Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za :)
Zatem zaczne. Jestem juz mamą chłopca. Obecnie z mezem staramy sie o drugie dziecko. Mam nadzieje, ze udalo sie i zostaniemy po raz drugi rodzicami. Poki co poczekam jeszcze z testem, pomimo ze @ spoznia mi sie kilka dni. Z synem mialam 3 testy negatywne, a z krwi wyszedl juz 6-7 tydzien.

Odnośnik do komentarza

To faktycznie nie ma co się stresowac testami. Pojedziesz na test z krwi znowu?
Ja tez mam synka - ma 2 lata i 5 miesięcy i ma na imię Franek. Ja mam 31 lat, mieszkamy w Szwecji i ja pracuję w przedszkolu.
Mamejka3 a czujesz juz jakies dolegliwości? U mnie tylko mocny bol brzucha w sumie i czasem glowy. Ale reszta pewnie dojdzie za kilk dni haha. No i niestety jestem strasznie przeziębiona - nos zatkany, bol gardła i ból mięśni. Ratuje sie domowymi sposobami, ale to niestety nic nie daje...

Odnośnik do komentarza

Poczekam z testem do poniedzialku. Bedzie to akurat tydzien po spodziewanej @. I zobaczymy.
A dolegliwosci zadnych. Jedynie jajniki bolaly mnie przez ok 1tydz. I zdarzyly sie nudnosci.
W pierwszej ciazy dopiero ok 8tc pojawily sie u mnie bole piersi. A nudnosci ok 11-12tc. Przeszly w 17tc. Potem mialam tylko zgage od 5 mies a od 6 bol bioder i spojenia. Takze tamta ciaze raczej bezobjawowo przechodzilam.

Odnośnik do komentarza
Gość milenka21152

Hej właśnie zobaczyłam dwie kreseczki i chyba będę pazidziewrnikowa; ) ale najgorsze ze nie pamiętam kiedy mialam @ bo mam strasznie nie regularne;) wczoraj tak sobie pomyślałam że miesiąc napewno minol i lepiej zrobie test i baaaach! !!!! Dwie kreski przetarłam oczy ze zdumienia i jednak dwie;) teraz z nadzieją w sercu do lekarza się umuwic i zegarki na potwierdzenia pozdrawiam Milena

Odnośnik do komentarza

Pewnie większość z padziernikowych mam jeszcze nawet nie wie, że jest w ciazy :)
Ja w poprzedniej do 12 tc mialam straszne mdlosci i migreny. Ledwo funkcjonowałam. Teraz poki co tylkp brzuch boli, ale w sumie to chyba dopiero 5 tc, wiec nie ma co zapeszac, bo wszystko moze człowieka dopasc haha ;)
Mamejka a w jakim wieku masz starszaka?
Milenka gratulacje :) nie masz jeszcze zadnych objawów?

Odnośnik do komentarza

Tez mam pazdziernikowego tylko z 2015 :) ma rok i prawie 4 mies.

Niestety nie bede ponownie pazdziernikowa mama... dostalam dzis okres po tygodniu opoznienia. Kiedy mialam juz robic test... no nic, bedziemy starac sie w nastepnym miesiacu ;)

Odnośnik do komentarza

Pena poczekaj jeszcze moze. Chociaż wiem jak kusi ;) Masz cykle 28-dniowe?

Krysia witamy :) Co do lekarza to niestety nie mam pojęcia...

Ja jestem przeziebiona i siedzę w domu. Ale rano straszne bóle glowy i nudnosci. Zero apetytu. Teraz na szczęście już lepiej. No i ja mieszkam w Szwecji. Tu sie nie chodzi do lekarza tylko położna prowadzi ciążę. Przysługuje tylko 1 usg w 20 tc, ale jak się bardzo wyklocisz to tez w 12 z badaniami i na to liczę :) Wiec nie ma co narzekac na pl służbę zdrowia, bo tu do 12 tc to tak, jakbys w ciazy w ogóle nie byla...

Odnośnik do komentarza
Gość krysia1989

Będę się dziś próbowała dostać na Inflancką. Jestem w szok, że poradnia przy szpitalu na Żelaznej prowadzi tylko prywatnie pacjentki.
Ja dotąd chodziłam prywatnie, no, ale wydatek raz do roku, a kilka razy w miesiącu, to jednak różnica.

Milenka, masz szpital upatrzony?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...