Skocz do zawartości
Forum

SIERPNIOWE MALEŃSTWA 2018 :)


ewelina1989

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, mam strasznie dużo obaw, wizyta dopiero po świętach. Objawy wszystkie wskazują, że wszystko gra, betę robiłam w 4 tyg, wynik 635, po 48h 2367, wiec chyba przyrost w porządku. Nie wiem czemu dręczy mnie tyle okropnych myśli, chciałabym się cieszyć i cieszę się, ale gdzieś z tyłu głowy mam natłok czarnych myśli :(

Odnośnik do komentarza

Mnie dzisiaj dopadło mocniejsze plamienie i na pełnym stresie poleciałam do szpitala (moja lekarka nie jest dostępna do końca roku). Bałam się że przyjmą i nie będą chcieli wypuścić (weekend) nawet jeśli to nic poważnego ale strach był silniejszy. I cieszę się że poszłam bo na USG pokazało zarodek 3mm z echem serca. Lekarz nic nie stwierdził niepokojącego, przepisał duphaston (pewnie dla swojego i mojego spokoju :) ). Teraz mąż krzyczy na mnie że mam leżeć plackiem (dzień przed Wigilią :/ ). No ale leżę, na razie nic więcej się nie dzieje więc jestem spokojniejsza.

https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyerr760asd.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mmhtsnfha6.png

Odnośnik do komentarza

Cześć wczoraj dostaliśmy z mężem najpiękniejszy prezent pod choinkę dwie kreseczki. To moja druga ciąża. I troszkę się boję bo będę mieszkać do czerwca z 18mies łobuziarą i fasolką w brzuszku a mąż bedzie przyjeżdżał tylko na weekendy. W pierwszej ciąży trochę przeszłam. Rozejście spojenia łonowego, tarczyca, problemy z sercem. Dopiero w 9 mies czułam się dobrze, a poród wspominam bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia000

justyna28 u mnie od jutra 7 tydzień.
Chyba mnie mdłości opuściły, mogę jeść wieczorem jedynie czuje się pełna ale jest dużo lepiej.
Wesołych świat dla wszystkich za rok spedzimy święta z naszymi maluszkami;-)
I cale szczęście ze będą takie malutkie bo moja 1,5 roczna to pogromca choinki;-)

Odnośnik do komentarza

To ja w ten piękny dzień witam wszystkie sierpniowe mamy.
Mam 23 lata i jestem mamą dwójki maluszków. Córki z listopada 2015 (3 miesiące staran) i syna z grudnia 2016 (za pierwszym razem) ;-)
Wczoraj testowałam i dwie kreski, dziś powtórka i też dwie ;-) również udało się przy pierwszych staraniach ;-)
U gina jeszcze nie byłam ale czuje że jest dobrze, za każdym razem czułam ;-)

Termin porodu na koniec sierpnia ale każde z moich dzieci rodziła dokładnie w 37t2d więc i pewnie tym razem tak będzie.

Zdrowych i spokojnych Świąt! Mnóstwa spokoju i miłości!

Odnośnik do komentarza
Gość SandraGosia

Witajcie . Termin mam na polowe sierpnia. To będzie nasz drugi cud . Starsza w marciu kończy 5 lat. Jeszcze nie wie ze będzie miała rodzeństwo choć już od dawna o nie prosi . Udało się po pół roku starania od odłożenia tabletek :) jak się czujecie dziewczyny ?

Odnośnik do komentarza

Ewa Guga SandraGosia witajcie i gratuluję dwóch kresek :-) Ja czekam na pierwsze dzieciątko :-) Termin na 20 sierpnia Ale dokładnie dowiem się w środę po Nowym roku :-) Wyjątkowo dobrze się czuje. W niedzielę tylko nie mogłam ustac w kościele i musiałam sobie usiąść. A jak Wam Święta mijają ?

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Ja też do Was dołączam. O ciąży wiem już od 3 tygodni i od tego czasu Was podczytuje. Niestety u mnie z czasem kiepsko, dlatego dopiero teraz piszę. Termin mam na 15 sierpnia. U lekarza byłam w połowie piątego tygodnia, jednak poza potwierdzeniem ciąży nic mi więcej nie powiedział. Trochę się denerwuję i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Nawet się zastanawiam czy nie iść do kogoś innego wcześniej, żeby zobaczyć serduszko i się choć trochę uspokoić. Ponad to mam 3,5 letnią córeczkę.
miłego wieczoru
ps. postaram się pisać częściej

https://www.suwaczki.com/tickers/34bwyx8dmttlf2w4.png

https://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1byylgvv9.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczeta podgaduje Was tu juz od miesiaca prawie :)
U mnie tez ciaza potwierdzona termin na 14 sierpnia aczkolwiek stress przeogromny bo pierwsza ciaza nieudana. Wczoraj mielismy awarie ale okazało sie ze z dzidziolem ok serduszko bije ale plamienie najprawdopodobniej wynika z krwiaka. Szału nie ma wymiotujemy :) i wymiotujemy ale rozumie sie ten szczytny cel.

Odnośnik do komentarza

ewa_s94
A co byście powiedziały na forum na Facebooku? Świetnie się sprawdza i wygodniej jest się komunikować. Oczywiście tajnie (nikt nie zobaczy co jest w srodku ani kto do niego nalezy poza bami tam zapisanymi no i oczywiscie nie mozna wyszukac go przez wyszukiwarkę)

Jestem za! Mozemy nazwac grupe tak, ze nikt sie nie zorientuje i zrobimy ja tajna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...