Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny:).
Coś cichutko na forum nam się robi. Ja wlasnie karmię Anusię, pomiedzt sprzataniem. Dzis planuje wymyc lazienke do porzadku. Wczoraj posprzatałam kuchnię całą nawet w meblach, i nawet okno umyłam. A dziś toaleta już umyta, lącznie z kaflami i teraz łazienka. Anusia grzeczna i daje mamusi posprzatac. Wyobraźcie sobie że Anusia jak nie było dzieci to we wtorek z tej ciszy, spała calutki dzień, z przerwami na karmienie i przebranie pampersa. Jak w pon poszła spać o 22 to do środy do 9 rano spała i budziła się tylko na chwilkę, karmienie, zmiana pampersa i dalej spać. Była tak zmęczona. A ja razem z nia odpoczywałam do środy, leżałam i nie robiłam nic. Więc teraz trzeba nadrabiac bo sie syf zrobił haha.
Žoo
Sprawdzałam kinderkraft pilot i wydaje mi się że rozkłada się na płasko. No i to składanie bomba,cena nawet za nowy nie za wysoka. Zresztą joie też ladny, w miarę zgrabny i cena przystepna. Chce kupic wózeczek w ktorym mała będzie mogła już w wakacje jeżdzić i aż do końca wózkowania. Ale musi się On nadawac na kamieniste drogi, bo to ważne dla mnie. Wiec ogladam poki co dalej, jak znajde ten jedyny to sie pochwale. Nadal zagladam na stock jeszcze się z niego nie wyleczyłam, i jak by mi siè udało kupic w dobrej cenie spacerówke stock xplory to kupie bez zastanowienia haha ;). Ale nie wiem czy dam rade nim jeździc po kamieniach, więc będę mósiała sprzedać 3 w 1 i kupic jeszcze laske . Facet mnie najwyżej z domu z wózkiem wyrzuci, ale ze stockiem heh :).
Fotelik będę na 100% przymieżać do auta, bo nie mam zamiaru kupować nowe auto pod fotelik haha.☺.
Siostra mi wspominała że w tesco są foteliki obrotowe, więc napewno w najbliższym czasie się tam przejadę. Obrotowośc nie jest najważniejsza. Zależy mi na wózku dobrym, najlepiej z testami plus i pkt adec. Ale z 2 strony chce fotelik na dłużej. Zobaczymy co wyjdzie w praniu.
Peoniu
Kurcze nie wiem nie przekonuje mnie to środkowe miejsce na fotelik. Tak mi się wydaje że jakby był wypadek czołowy to dziecko z niego wypadnie i wyląduje na przednim oknie, ale może źle myślę. No i tak zauważyłam że wszyscy mają raczej fotelik z tyłu od strony pasażera, co dla mnie jest bardzo logiczne. Bo jak trzeba sie zatrzymać na postuj to dziecko wyciągasz bez problemu,a za kierowcą musiałabys poczekać aż samochody przejadą itd. Zgadzam sie co do wózka, ale musi sie jeszcze mi podobac :).

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzzbmh5gupub5e.png

Odnośnik do komentarza

Tyśka
Dzięki, sprawdziłam i faktycznie pilot rozkłada się na płasko. To będzie mój następny wózek ;) bo w wózku samochodowym najważniejsza jest dla mnie waga.
Na trudny teren mam klamota na 4 pompowanych kołach.

Kiedyś byłam na bociankowym i przyszła mama chwaliła się wózkiem. I wszystkie doświadczone mamy pierwsze co sprawdziły to wagę wózka. Aż się z tego śmiałyśmy. Nieważny był wygląd i koła.

U nas szpital, chłopaki mają zapalenie krtani. Maluch już w miarę ok. Starszakowi ciągnie się katar.

Odnośnik do komentarza

Tyśka
No tak to już jest, że musisz sama podjąć decyzję do której będziesz przekonana. W zderzeniu bocznym na środku dziecko jest w lepszej pozycji niż przy drzwiach. Fotelik i pasy, mocowania tak są pomyślane, żeby z fotelika dziecko nie wypadło. No ale wybrać musisz sama.
Wózki Stokke w mojej opinii to typowe "galeriowce", nie sądzę żeby były dobre na kamieniste podłoże. Fakt jest taki, że jak mamie wózek się spodoba, to wszędzie nim pojedzie, więc może skoro to Twoj typ to nie ma sensu szukać innego?

