Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

moniq - dzięki za informację :)
Obejrzałam galerię - śliczne robisz te scrappiki. teraz już wiem co to jest ;)
A w międzyczasie znalazłam wątek o Twoim hobby i czytam sobi i oglądam... i pewnie mi trochę zejdzie, aż dojdę do końca ;)
Kiedyś też lubiłam różne ręczne robótki, wycinanki, malowanki i ogólnie byłam taka dosyć "manualna", ale potem jakoś tak czasu brakowało na takie przyjemności i już dawno nic ręcznie nie robiłam :( Ostatnio tylko mężowi na okrągłe urodziny zrobiłam album ze zdjęciami od jego dzieciństwa, ale to w kompie - a to jednak nie ma takiego klimatu...

Odnośnik do komentarza

witam

jeszcze raz, tu ogólnie podziękuję za słowa otuchy, to bardzo miłe, że jesteście i pamiętacie!!!

ja aktualnie działam na dwa fronty, pomagam w załatwianiu wszelkich formalności i pochodnych w związku z pogrzebem oraz staram się przygotować nas i dom do wczasów, wczoraj, po całym praktycznie dniu za kółkiem, zakupach naszych i dla rodziny, wizyty na medycynie sądowej, w prokuraturze i w zakładzie pogrzebowym byłam tak zmęczona, że bolały mnie nawet paznokcie u nóg
dzisiaj z kolei od rana gotowanie, pakowanie, pranie, prasowanie, jutro ciąg dalszy ostatnich kilku dni
mamy zarówno pogrzeb w piątek i nasz wyjazd, zdecydowaliśmy, że jednak nie zostajemy na pogrzebie, tylko wyjedziemy nad ranem w piątek, zgodnie z planem, z kilku powodów, najważniejszy to nie chcę a raczej chyba nie mogę uczestniczyć w tej ceremonii, nie czuję się na siłach, wyjaśniłam to żonie zmarłego, rozumie i nie ma za złe, zrobiłam wszystko, żeby pomóc w przygotowaniach, zresztą jeszcze jutro będę
a drugi powód to, po ubiegłorocznych korkach i 11 godzinach jazdy z Wrocławia nad morze, zdecydowaliśmy, że rozpoczniemy wczasy w piątek aby przejechać trasę szybciej i niech tak już zostanie

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie

Nie mam sił pisać, bo jakoś nie mam nastroju... Przeczytałam ale nie wiem co komu napisać... Mam nadzieję, że jutro usłyszę dobre wieści to dostanę powera do pisania i nie tylko.

Monika - my wyjechaliśmy na wczasy w niedzielę. Celowo w ten dzień, bo nie ma tirów, korków. Piątek wg mnie jest najgorszym dniem na wyjazd w trasę, bo gro ludzi wyjeżdża np. na weekendy. Ale życzę żeby trasa nie trwała tym razem 11h!
Sił Ci życzę dzielna Mamutko :)

Odnośnik do komentarza

Witam

MACIUSIU z okazji skończonego pierwszego roczku życzę(ymy) dużo zdrówka, radości na co dzień, beztroskiego dzieciństwa i samych słonecznych dni

monika4 rok temu wyjeżdżaliśmy nad morze w sobotę - fakt mało tirów po drodze mijaliśmy, ale za to niesamowite były korki już za Warszawą. I co krok stłuczka. I też jechaliśmy 11 godzin, a zazwyczaj jedzie się od nas do Gdyni ok. 7-8 godz. Mam nadzieję, że nie będziecie jechać te 11 godzin. Sił życzę i udanego wypoczynku.

Dzisiaj kładą nam nową nawierzchnię na ulicy i jestem trochę ograniczona, bo nie za bardzo uśmiecha mi się iść z dzieckiem mijając te wszystkie maszyny i uważając, by coś nie wdepnąć. A jeszcze ten odór - smoły - dobija mnie. Jak skończą i m. wróci z pracy to może pojadę do mojej babci, bo dawno prawnusi nie widziała.

