Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia3

Dziewczyny a macie coś na niskie ciśnienie i ogromy ból glowy? Przy naszej 20 miesiecznej córce ciężko się zdrzemnąć choć przez 5 min. Kiedy tylko poczuje zapach kawy zbiera mi sie na wymioty :-/

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,
Współczuję chorób. A do tego pogoda nie rozpieszcza.

Kasia3
Pilnuj picia wody. Jak czujesz, że to z ciśnienia to koniecznie pij.
Współczuję, ja też przy bólu głowy odlatuję a niestety synal wymaga 100% uwagi a czasami mam wrażenie, że tracę czujność. I dlatego łykam apap. W pierwszej ciąży starałam się nie brać ale teraz biorę bo muszę ogarnąć też huragan ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna 23789

Ja przy bólu głowy łykam paracetamol.

Co do przeziębienia to leki PRENALEN można bezpiecznie brać w ciąży.
Do tego końska dawka Rutiniscorbin.
Z miodem i sokiem z malin (naturalnym) trzeba też uważać bo to silne alergeny i nadmiar nie jest wskazany.
Zdrówka życzę!

Odnośnik do komentarza

Biorę ten prenalen w tabletkach na ból gardła, ale niestety efekt jest zerowy. Do tego kupiłam jakiś aerozol również na gardło, który miejscowo trochę łagodzi ból, ale to wszystko jest chyba takie delikatne, że szkoda gadać. Majówka, majówka, a ja siedzę w dresie w domu, wygrzewam się, piję hektolitry herbaty z miodem/malinami i żyję nadzieją, że może w końcu mi się poprawi :(
Pocieszam się tym, że pogoda nie zachęca do spędzania czasu na dworze. Gdyby było ciepło, pewnie byłabym jeszcze bardziej zdołowana.
A Wy dziewczyny jak spędzacie weekend majowy? Wyjazdy, czy może stacjonarny odpoczynek w domku? :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Ja to już chyba ponad tydzień mam przeziębienie. Kupiłam parę rzeczy z serii Prenalen, ale dopiero później przeczytałam składy i przestałam się dziwić, że nie działa ;)
Co do miodu to lepiej zjeść łyżeczkę niż wrzucać do gorącej herbaty, bo miód w temperaturze powyżej 40 stopni traci swoje właściwości zdrowotne i zostają tylko walory smakowe :)

Ana mi na gardło pomógł Tantum Verde aerozol.

Paskudna pogoda i przeziębienie sprawiły, że majówka w domu pod kocem :)

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna22

Witam wszystkie Panie! Wiem, że nikt nie lubi takich postów. Możliwe, że mało kto je w ogóle czyta. Jednak zwracam się do Was z ogromną prośbą. Jestem studentką III-roku dietetyki i właśnie jestem na etapie pisania pracy licencjackiej, której tematem jest sprawdzenie wiedzy dotyczącej wpływu jodu na organizm człowieka oraz znajomości produktów obecnych na rynku polskim suplementowanych w jod. Chciałabym, żebyście pomogły mi, wypełniając ankietę skierowaną do Pań w ciąży. Wiem, że grupa została utworzona w innych celach, ale liczę na wyrozumiałość i chęć pomocy. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego przyszłym mamom ! https://www.survio.com/survey/d/A5A8C9I3K1K8A9W9K

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Ana no wiem, że ten prenalen to taki średni, ale lepszy rydz niż nic.
Tantum verde na gardło w sprayu na pewno można i on akurat mi pomaga.

A ja Was zaskoczę, na Warmii trzeci dzień pogoda całkiem przyzwoita (no wczoraj trochę wiało) więc chodzimy z naszym maluchem dwa razy dziennie na place zabaw, spacerujemy i ogólnie spędzamy czas we trójkę. Szkoda, że od jutra mąż znowu non stop w pracy.

Odnośnik do komentarza

Od strony mojej mamy były ciążę bliźniacze ale niestety nie udało się ich donosić. Nigdy o tym nie wiedziałam i dopiero gdy zaszłam w ciążę z bliźniakami moja mama mi powiedziała. Bo myślałam no skąd te bliźniaki skoro w rodzinie brak:) A jednojajowe to po stronie mamy zawsze trzeba szukać.

Odnośnik do komentarza

Ech paskudny dzień wczoraj mialam. I troche zaczynam sie martwic jak to bedzie dalej. Strasznie zaczynaja mnie bolec krzyze. Niby nic nie robilam bo tylko male zakupy troche porzadku i obiad a po 16 bylam taka padnieta ze ledwo sie ruszalam. To nawet nie jest polowa ciazy .
Na dodatek mlody pewno ulozyl sie nisko bo nogi tez bola.
No to sie poskarzylam i ponarzekalam. Teraz muszę poszukac czegoś pozytywnego.

Odnośnik do komentarza

Hanka2
witamy,
Odpoczywaj póki możesz bo zapowiada się gorąco.

Wigga
Dokładnie to samo dziś pomyślałam. Musiałam podbiec do tramwaju i balonik już podskakuje. I zadyszka jak po maratonie. A gdzie jeszcze do połowy.....
Ale, nic to...damy radę bo nie mamy wyjścia :)

Czasem sobie czytam o ciążach problematycznych i tak sobie myślę, że ja narzekam a niektórzy naprawdę muszą walczyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...