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny;).
Co tam u Was? Jak po weekendzie? U nas weekend pod znakiem chorych zatok, rozłożyło mnie i mojego. Wczoraj myślałam że pojadę do szpitala bo tak tragicznie sie czułam ale rozmawiałam z siostrą i w sumie i tak by mnie wysłali do mojego lekarza ze wzgledu na kp. Wiec mój pojechał do apteki i dostał spray do nosa prenalen, i sól fizjologiczną do inhalatora, bo tylko to mogę. Masakra. Mam zatkany nos, zatkane uszy,światłowstręt, boli mnie głowa i łzawią oczy, a z nosa leci jak z wodospadu. Porażka. Ale naszczęście Anusi nic nie jest. A w sobotę wziełam 3 tabletki ibupromu zatoki, a potem wyczytałam że nie można go brać:( . I cała niedzielę przeżywałam że mogłam zaszkodzić Anusi;(.
Żoo
I jak tam chłopaki?? Zdrowi już całkowicie? Ty zdrowa?
Merci11
Dzięki za informację, już przynajmniej wiem że nie warto sobie tą marką głowy zawracać.
Peonia
Stokke xplory to moje marzenie:). Jest jedna spacerówka na sprzedaż w moim mieście i chce jechac ją obejrzeć, i może jak zobaczę na żywo to się odkocham. Taka ma nadzieje mój mężczyzna źe się odkocham haha ;).
Mnie cena też odstrasza dlatego nie zdecydowałam się na niego w wersji 3 w 1. Ale w sumie malutka na urodzenie i na Chrzciny zebrała taką sumke że mogłabym jej chyba nawet najnowszy stokke xplory 3w1 kupic. Oczywiscie gdybysmy tych jej pieniąźków nie sporzytkowali inaczej :).
Ale moj dostal lepsza propozycje pracy, duzo lepsza kase wiec zobaczymy. Moze na spacerówke stokke xplory v3 lib v4 uzbieram :). Ale najpierw chce zobaczyc go na źywo, bo na zdjeciach dużo jest ładnych, i muszę go sprobowac powozic. W każdym badz razie najważniejsza jest wygoda Ani i wielkość po złożeniu, możliwośc położenie dziecka na płasko;).

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzzbmh5gupub5e.png

Odnośnik do komentarza

Cześć. Mam 28lat i 5miesiecznego synka. Szukam jakiegoś towarzystwa ponieważ całymi dniami siedzę sama. Spędziłam 10lat Holandii i tak się stało że w Polsce niestety już nie mam znajomych. Ostatnio dni stają się strasznie monotonne i trochę pelne nerwów... Kubuś wymaga coraz więcej .. kocham spędzać z Nim czas jednak obowiązki też czekają. Jak Wy sobie z tym wszystkim radzilyscie? Pozdr

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny.
Bardzo rzadko tu zaglądamy ostatnio. Co u Was słychac?? Ja prawie zdrowa. Ania skończyła 4 m-ce . I ostatnio łapie sama zabawki i oczywiscie wkłada do buzi. Mamy tylko jeden problen Anna za nic w świecie nie chce leżeć na brzuszku, jak tylko ją kładę to się denerwuje i zaczyna płakać. Chyba za rzadko ją kładlam wcześniej i teraz ani myśli o takim leżeniu.
Zrobiłam sobie listę polecanych fotelików, sprawdzilam tą liste ze strona ktorą polecila mi któraś z Was chyba Żoo, i pozaznaczałam ile gwiazdek adec, jaki przedział wagowy, jaka cena, czy rwf czy fwf,a może obie możliwości i czy ma test plus zaliczony. Te z 3 * już skreślilam. A teraz czytam o każdym foteliku osobno. Chce wybrac kilka i poprzymieżać do auta :).
Wózkami narazie sie nie zajmuje bo musze na żywo zobaczyc stokke xplory i potem będę szukac.
Dalej szukamy wczasów na wakacje, i coraz bardziej nam sie podoba Bułgaria. Tylko nie wiem jak wytrzymamy 16 godz w aucie, a raczej jak dzieci wytrzymają i przede wszystkim Anusia. Co myślicie o 16 jeździe samochodem? Mamy możliwość przenocować w Hiszpani u znajomych.
Żoo
Jak chorubsko odpuścilo?
Magdalena
Jak Mały po zabiegu?
Onika
Witamy:).
Migot, Wirgi, MamaJg, Merci co u Was?? Jak ktores nie wymienilam to przepraszam. Ale skleroza rzecz nabyta

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzzbmh5gupub5e.png

Odnośnik do komentarza

Hej!
Tyśka, dobrze, że już zdrowie powraca. I podziwiam cię, że masz czas tak zagłębiać się w temat fotelików. Mi ostatnio brakuje czasu na wszystko :/ może dlatego, że jak Miłosz śpi to Kacprem się zajmuje, bo nie zawsze mam czas z nim poczytać czy porysować. A jak mąż wraca to ogarniam mieszkanie ;)
Dziś byłam z Miloszkiem na badaniu bioderek i nadal jest wszystko w porządku :) a do pana doktora cieszył się od ucha do ucha i śmiał się w głos :D zaczepka mała
Tyska, może ta niechęć leżenia na brzuszku jest chwilowa i przyjdzie lepszy dzień jeszcze? Miłosz lubi leżeć na brzuszku, sięga po zabawkę leżącą przed nim i przewraca się na plecy, ale z kolei nie chce mu się za bardzo przewracać z pleców na bok, a wcześniej nie był to problem.
Pozdrawiamy wszystkich :)

monthly_2018_02/skarby-pazdziernikowe-2017_65393.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpddkvnmbq.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/tuwys90.png

