Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Koraliczek

Skarby Październikowe 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki :) pewnie i ja dołącze do Was:)
okres miałam 4 stycznia, dwie kreski [blada] zobaczyłam 2.02 , powtorzyłam dzień poźniej i juz byla wyraźniejsza:) wczoraj w 33dc yłam na becie- wynik 1719:) wizyta u lekarza dopiero 2 marca....

https://www.suwaczek.pl/cache/117a7371ba.png

https://www.suwaczek.pl/cache/eb0b94a641.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krysia1989

Milenko, przykro mi :( ja myślę, że 3 dziecko to nie patologia, a doświadczenie i skarbnica wiedzy!

Może chciałabyś napisać coś o pierwszej wizycie u lekarza w ciąży?

Cześć Mery, witaj na pokładzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość milenka21152

Hej dziewczyny... wizyta przebiegła spokojnie lekarz zalecił badania usg pokazało bijące serduszko. Rozmawialiśmy ze będziemy musieli wcześniej rozwiązać ciążę ze względu na drugie cc przy którym pękła mi macica ,wiec jest osłabiona a przy 3cc nie ma co ryzykować i czekać do końca. Ogólnie sympatycznie ''jak na wizytę u ginekologa;)'' wizytę mam 10 marca obecnie jestem na urlopie do 7 kwietnia wiec staram się odpoczywać ile się da przy dwójce urwiskow;)

Witam nowe dziewczyny im nas więcej tym weselej;)

Jak się dziewczyny czujecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krysia1989

Dziewczyny, zabieracie facetów na pierwszą wizytę u lekarza?

Ja się czuję dobrze, nadzwyczaj dobrze, tylko w pracy ziewam na spotkaniach służbowych. Za to udało mi się już w zeszłym tygodniu odstawić kawę, a myślałam, że to nierealne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość milenka21152

Ja z mężem postanowiliśmy ze jak będzie można określić płeć wtedy pójdziemy razem ,narazie będę chodziła sama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wieczór :)
Mogę się przyłączyć?

Ostatnią @ miałam 1-stycznia, 25 stycznia test pokazał 2-kreski, po 2 dniach dwie mocniejsze kreski, beta tego dnia 115.a po 48 godz 266. W listopadzie straciłam ciążę, przestała się rozwijać w 6-tc...mam już córkę z poprzedniego małżeństwa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasik, Mery witajcie :-)
Życze Wam wszystkim dziewczyny żeby się udało wytrwać w dwupaku do końca i szczśliwie urodzić wasze maleństwa.
Ja na razie nie czuje żadnych ciązowych dolegliwości.
W czwartek wybieram się do endokrynologa a potem może uda mi się wcisnąć do mojej ginekolog na nfz (a jak już się uda na pewno zabiorę męża na każdą wizytę).

http://www.suwaczek.pl/cache/b0004c3c1a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam w piątek wizytę, ciekawe czy coś już będzie widać, wg om to będzie 5t+5. Muszę iść po receptę na luteine.
Ja z dolegliwości to tylko ból piersi, ciągle wycieczki do wc i ciągle bym spała :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krysia1989

Kasik, ja też mam w piątek wizytę, ale liczę już na serduszko, bo u mnie trwa 7 tydzień.
Niech czas zacznie szybciej lecieć!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Becia90

Hej dziewczynki!! Mam na imię Beata i mam 26 lat , mam juz synka w wieku 5 lat i teraz jestem w 6 tygodniu ciąży, serduszko dzidziusia już bije. Moje samopoczucie bardzo kiepskie codzienne mdłości i ból brzucha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie
Mi udało się przełożyc wizyte na troche wcześniej mam w poniedziałek . Ja wybieram sie z mężem - nie wyobrażam sobie, że miałoby być inaczej . Choćby z tego względu, ze ja pewnie bede się troche denerwować i nie wszystko zapamiętam . A poza tym czy Was dziewczyny bardzo boli brzuch? Bo mnie wciąz bardzo - dzisiaj musiałam brać nospe:-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Becia90

