Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Lucyna1985 ale nie powiedział ci czy to jakis krwiaczek?
Plamienie moze oznaczać np. jakis krwiaczek, pęknięte naczynko, w najgorszym wypadku ze ciaza sie nie rozwija tak jak powinna i to początki poronienia.
W szpitalu mogą co zrobić usg zbadać przyrost Beta hcg I ocenić czy ciaza rozwija sie prawidłowo, jak nie chcesz iść na ip, to moze zrób dwa razy Beta hcg i sprawdź przyrost?

Odnośnik do komentarza

~Patrycja0503
tyle szukania jakiejś grupy maluszków na styczeń 2018 i wreszcie was znalazłam :D termin na 23.01 <3 <br /> na początku czytałam że zrobiłyście jakąś grupę na fb, nie wyświetla mi się po nazwie, mogłaby któraś mnie dodać? :) będę wdzięczna. to moja 1 ciąża jestem strasznie podekscytowana jednocześnie wszystkiego się obawiam, super by było mieć taką podporę w Was :D

ja tez mam podobny termin .
czy widziałas juz dzidzię ?
to moje drugie dzidzi,
mam syna 4,5l
Odnośnik do komentarza

precel79
hej ja mam kolejną wizytę 19.06 będzie to końcówka 8 tc na razie czekam na serduszko bo w 5tc był tylko pęcherzyk.
Jak się czujecie?
ja mam mega napady głodu a jak się objem to brzuch mi wywala jakbym w 4m-cu była, no ale to 4 ciąża moja wiec mino iż jestem szczupła to brzuch już nie jest taki jak powinien.
Czuję się staro napiszcie proszę która to ciąża w jakim wieku jesteście, poznajmy się trochę...
Zacznę ja: lat 37( straszne co nie??) ciąża 4, mam 3 synów( 13, 10, 5 lat)

monika 33lata, koło Poznania
synek 4,5 lata
jutro zaczynam 6 tydzien
Odnośnik do komentarza

~Mart93
Dziewczyny a jak sie czujecie? Ja sie czuję fatalnie.. Mam bole głowy czasami zdarzają sie talie migrenowe a wiadomo żadnych leków barć nie można. Jestem ciągle zmęczona chodzę spać o wiele szybciej moz kiedyś. Odstawiłam kawę czasami pozwolę sobie na mala rozpuszczalną bo mam wtedy niskie ciśnienie. Cera strasznie mi sie pogorszyła, przed ciąża w ogóle nie miałam problemów a teraz wypryski mam na twarzy, plecach i szyji nawet na skórze Glowy..w pierwszej ciąży skora tez była idealna a urodziłam córeczkę.. No i te mdłości rano po przebudzeniu wieczorem przed snem i nawet w nocy jak się przebudzę. Wiem ze to minie ale tp dopiero 9 tydzień..

kochana , moze za mało pijesz wody.
w tv sniadaniowej mowił gin o dolegliwosciach w ciązy i ze wiele kobiet skarży sie na migreny, to wynik sabego cisnienia spowodowany odwodnieniem ,
czesto latamy siusiu a zapominamy o nawadnianiu. też tak miałam , dopiero ten reportarz mi uswiadomił... sprobuj :)
Odnośnik do komentarza

~tsh
styczniowauk- kiedy miałaś ostatnią miesiaczke? Ja ostatnia miesiaczke mialam 20 kwietnia i dalej czekam. Na ogół mam 30 dniowe cykle i wychodzi na to że 20 maja powinnam dostać a tu nic. Robiłam testy paskowe ale po południu i są tylko z jedną kreską. Też jestem z Uk

ja tez 20 kwietnia. testy wychodziły ale dopiero w dniu spodziewanej miesiączki . i do tego taka bladziutka kreseczka

Odnośnik do komentarza

Witajcie nowe mamusie.. Dawno mnie nie było bo wyjechałam na urlop i to nie do końca był dobry pomysł... Mam 30 lat w tym roku i to moja 5 ciąża - jak na razie mam jednego kochanego urwisa który ma już 2 latka i 2 miesiące...

Lucyna1985 ja absolutnie nie chcę Cię straszyć i powiem po raz enty że KAŻDA CIĄŻA JEST INNA ale u mnie za każdym razem brązowe plamienie oznaczało zanik tętna płodu... nie zwlekaj tylko jedź na IP - pewnie wezmą Cię na kilka dni do szpitala ale będziesz spokojniejsza...

U mnie dzidzia mniejsza o tydzień wg USG niż z kalkulatora - kolejna wizyta 21 czerwca. I z powodu wcześniejszych przygód mam skierowanie na badania prenatalne... muszę się jakoś na dniach umówić bo u nas kolejki...

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Plamiłam w 2 i 3 ciąży brałam duphaston i nakaz leżenia częste usg na początku sprawdzające Na razie u mnie ok plamień nie ma i oby nie było ale wewnętrzny strach jest...odpoczywam na l4 do środy a usg wizyta 19.06 ale pewnie prywatnie pójdę szybciej gdzieś żeby sprawdzić czy w pęcherzyku pojawił sie lokator z bijącym serduszkiem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...