Odnośnik do komentarza

Hej Wszystkim :)
U nas na tapecie zęby w drodze. Melka marudzi, czasami ma ataki płaczu, w nocy ciągnie się za uszy, milion pobudek. Mam nadzieję, że wyjdą Jej zaraz a nie za 2-3 mce bo to gorsze niż kolka. Jak się uporaliśmy w końcu z problemami brzuszkowymi to teraz zęby.
Melk też nie cierpiała leżeć na brzuchu bo zaczęliśmy późno. Teraz sama się turla z pleców na brzuch i z brzucha na plecy też Jej się udało kilka razy. I zamiast płakać to jest zadowolona i głowę trzyma wysoko co mnie dziwi bo na prawdę za wiele to nie leżała na tym brzuszku bo nie znosiła tego więc Jej nie zmuszałam. 2 razy się obudziła ostatnio leżąc na brzuchu. Oczywiście zjada swoje piąstki. Kupiłam już kilka gryzaków i żaden nie pasuje tak jak własne rączki.
Non stop chciałaby siedzieć i stać. Jak się Jej da palce to się sama podnosi.
Uwielbia ludzi co trochę dziwi, że się nikogo nie boi bo m tylko nas i z nami spędza czas.

Tyśka jak Ty się wybierzesz w podróż autem 16 godz to Ci sprawie jakiś puchar. Ja do PL nie chce lecieć bo to 12 godzinna podróż z przesiadką, a w PL z lotniska do mojego domu rodzinnego to jeszcze 3-4 godziny jazdy autem. Dlatego od 2.5 roku mimo, że usycham z tęsknoty za PL to jeszcze nie polecielismy. Pokonałam tę trasę 3 razy i powiedziałam mężowi, że następny lot do PL będzie wtedy gdy będziemy wracać z powrotem. Trzymajcie kciuki może się uda i przed wakacjami będę z powrotem żyć w normalnym kraju !

Ja będę musiała zaraz rozejrzeć się za jakimś wózkiem fajnym na wiosnę. Nie wiem jak wiele PL, ale tutaj o 17:30 zaczyna się dopiero ściemniać. Przy życiu trzyma mnie myśl, że już niedługo będzie wiosna i będzie można chodzic na spacery.

monthly_2018_02/skarby-pazdziernikowe-2017_65404.jpg

Odnośnik do komentarza

Skorpionka ogólnie jest lepiej. Jeden dzień lepszy drugi gorszy. Od poniedziałku jestem wykończona na maxa bo noce to pasmo pobudek. Do północy ok, a od północy co 2 godziny. Tak jak pisałam zęby w drodze więc dużo marudzenia. Jedzenie dalej to jeden wielki chaos - jednego dnia zje dużo innego mało. Ostatnio ważyliśmy Ją i ma 6100g. Za 2 tygodnie będzie już mieć 4 miesiące.

Odnośnik do komentarza

A my w szpitalu z dusznością :(

Tyśka
A nie możesz z małą choć kawałek trasy polecieć samolotem. 16 godzin to długo zwłaszcza, że dzieci w tych fotelikach nie mają jak się ruszać.

Kurcze a udało mi się przełożyć podcięcie wędzidełka na przyszły tydzień. Byłam ze starszakiem u chirurga i powiedziałam, że mam wizytę za 2 miesiące a ona mnie wcisnęła na już za tydzień. I.....

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Ciekawe kiedy wreszcie znajdę czas, żeby napisać co u nas :/
Migot chyba Pchełcia zgadała się z Frankiem w kwestii spania mamy tak samo :(
Wyczułaś jej ząbki?

Żoo z młodszym jesteś w szpitalu? :( Mam nadzieję, że wszystko dobrze i duszności ustąpiły.

Tyśka nie odważyłabym się w pierwszą podróż z maluchem jechać tyle godzin, szkoda by mi było męczyć dziecko. Samolot to dobre rozwiązanie.

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Ciekawe kiedy wreszcie znajdę czas, żeby napisać co u nas :/
Migot chyba Pchełcia zgadała się z Frankiem w kwestii spania mamy tak samo :(
Wyczułaś jej ząbki?

Żoo z młodszym jesteś w szpitalu? :( Mam nadzieję, że wszystko dobrze i duszności ustąpiły.

Tyśka nie odważyłabym się w pierwszą podróż z maluchem jechać tyle godzin, szkoda by mi było męczyć dziecko. Samolot to dobre rozwiązanie.

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...