Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Żoo a propo pasa to generalnie polecam. Ubieram go tylko do pracy i jak robie cos w domu i swietnie odciaza kregoslup i brzuch. Tylko ja mam prace w ruchu w pozycji siedziacej niestety nie probowalam zbyt duzo. Ale musze powiedziec ze sobie go chwale. W sumie to odkad go mam kregoslup mnie nie boli.

Odnośnik do komentarza

Wirgi
Nie martw się. My kiedyś takiego wykonawcę podaliśmy do sądu. Są kancelarie, które prowadzą takie sprawy. Kosztowało to niedużo, odbyło się bez naszego udziału a koleś oddał co do grosza.
A my nawet nie mieliśmy spisanej porządnej umowy tylko jakiś świstek podpisany przez niego.

Wonderlife
To faktycznie musisz uważać.

Wigga
Dzięki, u mnie nawet nie bezpośrednio kręgosłup tylko ta nieszczęsna rwa.
Na razie wypożyczę pas od koleżanki i zobaczę.
A jaki masz dokładnie typ?

Odnośnik do komentarza

Wigga
Niby od kręgosłupa ale mnie boli niżej. Wychodzi jakby od pośladka więc nie wiem czy to nie z któregoś nerwu.
Eh, musiałby to ktoś mądry pomacać ;)
Właśnie taki typ pasa wydawał mi się jedyny sensowny.

Teraz mam pracę raczej siedzącą ale ostatnio chałturzyłam w pracy częściowo fizycznej gdzie miałam mocno zróżnicowany ruch i rwy nie miałam. Najgorzej jak muszę jednostajnie iść czyli najtrudniej jest dotrzeć do pracy bo mam taki 15 minutowy szybki spacer i wtedy mnie boli.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Wirgi współczuję nerw z powodu tej ekipy. Oby udało się zakończyć sprawę w najlepszy dla Was sposób.
Ja byłam dziś na usg. Mała waży 931 gram, stópki ma wielkości ok. 5 centymetrów. Bardzo mnie rozbawiła ta długość stopy :) Wszystkie narządy, przepływy w normie. Mała ładnie się rozwija, więc jestem zadowolona z tych informacji. Jedyny problem jaki się pojawił, to zmniejszona ilość wód płodowych. Na razie lekarz zalecił mocne nawadnianie się. Miejmy nadzieję, że to wystarczy i na następnej wizycie usłyszę, że już jest ok :)

Odnośnik do komentarza

Jak wam pisałam mojemu wspólnikowi szykuje się jednak córeczka wiec dostałam od nich wczoraj ciuszki po rocznym synku. Wszystko praktycznie nowe i piękne. No i już napewno nie mam co kupować. Dobrze ze już dużo kupiłam bo było by mi szkoda kasy mając już tyle a wybieranie tych malutki ślicznych ubranek sprawiło mi dużo radości ;) ładna górka co? :D

monthly_2017_07/skarby-pazdziernikowe-2017_59231.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość żoo z robo

Atram
Ja w pierwszej ciąży dostałam od znajomych podobną górkę a ponieważ nie wiedziałam co mi się przyda to zupełnie nie wiedziałam jak to ogarnąć więc teraz nie wiem czy Ci zazdrościć czy współczuć ;)
Miłego przeglądania :)

Odnośnik do komentarza
Gość żoo z robo

Koczuję na krzywej, mnie mdli a junior szaleje :) chyba ktoś mu cukru dał :))))))

Przy okazji skonsultowałam rwę i luxmed nie ma mi nic do zaproponowania.

Cały czas zastanawiam się nad pasem bo z jednej strony odciąża ale też rozleniwia kręgosłup. A w sumie mam sobie znaleźć ćwiczenia na piłce i jogę.

W sumie to ćwiczyłam kiedyś i jogę i pilates i na basen regularnie chodziłam tylko teraz przy małym dziecku i pracy to ciągle brak czasu.
Chyba muszę iść na zwolnienie i zająć się sobą.

Odnośnik do komentarza

Żoo jak zajdzie potrzeba to też skorzystamy z kancelarii nie chcę się stresować. Tylko takie żale mnie ogarnęły chcieliśmy dobrze mimo, że gościu zrobił źle, to jeszcze musiałam wysłuchać ;)
Mnie najgorzej mdliło przez pierwszą godzinę, później było lepiej :)

Wonderlife najważniejsze, że z malutką wszystko dobrze a do końca już niedużo nam zostało :)

Ana pięknie dziewczyna rośnie :)

Atram spore ilości :)

Ja ostatnio nie wykonywałam, żadnych ćwiczeń na kręgosłup i szybko pożałowałam. W tamtym tygodniu parę razy przez długi czas siedziałam w jednej pozycji i przy wstawaniu już odczuwałam ból a w czwartek jak mnie złapało to aż noga zdrętwiała. Także pokornie wracam do regularnych ćwiczeń ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Mery92
atram kochana gdzie Ty masz te 17 kg :-P ja jestem na plusie 8,5 kg, czuję się jak pączek :-( a to jeszcze nie całe 3 miesiące...

