Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2018


Gość Lenka88

Rekomendowane odpowiedzi

Olija mam identyczny przypadek z lozyskiem. W tamtym tygodniu znowu zaczęłam płacić na brązowo, po wizycie u gina okazało się ze z dzieciątkiem wszystko ok ale łożysko jest za nisko ułożona. Też zalecenie jak najwięcej leżeć i się oszczędzać. O powrocie do pracy nie ma mowy. Tak ze leżę ale mimo to plamienie nie ustaje.
A i wczoraj bylam na jeszcze jednym usg prenatalnym bo brak kości nosowej nie dawał mi spokoju. No i teraz była pięknie widoczna kość, przeziernosc 1,5. Wszystkie markery w porządku. Tak ze kamień z serca. Mam tylko brać Akard bo jest ryzyko że dziecko może mieć zahamowanie wzrostu przed 37 tyg. Chodzi o jakaś zyle w pepowinie. Ale tym się już tak nie martwię.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar83e3ku6zw5up1.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny:-)
Jestem juz po badaniach. Z dzidzia wszystko ok. 10 cm szczescia. 160 g malego czlowieczka. Mamy juz fotki w 3d. Na 100 % chlopak.Polowkowe mamy 20.12.
A jak tam reszta dziewczyn, ktore mialy dzisiaj wizyty? Pamietam, ze mialo byc nas wiecej.

Co do zakupow wyprawkowych to ja zamierzam sie zabrac za ten temat dopiero od stycznia. Po swietach zrobie przeglad tego co zostalo po Sebku i dokupie reszte.

Odnośnik do komentarza

Lenka,Basijah,dobre wieści:))
Jeśli chodzi o wyprawkę to ja mam tylko kocyki po starszyźnie-tak sentymentalnie i zakupiliśmy łóżeczko,bo było w dobrej ofercie.ale nic poza tym....zero.więc po świętach zabieram się za to,znając już mam nadzieję płeć..teraz póki co zamawiam prezenty na święta,bo to ogarnąć to wyczyn...aż głowa od szukania inspiracji boli:)

Odnośnik do komentarza

Karolka ja korzystalam z dostawki. Doslownie JA bo mnie ta nasza mala dziadyga wiecznie tam wcisnela:-D a sam ksiaze spal w poprzek lozka:-D
U nas sie to nie sprawdzilo ale to tylko przez charakterek naszego pierworodnego. Sama idea fajna tyle ze faktycznie raczej krotko sie tego uzywa bo te dostawki sa malutkie. Potem dzieciaczki rosna, zaczynaja sie ruszac i konieczne jest i tak normalne lozeczko.
Olandia mi wczoraj przyszlo zamowienie z mall z prezentami swiatecznymi dla wszystkich dzieciakow w rodzinie. Ciezko cos wymyslic czego by te dzieci juz nie mialy a co przy okazji nie byloby kolejna plasticzana zabawka na baterie. Ja czesto szukam inspiracji na blogach np matkawariatka.

Odnośnik do komentarza

Lenka,ja już większość ogarnęłam i faktycznie niektórym trudno dogodzić...ale moim sposobem na dzieci z mojej rodziny ,które mają WSZYSTKO jest kupno ubrań:)i widzę,że z reguły są zadowolone.największy problem miałam z moją 16 latką,ona nie lubi kasy dostawać,ciuchy ostatnio sobie nakupowała...ale dzisiaj zdradziła mi jakie książki by chciała:)tak ,więc teraz otwieram tylko drzwi kurierom...ale największy kłopot mam z moim mężem,bo ten nigdy nic nie potrzebuje...może coś na motor?a Wy dziewczyny co kupujecie mężom lub niemężom?

Odnośnik do komentarza

Ja pracuje w sklepie i często po 10 h mam kasę.
Ja nie planuje dużych zakupów bo wszystko mi po Julce zostało. Tylko jakieś butelki parę nowych ciuchów do szpitala tetry i pampersy.
Jeśli chodzi o dostawki to ja miałam przy łóżku wózek głęboki i Julka w nim spała bezpiecznie . Nie jest to nadprogramowy zakup a sprawdzało się w nocy gdy Julka zjadła, i mogłam ją pobujać, wtedy szybciej usypiała.
Lenka super wieści.

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37cwa1tvsvvnny.png]Tekst linka[/url]a href="https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx0tc7at991j01.png]Tekst linka[/url][url=[im

Odnośnik do komentarza

Dzięki za rady :) Mam dwupoziomowe mieszkanie i w pokoju dziecka będzie łózeczko, ale myślałam właśnie o tym, że ta dostawka nie jest ciężka i łatwo będzie ją też znieść na dół - tam gdzie kuchnia to przebywam najwięcej :P Muszę pozbierać opinie i się namyślić ;)
Z wyprawką czekam na L4. A z prezentami kurde nie wiem na co czekam...czwórka siostrzenic musi mi coś podpowiedzieć bo co rok pomysły mi się kończą. Najczęściej były to planszówki i w tym roku pewnie też pójdę na łatwiznę. Mąż dostanie szlafrok - na nowe mieszkanie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/uwo93e3kb74olh4h.png[/url]

Odnośnik do komentarza

BasijaH
Ja brałam femibion 1 ale lekarka kazała odstawić ze względu na Wit E w składzie, która jej zdaniem nie jest korzystna w nadmiarze i z pożywienia wystarczy.
Za to mam brać prenatal duo, chodzi o kwasy DHA które ponoć m.in. pomagają w utrzymaniu ciazy.

uważajcie też z żelazem ,jak nie macie anemii to bez ensu brać, zaparcia murowane. Mi lekarz kazał brać mama dha premium,czuje się po nim dobrze i dawka kwasu foliowego i dha jest tam końska :) wyniki mam wzorowe
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...