Pozdrawiam i miluchnego dzionka życzę.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

pozwolicie, że przekopiuję, nie mam juz siły mówić o tym samym

wpadłam się pożegnać przed wyjazdem na wczasy

wiecie co, jakby wszystkiego było mało to jeszcze się okazało, że szlak gdzieś trafił moją kartę płatniczą, zorientowałam się dzisiaj w aptece jak chciałam Kubie zapłacić za lekarstwa a tu gó...!!!!!! karty brak, ostatnio jej używałam 12.07 i myślałam, że mam w portfelu, cały czas w tym tygodniu robiłam płatności gotówką, myślałam, że mnie zawał czeka, nie wiem z jaką prędkością do domu jechałam, żeby zablokować konto, m. dostał pensję, wczoraj wieczorem jeszcze przelałam na to konto całą kasę na wczasy, do tego olbrzymi debet
udało mi się, zdążyłam, nikt się do konta nie dobrał ale miałam przez moment wszystkiego dosyć, muszę tylko jeszcze zgłosić się do banku w ciągu 7 dni żeby potwierdzić pisemnie blokadę karty, dobrze, że mogę to zrobić w byle jakiej placówce banku a oni już się będą między sobą kontaktować, zrobię to po niedzieli, w Kołobrzegu

mam tylko nadzieję, że już dość kłopotów i wszystko jakoś się w pozytywną stronę zacznie kręcić, jakiś fatalny mam ten lipiec, szpital Kuby, Waldek, teraz ta karta

auto spakowane, w nocy jedziemy

bawcie się dobrze, za dwa tygodnie wracam

buziaki

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego Najlepszego dla Maciusia!!!!
:Święto::Święto::Święto::Święto::Całus::Całus::Całus::Całus:
od cioci Asi ;)

u mnie byla kuzynka wiec nie bylo czasu na forumowanie, podczytalam cos sie dzieje
Monika jeszcze raz sil zycze i udanych wakacji

(ja tez chce nad morze....:()

Ann - wracamy 30 lipca czas leci nieublaganie, z jednej strony to sie ciesze ze juz bede na swoim z drugiej strony troche szkoda no ale takie zycie emigranta ;)

Lehrerin - Natalka miewa lepsze i gorsze dni ostatnio, wciaz przesypia nocki tylko sie budzi czasem i czasem miewa wieksze lub mniejsze problemy z zasypianiem

w weekend znowu jedziemy do Radomia wiec pewnie po powrocie znow bedzie nieznosna, zobaczymy....

Gabi - usmiechnij sie, chcialabym zeby nam sie udalo spotkac, czas mi tak szybko ucieka!

Odnośnik do komentarza

Aniu u nas nic się nie dzieje. Nic nie zrobione;/ M już drugi tydzień u szefa samochód swój robi, dzisiaj nawet do domu na noc nie wrócil, bo było późno jak skończył i nie było podobno sensy, żeby wracać a rano znowu jechać.
Okna nie skończone. Zmywarka odłączona od prądu, bo przez nią woda w kranie kopała.
Pozytywny akcent to, to, że po niedzieli kupię sobie nową zmywarkę. Sama. Jak zwykle.
Jutro ma wieczorkiem podjechać siostrzeniec, bo będą w polsce, więc parę rzeczy mi podrzucą.

Wszystko to pryszcz. Najważniejsze dla mnie, że maluchy są zdrowe. Odpukać :D Małej wyszedł ósmy zębolek, zaczyna też powoli się puszczać i robić samodzielnie po kilka kroczków. Na razie ma tylko kilka siniaków i rozbitą wargę :)

A tu uśmiech dla wszystkich ciotek, a właściwie głupiutka minka w trakcie objadania się danio :)
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/536/thumbs/Image_23_.jpg

Odnośnik do komentarza

dzień dobry Wszystkim

pozwolicie, że skopiuję bo sił i czasu brak

Przepraszam, że nawet nie wpadłam się przywitać, ale za długo było dobrze. Wracaliśmy 35 godzin z Bułgarii, Maja już była chora, więc gorączkujące dziecko w tak długiej podróży było masakrą. Poza tym na zmianę holowanie auta brata mojego męża, które zaraz po wyjechaniu z hotelu się zepsuło. Przeżywaliśmy chwile grozy, kiedy auta podjeżdżające pod górkę nagle z braku siły się zatrzymywały. Pędzące zza zakrętu tiry i my stojący na środku drogi z małymi dziećmi w aucie to był za duży stres jak dla mnie. Na szczęście zregenerowani po super wypoczynku jakos dawaliśmy radę.
Wczoraj rozchorował się Miki. Diagnoza: ropne nacieki na gardle i początki zapalenia oskrzeli. Także oboje z Mają jadą na antybiotyku
Postanowiłam posprzątać generalnie mieszkanie. Wczoraj od rana do późnej nocy sprzątałam. Dzisiaj też pewnie zejdzie mi cały dzień. Na szczęście okna już pomyłam, więc najgorsze za mną. Przez najbliższe 3 dni pewnie nie znajdę czasu by z Wami popisać, ale jak dzieci wyzdrowieja nadrobię zaległości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...