Super wyglądasz!!! Widać tylko ładny ciążowy brzuszek a reszta chudziutka. Ja tym razem cała się powiększyłam i to 17kg naprawdę czuje w nogach, brzuchu, cycki tez wielkie wiec po karmieniu pewnie będą wisieć do kolan... No cóż... bede się o to martwić potem

Odnośnik do komentarza

atram co do piersi u mnie to się trochę zawiodłam :-D myślałam że będą fajne pełne i większe a tu klapa :-( ja też czuję te kg... Mam straszny cellulit na nogach i pupie z którym sobie nie radzę... Zawsze był ale od początku ciąży się nasilił.

mamatrojki ja też niedawno popralam wszystko i wypracowałam :-D a twoja kuleczka piękna :-)

https://www.suwaczek.pl/cache/117a7371ba.png

https://www.suwaczek.pl/cache/eb0b94a641.png

Odnośnik do komentarza
Gość krysia1989

Dziewczyny, ale macie tempo z tym praniem i prasowaniem. Ja jestem w lesie. Zostawiam to na sierpień. A podobno przy pierwszym dziecku powinnam być bardziej niecierpliwa. Ale jakoś nie jestem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Mery ten cellulit ciążowy zniknie po ciąży. Ja też mam tendencję do niego, ale teraz jest wszędzie, nawet na łydkach. Ale liczę, że zniknie jak poprzednim razem.
Tylko, że wtedy chociaż czasami robiłam masaż bańką chińską, a teraz z racji miliona popękanych naczynek nie mogę tego robić.

A wszystkie ciuszkowe sprawy odkładam w okolice 30 tc. Jeszcze zdążę ze wszystkim :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Żoo najczęściej wybieram ćwiczenia z kanału Mama i Sport są tam trzy filmy o tytule „Wzmocnij kręgosłup w ciąży” czasami coś innego, co akurat mi się wyświetli na bocznym pasku a prowadząca nie drażni mnie swoim sztucznym entuzjazmem ;)
Ostatnio trafiłam na blog Trening dla Mam i zamierzam wypróbować ćwiczenia, które są w artykule http://treningdlamam.com/czy-kregoslup-w-ciazy-musi-bolec/

Mój okrągluch już duży ;) Jakieś dwa tygodnie temu dostałam pytanie ile przytyłam a kiedy odpowiedziałam, że jakieś 6 kg to usłyszałam „O ! To bardzo dużo”. Jakoś mnie to poirytowała, ale zachowałam zimną krew i odpowiedziałam, że lekarz nic mi nie mówił, że za dużo a ja czuję się świetnie ;)

O praniu i prasowaniu jeszcze nie myślę, zostawię sobie na koniec te przyjemności ;) Oprócz elektronicznej niani mam już właściwie wszystko wybrane, wózki, materac muszę obejrzeć w sklepie stacjonarnym. Drobnicę typu pieluchy tetrowe/flanelowe, przewijak, podkłady dla mnie itd. kupię u jednego sprzedawcy przez internet. Pozostanie tylko czekać na młodzieńca :)

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Wirgi
Dzięki za ćwiczenia. Muszę wypróbować a nie mam kiedy przeglądać filmików i szukać czegoś fajnego.

U mnie 11 kg na plusie. I mam talię bąka 91 cm ;)
Jak się dobrze zliczy lokum lokatora, powiększone piersi, dodatkowy płyn to 6 kg na plusie to wcale nie jest dużo. Zwłaszcza, że łożysko teraz rośnie najintensywniej. Z tego co pamiętam to od któregoś momentu już tylko się starzeje a ilość płynu owodniowego zmniejsza.

Zresztą ja mam wrażenie, że tyję skokowo. Nagle mam kg na plusie i zupełnie nie jest to powiązane ze zwiększonym apetytem więc gdzieś się pewnie woda magazynuje.
Ale za to celulit mam wszędzie i całą tk. podskórną taką gąbkową.

Póki co nic jeszcze nie piorę. Większość rzeczy na strychu. Zniosę we wrześniu i wtedy pomyślę co jeszcze dokupić.

Na razie zaopatrzyłam się w staniki sportowe bo tych do karmienia nie cierpię i jakoś te sportowe jak dla mnie sprawdzają się lepiej.

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim.
Dawno się nie odzywalam, ale ostatnio brakuje mi czasu.
Piękne macie brzuszki dziewczyny :-)
Mój jest duuuzy, co jest też spowodowane dużą ilością wód plodowych.
Przybijam piątkę dziewczynom z cellulitem. U mnie pojawił się na udach i pośladkach, więc krótkie spodenki raczej odpadają...
Wirgi, tez dziękuję za podeslanie ćwiczeń na kręgosłup. Musze zacząć coś robić, bo w nocy ciężko jest mi ostatnio się przewrócić.
Pozdrawiam Was serdecznie i Wasze maluszki :-)

monthly_2017_07/skarby-pazdziernikowe-2017_59398.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpddkvnmbq.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/tuwys90.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...