Mnie bardzo boli brzuch jak na okres też biorę nospe do tego luteine jestem w 6 tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Becia no mnie też pobolewa, gdzieś 1/3 intesnsywności jak na @...i od czasu do czasu kłuja jajniki, raz jeden, raz drugi szczególnie przy szybszych ruchach. Też biorę luteine dopochwowo, bez nospy narazie daję radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej! Ja jestem po pierwszej wizycie dzisiaj, ostatni okres mialam 7.01. Czyli podejrzewam u siebie pazdziernik. Na razie bola mnie piersi i to wszystko wiec cicho mam nadzieje ze moze jakos sie uda przebrnac przez I trymest ( naiwna ja)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość milenka21152

Witamy nowe dziewczyny;) pochwalcie się czy już macie szkraba w domku ,czy pierwsza ciąża? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie
U mnie pierwsza ciąża - wyczekana i wymodlona, chyba dlatego tak panikuje. Wczoraj jak przeczytałam, że co piąta ciąża do 12 tygodnia kończy się poronieniem to się popłakałam. Mąż zakazał mi czytać cokolwiwek. Musi być dobrze dziewczyny :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Was dziewczyny :)
chciałabym dołączyć do Waszego grona, choć pewnie nie będę zaglądać tu codziennie ze względu na brak czasu. W ubiegłym tygodniu zrobiłam test i wreszcie (po wielu miesiącach starań) pokazały się dwie kreseczki :) Ostatnią miesiączkę miałam 2 lutego więc dzidziuś będzie na początek października.
Jestem mamą 3-letniego chłopca (w sobotę ma urodzinki). Przy pierwszej ciąży też korzystałam z tego forum.
Co do objawów, to praktycznie nie mam żadnych - w pierwszej ciąży też nie miałam i gdyby nie to, że z czasem brzuch robił się coraz większy i większy, to mogłabym nie wiedzieć, że jestem w ciąży... :) Mam nadzieję, że teraz też tak będzie. No ale żeby nie było tak dobrze, to czasami kręci mi się trochę w głowie i bardzo rzadko mam lekkie nudności wieczorami, a ponad to jest ok. Tylko jakoś takie mam dziwne uczucie w dole brzucha jakbym tam jakąś kulkę miała wielkości jabłka no i wszystkie spodnie i majtki mnie uciskają - dziwne, żeby na tym etapie takie odczucia mieć, no ale jest jak jest. Wizytę u lekarza mam na 15 lutego (prywatnie) - mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Całą pierwszą ciążę chodziłam do gin prywatnie i teraz też tak będzie.
A ponadto jestem nauczycielką historii i wos-u w gimnazjum, aktualnie na urlopie wychowawczym.
Chyba trochę za bardzo się rozpisałam... :)
W miarę możliwości będę zaglądać tu na forum. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Róża trzymamy kciuki by fasolka rosła :)

Milenka u mnie pierwsza:)) taka wyczekana :)

Co do objawów to mam napady bólu brzucha takie jak przy @, senność, drażliwosc piersi, i nie wiem czemu ale w pachwinach zrobila mi sie strasznie sucha skóra... czy któraś z Was tez takie cos miała?
jutro ide powtorzyc bete, z wyliczeń mądrych kalkulatorów z google to 5 tydzien :) do lekarza ide dopiero 2 marca

https://www.suwaczek.pl/cache/117a7371ba.png

https://www.suwaczek.pl/cache/eb0b94a641.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej :) Moje maleństwo z obliczeń internetowego kalkulatora zaczyna właśnie 7 tydzień. Jest to moja pierwsza od pół roku wyczekiwana ciąża. Wraz z Mężem jesteśmy przeszczęśliwi i nie możemy doczekać się wizyty która będzie 22 lutego. To zaszczyt móc dołączyć do Waszego grona Kobietki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krysia1989

Forum się rozkręca, coraz nas więcej ;-)

Dziewczyny, a wy nie boicie się tak brać leki bez konsultacji z lekarzem? Ja tylko kwas foliowy łykam i nawet od witamin trzymam się z daleka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej :)

Witam nowe przyszłe mamusie :)

Ja biorę tylko te leki, które wpisał lekarz, plus kwas foliowy, nawet nospy nie biorę bo narazie daję radę bez niej :)

Roza83 jesteś rocznik 82?
Ostatnia @-2 stycznia, ja 1 stycznia, więc dzień rocznicy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...