Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Moge sie tez dolaczyc?☺ Termin mam na poczatek stycznia. Wczoraj bylam na usg i uslyszalam serduszko. Niezapomniane. Troszke sie balam bo to pierwsza ciaza, a 3 tygodnie temu jak polecialam zaraz po tescie do ginekologa to za duzo widac nie bylo jeszcze. Powiedzial mi tylko ze "cos" jest w macicy i zebym przyszla za 3 tygodnie. Trzymam kciuki za inne mamusie☺.

Odnośnik do komentarza
Gość Karrolinka88

Rospisałam się a mi post uciekło. Wiec zazdroszcze wam ze mozecie isc tak szybko na USG. Ja mieszkam w UK i pierwsza wizytę z położną mam dopiero za 2 tygodnie a skan pewnie w 12-14 tygodniu. Teraz według obliczeń jestem w 8 tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Mamusie,
15 kwietnia miałam ostatnią miesiączkę. Wg internetowego kalkulatora poród w okolicach 22 stycznia, widzę że niektóre z Was mają podobny termin w związku z tym mam pytanie... Do lekarza udałam się bardzo szybko i niestety okazało się że na usg nic a nic nie widać, w czwartek tydzień temu zrobiłam betę wynik 725.09, lekarz stwierdził że jak na początek 5 tyg to za niski wynik i dał odczuć że ta ciąża może się nie utrzymać, zlecił za tydzień powtórzyć badanie. To był dla mnie bardzo ciężki tydzień, dziś powtórzyłam badanie wynik 13408. Niby przyrost ok ale szału to chyba nie ma. Progesteron 21,82. To chyba też bardziej dolna granica. Strasznie mnie to wszystko martwi. Dziewczyny jakie Wy macie wyniki badań? Czy rzeczywiście odbieram od normy?

Odnośnik do komentarza

Nonka- a tydzień temu lekarz też Ci robił usg? Moim zdaniem beta ok. Co do progesteronu to nie wiem, bo nigdy nie robiłam. Jak nie czujesz się pewnie to zasięgnij innej opinii lekarza. Skoro w 5 tyg lekarz dał do zrozumienia, że ciąża może się nie utrzymać, to mógł też zaproponować luteinę lub duphaston. Głowa do góry! Stres na pewno nie pomoże :). Pozdrawia Styczniówka 2016 :)

Odnośnik do komentarza

Tak tydzień temu w środę miałam robione usg i nic nie było widać :( mówił, że albo bardzo wczesna ciąża albo ciąża się nie utrzyma. To była wizyta prywatna u lekarza którego znam 10 lat. Prowadził moją pierwszą ciążę. Jutro idę wieczorem do innego lekarza na wizytę z NFZ. Może mnie uspokoi....

Odnośnik do komentarza

Nonka u mnie w zeszły czwartek pusty pęcherzyk a teraz w środę bijące serduszko... jak można w 5 tyg ciąży stwierdzić że ciąża się nie utrzyma!! Przecież to sam początek - nie bez powodu lekarze zalecają wizyty ok 7-8 tyg bo wtedy już coś widać... Nic się nie martw kochana tylko skonsultuj z innym lekarzem :) Powodzenia na jutrzejszej wizycie - będę czekała na wieści :)

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

tez zrobilam test kilka dni temu. testy paskowe z jasna kreseczka, testy elektroniczne pokazywaly 1-2 tydzien :) jednak z wyliczen wychodzi ze to juz 4 tydzien :) niestety mieszkam w uk, tutaj ciaza jest brana na powaznie dopiero od 3 miesiaca :/ wiec 4 czerwca mam wizyte w prywanej klinice z Polskim lekarzem. W koncu sie dowiem czegos konkretnego i czy wszystko zaczyna sie dobrze. trzymajcie kciuki!!

https://www.suwaczki.com/tickers/hchy43r8q8jkiygb.png

Odnośnik do komentarza

Malwi1989
Adasiowamama ja też tak mam, i wczoraj zakładałam suknie do ślubu mam za tydzień i jest za ciasna- masakra tak się zdenerwowałam że aż popłakałam. Jutro jadę może mi zamienia na większa.

Nie dziwie się nic a nic!
ja ostatnio odłożyłam na bok dzinsy biodrowki bo mnie uciskały :/ dziś mam dopasowana spódniczkę i zasłaniam brzuch luźną bluzkć bo widać go z daleka :D w pracy jeszcze się nie chwaliłam...
Jak nie zamienią sukni to może krawcowa poratuje i poszerzy :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...