Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

witam popołudniowo

MONIA TA twoja kawa pysznie wygląda aż slinka jeci.

MONIKA polecam ibuprom zatoki i cholinex ,mnie jak boli gardło:36_2_16: to mi pomaga , a zatoki pewnie bola bo masz katar ja biorę ibuprom zatoki mi pomaga. życzę zdrówka

[HTML]Devachan Czesc Bożenka, pozdrów Toruń ode mnie!!! [/HTML]
na pewno pozdrowię . ja tez odkąd tu mieszkam (ok 8 lat) jestem nim zachwycona i raczej już tu zostanę.

Trzy serca wiem że trudno odchudzać się jak obiad gotuje się jeden dla wszystkich, ale ja pogadalm z moim mężusiem i gotuję obiady bardziej dla siebie on nie miał nic przeciw temu. Ale jak bys zastosowala tą dietę Protal o której dziewczyny pisały to tam przej 5 dni je się tylko mięso(co prawda bardziej chude) i nabiał. Co do slodkiego to napewno dasz radę bo ja myslałam że nie dam rady ale już 6 dzień wytrwalam.

POZDROWIONKA

ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH CHORUJĄCYCH

Odnośnik do komentarza

ja jak zwykle ostatnio na chwilę.

Fotki zrobię,niech no tylko ja znajde aparat!

Moniaświetnie że zabawa sie udała.Oby częściej:36_3_15:

Monika, Moniq zdrówka nieustajaco

Trzy Serca własnie przeczytałam Twój podpis pod awatarkiem- CAŁA JA! Chyba jesteśmy na podobnym zakrecie życia...ja po kilku nieudanych próbach znalazłam psychoterapeutkę, która mi pomaga zrozumieć siebie i innych też przy okazji. Liczę na to,ze znajdę gdzieś moja, zagubioną wśród licznych (ale kto ich nie ma!)problemów, radość zycia (a czasami nawet chęć). Nie dałam rady sama , depresja była silniejsza niż ja, rok temu miałam nawet taki okres,że nie byłam fizycznie w stanie podnieść się z łóżka. Teraz jest w miare oki, chociaz sama jeszcze nie wiem czego chcę, brakuje mi pewnosci siebie, mam fobie z których najpowazniejszą (chociaż bardziej przeszkadza innym niż mnie) jest lęk przed prowadzeniem rozmów telefonicznych. Ale jest coś co wyzwala we mnie wolę walki - moje dzieci. Niby banalne, ale dla nich potrafię wiele zrobic i myśle że także zmienić siebie. No i Przyjaciółki Mamutki też potrafią zdziałać cuda- przekonasz się.Ściskam Cię serdecznie

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

monika, nie wiem czy pamietasz ale ja to swiruje jak widze tecze! i musze ale to MUSZE absolutnie zrobic jej zdjecia!! zawsze jak jest (a u nas czesto) to lece po aparat, jaka szkoda ze zaden aparat nie robi jej zdjecia w calosci....
dzieki za fotke!!!

a skoro moja to

za NASZE DROGI BY SIE WYPROSTOWALY
ZA KLODY POD NOGAMI BY BYLO ICH JAK NAJMNIEJ
I ZA PRZYJACIOL KTORZY POMAGAJA DOSTRZEC JASNIEJSZE STRONY ZYCIA

Odnośnik do komentarza

hej

znowu u mamy jestem ,mama bez zmian

MONIA piekne paznokcie zwlaszcza te biale ,imprez a jak widac udana i dobrze ,a Amelka to czysta mama

MONIKA kuruj sie kobietko zdrowka zycze a tecza sliczna dawno nie widzialam

MONIQ dla Was zdrowka tak samo

no i ta frezja gdyby Monika nie powiedziala to bym pewnie nie zauwazyla dobre !!

bylam sobie w sobote kupic kurteczke na zime na targu jak wygladam tak wygladam ale jest cos cieplego na zime a dzisiaj w gosciach mala moja dostala od kuzynki piekny rozowy kombinezon na zime prawie jak nowy coz jedno z glowy
a ja musze sobie konto na allegro zalozyc bo widzialam fajne bordowe kozaki a ja o bordowych marze i jeszcze o takiej tez torebce moze ktoras chce sprzedac rozmiar 38 a nawet 39

Odnośnik do komentarza

monikouette
monika, nie wiem czy pamietasz ale ja to swiruje jak widze tecze! i musze ale to MUSZE absolutnie zrobic jej zdjecia!! zawsze jak jest (a u nas czesto) to lece po aparat, jaka szkoda ze zaden aparat nie robi jej zdjecia w calosci....
dzieki za fotke!!!

polecam się:lol:

u nas z kolei tęcza nie za często się pojawia, dlatego jak ja widzę to wiem, ze wszystko się jakoś ułoży, taki dobry omen... :Śmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

anula_73
ja jak zwykle ostatnio na chwilę.

Fotki zrobię,niech no tylko ja znajde aparat!

