Skocz do zawartości
Forum

SIERPNIOWE MALEŃSTWA 2018 :)


ewelina1989

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie pracuje 3 tydz jestem już na zwolnieniu dlatego że poprzednia ciążę miałam zagrożona i lekarz kazał mi się oszczędzać...
W piątek mam wizytę mam nadzieję że będzie wszystko dobrze i zobaczę już dzidzię będzie to 7tydz i 5 dzień. Im bliżej wizyty tym bardziej się boję i denerwuje że coś będzie nie tak...

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia000

Gabi3200 ja mam wizytę dziś do położnej właściwe to dopiero o 13 będę dzwonić do położnej czy jest lekarz ten co zawsze byl mam nadzieję ze nic się tam nie zmieniło i lekarz do którego chodzilam w drugiej ciąży nadal przyjmuje. Jeszcze nic nie zjadlam bo nie mogę a brzuch mam jak balon

Odnośnik do komentarza

Ucięło mi post.
Odczuwam mdłości troche,a najgorzej jest jakbym miała pusty żołądek.Mam takie uczucie ciężkiego żoładka jakbym kamienie w nim miała i czasem mnie boli.Raz już wymiotowałam i mam często taki odruch wymiotny,ale póki,co nie przeszkadzaja mi żadne zapachy jak było w 1 ciąży wiec mam nadzieje,że nie będzie tak źle..

https://www.suwaczki.com/tickers/6sut3e3k800uw2tj.png
https://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h4q4f3ewm.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a mam pytanie czy któraś paliła i rzuciła jak się dowiedziała o ciąży...
Ja się staram ale mam wrażenie że chce mi się co raz bardziej. Staram się ale nie zawsze mi to wychodzi sa dni że zapale 3-4 dziennie. Wiem że źle robię ale to czasami jest silniejsze ode mnie

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia000

Emilka8787 ja mam córkę Emilke ma 5 lat;-)
Ewelina1989 ja pierwszej ciąży nie miałam mdłości chyba raz tylko zwymoitowalam, w drugiej zaczęło się od samego początku chciało mi się wymiotowac a nie mogłam prawie miesiąc nic nie jadlam zamiast przytyc to schudlam. Teraz mam wrażenie pełnego brzucha nawet za bardzo głodna nie jestem nie mogę pić kawy nie smakuje mi zapach kawy tez mi nie pasuje. I ciągle mi się odbija jak po jedzeniu nawet jak nic nie zjem

Odnośnik do komentarza

Hejka :) no ja Zacznę od tego iż moja euforia sięgnęła zenitu oglądając te dwie przepiękne cudowne hi kreseczki na teście .Od sierpnia wyciągam wkładkę hormonalną i tak staraliśmy się hm.
codziennie o maluszka no i się udało będę po raz 2 mama:) po 6 latach przerwy znowu będę mamą!!! jestem taka szczęśliwa że się udało .termin na 11 sierpnia czyli pomalutku bez pośpiechu do przodu .puki co od rana mam takie mdłości że piję tylko wodę :( A i tak źle :((( macie jakieś stare lub nowe sprawdzone sposoby kochane ??

Odnośnik do komentarza

Witam was dziewczyny !

Na początku wszystkim wam bardzo gratuluje i trzymam kciuki za książkowe 9miesiecy i szybkie porody :)

Jestem sierpniowka ale 2016 , pisze tutaj ponieważ kibicowałam z całego serca Penie89, niewiem czy mnie pamiętasz ale przyszłyśmy na wątek w oczekiwaniu na dwie kreseczki w grudniu 2015 , i widzę Kochana ze masz termin tak jak ja miałam na 20.08 :)jeśli mnie nie pamiętasz nic się nie dzieje ,trzymam mocnooooo kciuki ,czemu tu pisze ? Po prostu wpadłaś mi w pamięć i czesto zaglądałam czy wam się udało ,jeszcze raz bardzo gratuluje i życzę wam Wszystkim spokojnych i Wesołych Świąt ! 2018 rok jest wasz:)

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3k5kbcrgeo.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-71923.png

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia000

U lekarza wszystko dobrze widać ciążę słabo ale widac jest i serduszko delikatnie bije. Lekarz mówił ze za tydzień było by wyraźniej widać no ale są święta. Dostalam badania do zrobienia. Termin z USG 12.08 z miesiączki 13.08. Następną wizyta 15.01

Odnośnik do komentarza

Pycia pewnie ze pamiętam :-) Dziękuję Ci bardzo. To widzę ze to szczęśliwy termin 20 sierpnia ;-) Aż mi trudno uwierzyć ze Wkońcu się udało. W pracy już wie kierowniczka ze względu na to ze muszę czasem dźwigać ciężkie rzeczy a w ciąży nie mogę mi i jako technolog mam kontakt z chemikaliami. W środę zobaczę mojego babelka :-) Mam nadzieję ;-)

Co do koszmarów to póki co nie mam ale jak się budzę to lecę sprawdzić czy czasem @ nie przyszła ;-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Muszę Wam powiedzieć, że dzisiaj miałam poranne mdłości. Na szczęście nie zwymiotowalam tylko po prostu bardzo mi przeszkadzał zapach kawy i zapach piekarni. Aż zlałam się zimnym potem. Straszne uczucie. Później już było lepiej. Gdzieś czytałam, że dobrze jest zjeść coś lekkiego jak się wstanie rano i czegoś się napije, bo organizm po nocy jest wygłodniały i odwodniony. Wtedy podświadomie nie chce oddać tego posiłku i podobno mniej się wymiotuję. Oczywiście mogę się mylić, bo tylko tak czytałam, ale rano zjadłam płatki ryżowe i jakoś się utrzymały :)

Bardzo się cieszę, że widzialyście już bijące serduszka. Nie mogę się doczekać mojego :)

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia000

Hildegarda tez nie mogę kawy smak i zapach mi przeszkadza. Mam nadzieję ze niedługo to się zmieni bo mam niskie cisnienie.
Rano pisalam ze nie mam smaków na inne rzeczy niż na codzien a właśnie naszla mnie chęć na kebaba ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...