hemoglobinę 9,9 pomimo przyjmowania tabletek od ostatniego badania niestety spadła i tak myślę o tych kiszonych burakach. Próbowałam z surowych, ale bardzo źle się po nim czuję..

Odnośnik do komentarza

Zaciekawionaa, samopoczucie chyba najlepsze w ciąży. Chociaż ja ostatnio mam coraz mniej sił (25 tc), ale jak sobie chwilę posiedzę i coś zjem to wracają.

Co do bakterii to mi też od początku ciąży wychodzą nieliczne. Jeszcze w 1 trymestrze dostałam antybiotyk Monural, po nim bakterie znikły, ale teraz znowu mi wyszły nieliczne. Pytałam lekarza, to powiedział, że w ciąży jest właśnie tendencja do namnażania bakterii, należy dużo pić i ewentualnie żurawit. Chyba, że dają o sobie znać, no to wtedy bez antybiotyku się nie obejdzie.

Cześć Asiula! Ja nie piję, hemoglobinę mam cały czas w normie, także nie pomogę.

Odnośnik do komentarza

Domi, co się stało?

Co do wyprawki to ja mam wózek, fotelik i kilka ciuszków, ale raczej takich większych, jak coś mi się udało kupić na przecenach. Część ubranek będę miała pożyczone od siostry i szwagierki, tylko muszę je przywieźć i sprawdzić czego brakuje, żeby dokupić.
No i u mnie jeszcze cały pokoik do urządzenia, pomalować, kupić mebelki itp. Pomału zaczynamy się do tego zabierać, bo czasu coraz mniej.

Odnośnik do komentarza

Hej, co do wyprawki szpitalnej to myślę ze Max miesiąc do porodu będę mieć przygotowaną, a co do ciuszkow to mam z 3 worki 0-3 większość używane, trochę nowych hehe będę prać chyba z 2 miesiące wcześniej bo potem nie zdążę wszystkiego wyprasowac , to w sumie niedługo bo termin na połowę sierpnia.
Domi trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Jak tam u Was?
Kilka dni temu wyskoczyły mi na nogach takie drobne krostki, nie na całych, jedno skupisko poniżej kolana i pojedyncze na udach i przy kostce. Coś jak pokrzywka, chropowate i swędzą. Miałyscie coś takiego? Do lekarza mogę się wybrać dopiero po weekendzie, ale niby w necie piszą, że to normalne w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Hej, Paulina ja od jakiegoś 13tc do 24 miałam na biodrach i udach wysypke, w uk nawet na to nie popatrzyli mówiąc ze to zmiany hormonalne i to normalne, denerwowalam się ale nic nie swedzialo. W 25tc wróciłam do Polski i wszytko przeszło. Jak cie swedzi to wapno nie zaszkodzi.
Ika u mnie szyjka 35mm, czasami czuje jakieś kłucie czy jakiś dyskomfort ale na szczęście nie skraca się.

Odnośnik do komentarza

Cześć Ika!
Z tego co wiem od koleżanek, to niestety tak to z tą szyjką czasami jest... Ale jak będziesz na siebie uważała, to bez problemu donosisz :) Moja mama we wszystkich trzech ciążach miała zakładane szwy i wszystkie donosiła, a to było ok. 30 lat temu, teraz pewnie robią to dużo sprawniej i z większą świadomością.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...