Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Anusska dziękuję za odpowiedź :-)
Eewelaa jaki piękny Twój dzidziuś <3 <br /> Ja wczoraj próbowałam umówić się na usg planetarne (skierowanie z NFZ). Niestety na termin po 10 lipa nie ma jeszcze rozpisanego grafiku lekarzy i mam rzekomo dzwonić po 15 czerwca. Niestety okres badań wypada mi na 2 tyg mojego urlopu i w zasadzie zostaje mi tylko 4 dni kiedy mogę je zrobić by wyrobić się w terminie. Mam nadzieję, że uda mi się wstrzelić i zrobić to badanie. Czy są tu dziewczyny z okolic Katowic, które będą robić planetarne? Ja próbuję umówić się do Gyncentrum może Wy znacie inne miejsce godne polecenia?

Odnośnik do komentarza

Witam styczniowe mamusie :) Podglądam Was już od tygodnia ale czekałam z ujawnianiem się na serduszko ;) Trochę się martwiłam bo ciąża wychodzi zdecydowanie młodsza niż by wynikało z miesiączki (miałam 7 kwietnia) ale wczoraj w końcu je ujrzałam i dziś mamy 7 t i 3 d :)

Mam 33 lata i jestem już mamą 18 - miesięcznej córeczki:) Dokładnie dwa lata temu też byłam stycznióweczką i miałam niemal identyczną planowaną datę porodu, ale moja córeczka przyszła na świat dużo wcześniej - w listopadzie w 31 tc. Ale tym razem już zapowiedziałam mojej fasolce, że przed Nowym Rokiem nie wypuszczam ;)

Gratuluję wszystkim mamusiom i życzę dużo zdrówka i siły :) Oby nam wszystkim ta ciąża zleciała spokojnie i radośnie :) Buziaki :*

p.s monisia1984 ja byłam pierwszy raz u lekarza 18 maja i wtedy był tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym a serduszko udało mi się usłyszeć dopiero wczoraj :)

Nonka 81 mamy ten sam termin :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/0wpvjtv.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/83pe5qi.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamy
Ale musiałam nadrobić....dziś miałam morfo i myślałam że umrę z głodu-ja usg miałam w 6tc i serduszka nie było tylko pęcherzyk, teraz czekam na 19.06 wtedy mam nadzieję ze usłyszę fasolkę.
Na razie bez plamień, wiecznie głodna, piersi bolą, wieczorami brzuch wywala. ostatni dzień zwolnienia dziś jutro do pracy, pracuje w szkole jutro od 8-12 a potem opieka na balu od 17-22.
Z ciekawostek odrzuca mnie od kawy i słodyczy- nie mam ochoty na nie, ciągle szukam czegoś do jedzenia po czym stwierdzam ze to jednak nie na to miałam ochotę też tak macie??

Odnośnik do komentarza
Gość Caroline087

Nonka 81
Anusska dziękuję za odpowiedź :-)
Eewelaa jaki piękny Twój dzidziuś <3 <br /> Ja wczoraj próbowałam umówić się na usg planetarne (skierowanie z NFZ). Niestety na termin po 10 lipa nie ma jeszcze rozpisanego grafiku lekarzy i mam rzekomo dzwonić po 15 czerwca. Niestety okres badań wypada mi na 2 tyg mojego urlopu i w zasadzie zostaje mi tylko 4 dni kiedy mogę je zrobić by wyrobić się w terminie. Mam nadzieję, że uda mi się wstrzelić i zrobić to badanie. Czy są tu dziewczyny z okolic Katowic, które będą robić planetarne? Ja próbuję umówić się do Gyncentrum może Wy znacie inne miejsce godne polecenia?

Nonka 81
Anusska dziękuję za odpowiedź :-)
Eewelaa jaki piękny Twój dzidziuś <3 <br /> Ja wczoraj próbowałam umówić się na usg planetarne (skierowanie z NFZ). Niestety na termin po 10 lipa nie ma jeszcze rozpisanego grafiku lekarzy i mam rzekomo dzwonić po 15 czerwca. Niestety okres badań wypada mi na 2 tyg mojego urlopu i w zasadzie zostaje mi tylko 4 dni kiedy mogę je zrobić by wyrobić się w terminie. Mam nadzieję, że uda mi się wstrzelić i zrobić to badanie. Czy są tu dziewczyny z okolic Katowic, które będą robić planetarne? Ja próbuję umówić się do Gyncentrum może Wy znacie inne miejsce godne polecenia?

Nonka ja chodziłam wcześniej do Sonomedico w Żorach - polecam... miałam też skierowanie do Katowic ale ode mnie to trochę dalej więc już nie szukałam... na pewno w Żorach byli elastyczni z terminami :) A ty dokładnie z Kato jesteś?

Odnośnik do komentarza

Calina ale miło z tym samym terminem ;-) u mnie ciąża też młodsza niż wynika z okresu i nie ukrywam, że miałam na początku mnóstwo stresu, ponieważ wyniki wszystkie były w dolnej normie i lekarz robił wrażenie jakby nie wierzył w pozytywne zapłodnienie. Zmieniłam lekarza z prywatnego na NFZ i jestem mniej zestresowana, fasolka rośnie i świat jest piękny ;-)

Precel ja wiecznie głodna nie jestem ale też mi wszystko rośnie w buzi i sama nie wiem na co mam ochotę....

Caroline mieszkam ok 15 km od Katowic. Słyszałam bardzo dobre opinie o Żorach ale szczerze mówiąc z moim kiepskim samopoczuciem nie chce mi się tak daleko jechać :-(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak to jest gdy zmienię lekarza prowadzącego? Później do becikowego będę musiała iść do tego pierwszego że byłam na wizycie przed 10tyg? Poszłam do lekarza którego polecali ale przychodnia wszystko na punkty robi i na każdej wizycie mają określone zasady na co mogą dać mi skierowanie po drugie zrobiłam morfologię i dużo było tych strzałek że czegoś za dużo za mało a lekarz nawet tego nie skomentował. Po zastanowieniu stwierdziłam że wolę wrócić do swojego lekarza który prowadził mi 2 ciąże i nie było problemów i wszystko tłumaczył tylko że często odwołuje wizyty i sama nie wiem...:(

Filipek 19.03.2010
Lenka 27.10.2015

Odnośnik do komentarza

Hej :) Dołączam do Was i gratuluję. Mam termin na 26.01. Na początku był problem z odklejajacym się trofoblastem i krwiakiem, ale w piątek już w dużo lepiej i widać było bijące serce :) Energii zero, a wcześniej uprawiałam sport i robiłam tysiąc rzeczy na raz. Teraz tylko chcę leżeć na kanapie i spać. Kiedy to przechodzi?? :)
Ania

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...