Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry dziewczynki:)
Ale się tu podziało, a ja się tak zastanawiałam wczoraj jak to jest jak tak w nocy złapie, jak to czuć, czy ten ból budzi czy jak...
undefined, miley, marcoweczka powodzenia życzę, oby szybko i bezboleśnie poszło.
Ja właśnie byłam ba pobraniu krwi, teraz czekam na ostatnie ktg i ostatnia wizytę i jutro na 7 rano na cięcie...
Miłego dnia wszystkim :)

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn3lbets6na2v1h.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny na finiszu trzymam kciuki za pomyślne rozwiazanie. Jestescie dzielne.
Karolina współczuję Tobie tego bólu kręgosłupa, naprawdę. Boję się o swój jesli uda sie sn. U mnie ucichlo. Nawet Mała się nie rusza. Dobrze, ze mogę Dopplerem tętno jej sprawdzic. Najgorsze jest to, ze mężu sie rozchorowal teraz i mnie "poczestowal". Booooli gardło, nie moge sliny przełknąć. Czuję jakbym miala wietrzny tunel od gardla po klatkę piersiową. Pomocy czym sie szybko wwykurowac ??? :(

http://fajnamama.pl/suwaczki/qgc2wrv.png

Odnośnik do komentarza

Miley, Undefined powodzenia! :) zaraz będziecie tulić maluszki. Marcoweczka teraz to już pewnie pójdzie :) zazdroszczę ze w końcu Cię wzięło bo ja nadal czekam, 2 dni po terminie ale jadę popołudniu do szpitala na ktg bo mój lekarz ma dyżur i mówił żeby przyjechać wiec zobaczymy czy coś się dzieje

Odnośnik do komentarza

Miley, Undefined, Marcoweczka, powodzenia dziewczyny :) czekamy na wieści :)

Cysia, współczuję choroby akurat teraz... Spróbuj naturalnych sposobów jeśli nie ma gorączki..

Catarisa, dziękuję za odpowiedź, taki gąszcz informacji tutaj, że ciężko spamietac. A pytałam, bo mamy podobny termin i u mnie też już małe rozwarcie, ale chcę jeszcze trochę wytrzymać. Taka jest różnica, że brzuch chyba wysoko mam jeszcze i każda zgaga mnie jak na razie wręcz cieszy.
Z tego, co piszesz to całe szczęście, że miałaś ten pessar.

Odnośnik do komentarza

Jeju ale tu sie dzieje:)
Miley, Undfined, Marcoweczka szybkiego i szczesliwego rozwiazania!
Catarisa, Ty pewnie juz tez niedlugo:) powodzenia:)
No i wszystkim Wam dziewczyny zdrowka.
Riri, Karolina, kochane wielkie gratulacje:) Oby sie dzieciaczki zdrowo chowaly:)
Ja ciagle walcze o laktacje. Jest lepiej aczkolwiek mlody jest malym leniuchem i gdyby nie laktator to juz by bym na butli Bo bym pokarm stracila. On zwtczajnie odlatuje przy piersi. Nirwana...
Wlasnie siedze i czekam na zdjecie szwow i czuje ze mi piersi zaraz eksploduja...a Tu kolejka:/
AAA i co do wagi z USG to u mnie byla w punkt. Takze czasem sie nie myli usg:)

Odnośnik do komentarza

Za wszystkie Dziewczyny na porodowkach trzymam mocno kciuki, żeby poszło szybko i jak najmniej bolesnie!! A rozpakowanym mamusiom gratuluję, coraz więcej nas już jest:)

My jesteśmy od piątku w domu i próbujemy ogarnąć na nowo rzeczywistość:) ale w trakcie karmien staram się Was podczytywać :)

https://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3bp4yb7sh.png

Odnośnik do komentarza

Riri szybkiego gojenia życzę! Super że się vbac udał:) nacinali cię tez czy tylko sama peklas?
Undefined to super, gratulacje że szybko poszło, duża dzidzia i dałaś radę!
Miley, Marcoweczka wytrwałości i obyscie 'do obiadu' tuliły maleństwa;)
Melisska super, że działasz, cenie takie mamusie bardzo! A masz laktator ręczny czy elektr?

My po badaniu, mała w 38 tyg waży 2900 więc jest mała, lekarz mówi że wizyty za tydz mogę nie dotrwać ale nas zapisał jakby co ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74915

Odnośnik do komentarza

Undefined grtulacje :) zdolna dziewczyna szybko poszlo :), Miley i marcowweczka :) wow ciesze sie ze juz cos sie zaczelo trzymam kciuki za Was ;) ja mam jutro wizyte czekam na nia jak na szpilkach. Nie moge sie doczekac :) jutro wreszcie sie dowiem kiedy zdejmie krazek i czy bedzie cesarka czy naturalny. Chociaz chyba teraz wolalabym juz cesarka bo dzidzius duzy a ja wogole nic nie przygotowalam pochwy :( zobaczymy co powiedza :) coraz wiecej dzieciaczkow :) ale super :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...