Skocz do zawartości
Forum

SIERPNIOWE MALEŃSTWA 2018 :)


ewelina1989

Rekomendowane odpowiedzi

Te pierwsze tygodnie to potrafią tak różnie przebiegać u każdej że ciężko porównywać. U jednej w 6 tygodniu już duży zarodek, u innej nic. Ale nie da się ukryć że wszystkie przez to się niepotrzebnie stresujemy.

Ja byłam dzisiaj na USG i też szłam ja na ścięcie, bo zrobiłam wczoraj betę (podkusiło mnie) i wyszedł mi za mały przyrost. I już czułam powtórkę z rozrywki...
Na USG wyszedł zarodek 2mm z hakiem i nawet delikatne bicie serduszka. I z jednej strony się uspokoiłam, a z drugiej już wiem że do następnej wizyty będę nadal w nerwach... Porąbane jesteśmy z tymi ciążami :)

https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyerr760asd.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mmhtsnfha6.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny za was trzymam kciuki... Trudno... Widocznie była jakaś słaba komórka i tyle... Dzisiaj idę na druga betę i mam nadzieję że spadnie bo chciała bym mieć to już wszystko za sobą... Mój gin powiedział że teraz już odchodzi się od czyszczenia ... Dają tabletkę i się monitoruje czy się wszystko ładnie oczyszcza... Z moją córką też miałam podobny problem pojawiła się dopiero w 9 tyg... Ale w tej sytuacji lekarz nie pozostawił złudzeń. Dziewczyny za was trzymam mocno kciuki... Oby wasze ciążę były nudne

Odnośnik do komentarza

Mi lekarz powiedział żeby już nie badać beta hcg bo może być mały przyrost i będę się martwić a to normalne. A jak u Was z przytulankami w ciąży ? Kochacie się czy nie ? Bo my dziś pierwszy raz od pozytywnego testu się kochalismy i zastanawiałam się czy nie zaszkodzi to dzidzi. Ale czuje się dobrze :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia000

Nie martwcie się tyle będzie dobrze,
Jak samopoczucia? Macie mdlosci? Ja wieczorem mam tak wzdety i pełen brzuch aż spodnie muszę odpiac a jem niewiele mniej niż przed ciąża kurcze i na same swieta
W niedziele chyba od rana nic nie będę jadla żeby wieczorem na wigilii zjeść

Odnośnik do komentarza

gabi3200 i jaki wynik bety?
Co do wspolzycia to ja wspolzyje normalnie poerwszy raz troche sie balam i chyba ze strachu mnie bolal brzuch :) oczywiscie tylko sie obserwuje gdyby zaczely sie jakoes plamienia to byl by koniec sexu :)
Ja mdlosci mialam dwa razy i to takie mega ze musialam do lazienki szybko leciec, dzis o dziwo jest wporzadku chyba zalezy co zjem, i odrzucilo mnie od mleka, a przed ciaza prawie codziennie platki jadlam.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ztsh7asn.png

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia000

Rena25 a kiedy masz mieć okres? Bo juz chyba będą terminy na wrzesień.
Ja dziś tez o dziwo w miarę dobrze się czuje, a frytki jadlam myslalam ze będzie mi nie dobrze. W drugiej ciąży siedzialam w łazience codziennie od rana. Teraz na szczęście trochę lepiej

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia000

[bpena89 ja to ochoty nie mam na takie rzeczy narazie a maz mi marudzi. Ale ok 4 miesiąca wraca ochota, później nawet jest to przyjemne dla dziecka bo skoro my jesteśmy zadowolone to maluszki tez.
Tez mam czasem obawy czy maluszkowi się nic nie stanie

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna28

Pena28, nie dawno wróciłam z wizyty od lekarza pytałam o współżycie to mówił że dopóki nic się nie dzieje to nawet wskazane...
U mnie wszystko ok na wizycie narazie szyjka też spoko, oby tak dalej bo jak pomyśle o 1 ciąży to az się boje, Ale lekarz powiedZiał że to nie jest 1 ciąża i żeby nie myśleć że 2 jest zawsze lepsza(tak na pocieszenie) Ale tak profilaktycznie mam duphaston 2dziennie i acard.
I dziś jest 5t6dni. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna28

Rena25, to miałyśmy podobnie miesiączki bo ja miałam 2.11 ale owulacje miałam później i jestem w 5t6dniu ciąży, a juz myślałam że będZie trochę więcej. Z usg termin mam na 19.08 Ale już dziś było serduszko ;) ty też na pewno będZiesz sierpniową mamą:) a to Twoja 1 ciąża ?

Odnośnik do komentarza

Podziwiam ze tak późno idziecie na pierwsze wizyty. Ja tym najchętniej poszła zaraz po pozytywnym teście ale wytrzymałam do 5tyg2dnia :-) Teraz idę też 3 stycznia zobaczyć jak bije serduszko :-) U mnie w rodzinie już większość wie więc modlę się by wszystko było dobrze :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Aneta 23... No moja beta ze środy to 28597 a z piątku 31496... Tak więc przyrost jest ale malutki. W środę idę do lekarza żeby skontrolować co tam się dzieje... Bo coś nie bardzo organizm chce sam odrzucić to puste jajo... No chyba że przez święta coś się ruszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...