Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe maluszki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Madziuuus wiem że w Pepco są mega tanie ciuszki ale gatunkowo sa koszmarne. Coś za coś. Też nie raz się na coś skusiłam i później żałowałam. Ciuszki się mechacą i rozciągają. Chociaż czasem można trafić na coś dobrego;)
Ja się jeszcze muszę wstrzymać bo nie wiem co będzie. Chociaż już zabaweczki do wózka kupiłam na wyprzedaży:D

Odnośnik do komentarza

Ja połówkowe mam 13 lutego będę wtedy w 19tc. Tak zadecydowała moja gin, bo stwierdziła że 13 wypada kolejna wizyta i bez sensu żebym na połówkowe usg dodatkowo przychodziła tydzień później i płaciła za kolejną wizytę...strasznie jestem ciekawa czy potwierdzi się płeć, bo najpierw myślałam że będzie Oliwia i tak do brzucha mówiłam. Po ostatnim usg gin powiedziała, że na 100% chłopak. Jajka były tak wyraźne, że nawet ja je widziałam ;P teraz do brzucha mówię Piotruś, Filipek i Patryczek... Jak teraz okaże się, że to nie chłopak to dzidzia zgłupieje ;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3jw4z0e7n03ue.png

Odnośnik do komentarza

Madziuuus w sumie to masz racje;) pamiętam że mój synek pochodził w najmniejszym rozmiarze z 2 tygodnie. Niektórych rzeczy nawet nie założył.
Poszalałyście dziewczyny z tymi zakupami:) zazdroszczę wam jak cholera;/ z drugiej strony bliżej lata będzie więcej letnich rzeczy dla dzieci, a pamiętajcie że rodzimy w wakacje;)

Odebrałam dzisiaj wyniki badań. Miała któraś z was leukocyty w moczu?? Ja mam wizyte dopiero za 2 tygodnie. Dostałyście coś na to?

Odnośnik do komentarza
Gość BlankaDab

O rety, dziewczyny ale szalejecie!! :O Ja nie mam jeszcze nic! Czuje się teraz zawstydzona :P
Madzius ja miałam w tamtym tygodniu wyniki moczu nieciekawe, właśnie miałam trochę leukocytów, robiłam później posiew i nic nie wyszło. Dzisiaj od rana biegam do toalety, zrobiłam wyniki i niby wszystko ok... Nie wiem co się dzieje, czy to mozliwe ze po prostu dzidzia coś uciska.. :/
ale ide w piątek do lekarki na kontrole to niech ona zdecyduje co z tym fantem dalej zrobić. Ona ma już mnie chyba za panikarę, ale wiem ze z pęcherzem nie ma żartów...

Odnośnik do komentarza

Madziuuus a ile masz tych leukocytów w tym moczu? Zapalenie układu moczowego w ciąży jest bardzo częste bo przez ucisk nie opróżniamy pęcherza do końca i ta odrobina co zostaje jest świetną pożywką dla bakterii. Poza tym często chce nam się sikać przez co niektóre dziewczyny opóźniają ze skorzystania z toalety co również sprzyja zapaleniom. Dlatego jak tylko zachce się sikać od razu idziemy do toalety. Ja bakterie w moczu od zawsze miałam w ilości nieliczne bez żadnego zakażenia + posiewy ujemne. Stwierdziłam, że taka moja uroda, zresztą lekarz też. Ja mam teraz problem z wydzieliną z yyyy wiadomo. Tak ze mnie cieknie, że jak po prysznicu nie założę zaraz majtek z wkładką to cieknie mi po udach :-o na szczęście ma prawidłowy kolor i zapach ;P czy, któraś z was też ma może taki problem czy tylko ja jestem taka pechowa?

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3jw4z0e7n03ue.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...