Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Też kobietki jestem za tym żeby założyć grupę na fb ... czy ktoś się tym zajmie???

Ja brałam duphaston lecz się po nim źle czułam ginekolog przepisala mi luteine jako zastępstwo, mnie bolał bardzo brzuch i miałam lekkie plamienie podczas badania ginekologicznego dlatego dostałam ten lek zapewne ma też podtrzymać ciążę

Odnośnik do komentarza

Ja też biorę duphaston i magnez w poprzedniej ciąży miałam właśnie taki zestaw + jeszcze acard ale jego brać nie mogę bo mnie uczula. W ogóle jestem alergikiem odstawiłam zyrtec może jakoś to będzie :) chciałam założyć grupę ale potrzebuje jednej osoby która mogłabym do niej zaprosić. Inaczej się nie da :/

12.10.2017 Eryk 3620 gram i 55 cm
--
21 tc - 10.07.16 Martynka ♥ (*)

Odnośnik do komentarza

Atena a moge spytac jakie dlugie masz cykle? Bo ja mialam @ 17 stycznia i do 17 lutego wstrzymuje sie z testem chociaz nie jest latwo. Zwykle mialam 30 albo 32 dni cykl wiec dalas mi do myslenie czy juz by cos u mnie wyszlo jak cos :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Atena a moge spytac jakie dlugie masz cykle? Bo ja mialam @ 17 stycznia i do 17 lutego wstrzymuje sie z testem chociaz nie jest latwo. Zwykle mialam 30 albo 32 dni cykl wiec dalas mi do myslenie czy juz by cos u mnie wyszlo jak cos :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
Atena a moge spytac jakie dlugie masz cykle? Bo ja mialam @ 17 stycznia i do 17 lutego wstrzymuje sie z testem chociaz nie jest latwo. Zwykle mialam 30 albo 32 dni cykl wiec dalas mi do myslenie czy juz by cos u mnie wyszlo jak cos :D

Ja mam króciutkie 26 dniowe. Dziś mam termin @ beta potwierdziła 4 tc :)

12.10.2017 Eryk 3620 gram i 55 cm
--
21 tc - 10.07.16 Martynka ♥ (*)

Odnośnik do komentarza
Gość krysia1989

A ja już po wizycie. Karta ciąży założona. Wg USG dziś jest 6tc+0. Termin porodu wstępnie na 11.10.2017. Wszystko jest dobrze. Mam do zrobienia komplet badań, zrobię w czwartek, jak wrócę od mamy.
Oprócz kwasu foliowego, mam brać jod i witaminę D.

Odnośnik do komentarza

Mery92
atena w poniedzialek 5 tydz, a w czwartek przeskoczył o chyba na 6 z tego co liczę

Ja miałam wczoraj betę 93 ale u mnie dopiero 3tc+6d więc parametry się zgadzają :)

Koraliczek głowa do góry ja o pierwszą ciążę starałam się ponad 3 lata o tą pół roku. Wiem że to trudne ale kiedyś się uda. Ściskam :*

12.10.2017 Eryk 3620 gram i 55 cm
--
21 tc - 10.07.16 Martynka ♥ (*)

Odnośnik do komentarza

guernica
Aneta 1987 mnie mozesz dodac. Marta Sójka sztokholm. Zdjęcie na takim zielonym tle. Mozesz mi najpierw wyslac zaproszenie do znajomych na fb. Potem podamy dziewczynom nazwe grupy i beda prosic o dołączenie :)

Koraliczek bardzo mi przykro... Trzymam kciuki, żeby w lutym sie udalo i tulę mocno.

Wysłałam zaproszenie mam nadzieję że to Ty :) profilowe masz w czarnej bluzeczce?

12.10.2017 Eryk 3620 gram i 55 cm
--
21 tc - 10.07.16 Martynka ♥ (*)

Odnośnik do komentarza

Mery92
Atena trzymam kciuki :-):-) kiedy wizyta?
koraliczek spróbujecie w kolejnym cyklu :-) niema co się załamywać

Wizytę mam w poniedziałek. W sumie to raczej nic nie będzie widać bo to dopiero 4tc ale ze względu na moją historię lekarz chce mnie zobaczyć wcześniej :)

12.10.2017 Eryk 3620 gram i 55 cm
--
21 tc - 10.07.16 Martynka ♥ (*)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...