Moniaświetnie że zabawa sie udała.Oby częściej:36_3_15:

Monika, Moniq zdrówka nieustajaco

Trzy Serca własnie przeczytałam Twój podpis pod awatarkiem- CAŁA JA! Chyba jesteśmy na podobnym zakrecie życia...ja po kilku nieudanych próbach znalazłam psychoterapeutkę, która mi pomaga zrozumieć siebie i innych też przy okazji. Liczę na to,ze znajdę gdzieś moja, zagubioną wśród licznych (ale kto ich nie ma!)problemów, radość zycia (a czasami nawet chęć). Nie dałam rady sama , depresja była silniejsza niż ja, rok temu miałam nawet taki okres,że nie byłam fizycznie w stanie podnieść się z łóżka. Teraz jest w miare oki, chociaz sama jeszcze nie wiem czego chcę, brakuje mi pewnosci siebie, mam fobie z których najpowazniejszą (chociaż bardziej przeszkadza innym niż mnie) jest lęk przed prowadzeniem rozmów telefonicznych. Ale jest coś co wyzwala we mnie wolę walki - moje dzieci. Niby banalne, ale dla nich potrafię wiele zrobic i myśle że także zmienić siebie. No i Przyjaciółki Mamutki też potrafią zdziałać cuda- przekonasz się.Ściskam Cię serdecznie
Acha pewnie nie my jedne mamy takie zakręty :Oczko: Poszukam i ja kogoś kto mnie wysłucha, najbardziej boje się tego, że wejde do gabinetu siądę i słowa z siebie nie wyduszę. Albo co lepsze pkaże się, że nie mam nic do powiedzenia...Albo strach, że pierwsze pytanie jakie usłyszę, to bedzie : z czym pani do mnie przyszła?, albo : co pani dolega?:Histeria:
Dziekuję Ci za odpowiedź. Dla mnie jesteś wielka, dajesz radę z dzieciakami i masz odwagę kobieto by o siebie walczyć!

....

Odnośnik do komentarza

Witam

Od razu mówię, że nie doczytałam wszystko (nie bić:Histeria:)

Dopadł mnie niedoczas...taki sam jak u naszej Anny :Oczko: W weekend zdobywałam wiedzę...na etyce - i się dowiedziałam, że nie ma zła!!!!! JEST DOBRO I BRAK DOBRA!!!!! Facet tak mądrze gadał, że każdy z nas stwierdził, że to jest prawda - nie ma zla!!!!!! Oprócz wiedzy...dopadł mnie w sobotę potworny ból głowy, coś okropnego, wyłam z bólu i nie dałam rady nawet się ruszyć....już lepiej się czułam po cc a ten ból - największemu wrogowi nie życzę.

Jedyne, co mi się rzuciło w oko....prosba moniq

monikouette
LEHRERIN
kochana, mialabym moze do Ciebie prosbe o ile ten adres bylby Ci jakos po drodze: ul. Kraszewskiego 4, Biała Podlaska

jeśli się uda, to może w ten wtorek, ew. w piątek mogę być na Kraszewskiego. Kiedyś 4 lata tam bywałam, bo tam jest liceum. A na Kraszewskiego 4 - to chyba jakiś sklep medyczny jest, a może się mylę...bo dawno tam nie byłam. Pisz, co trzeba.

Pozdrawiam i idę spać, jutro znów praca.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

wiecie co - moje ostatnie dni upływały pod znakiem rozlewania i zalewania kuchni, serio:sofunny:
najpierw kupiłam mleko w woreczku, nie chciało mi się przelewać i otwarte, zresztą, nie pierwszy raz, postawiłam bezpiecznie na półce w lodówce, hehehehe tak mi się wydawało ponieważ taki był zamysł, okazało się, ze wstawiłam je na drzwi lodówki, stawiając przebiłam woreczek i literek mleka kap, kap, kap, zalał mi lodówkę i... kuchnię, wiecie jak fajnie się myje mleko na podłodze wrrrrrrrrrrrrr
potem, na drugi dzień, zalałam kuchnie wodą z ziemniaków i ziemniakami, odcedzając garnek po ugotowaniu, wymsknęło mnie się z łapek i te ziemniaczki i woda through... na chodniczek i podłogę:Real mad::Real mad::Real mad:
a dzisiaj, przygotowałam herbatę do termosu, mamy taki z pompką, nasypałam cukru, zamknęłam, przełączyłam na closed i... zatelepałam w celu zamieszania a ta woda, z dziobka chlust na moją rękę, stół i podłogę - efekt - podłoga pomimo kilkukrotnego mycia sie klei (heheheh nie żałowałam cukru) a łapa piecze i pewnie zrzuci skórę...
ciekawe co jutro wyleję...:sofunny::sofunny::sofunny:

dziewczyny, jakbyście było w castoramie albo w liroy merlinie i widziały, że mają raty zerowe, dajcie znać, prooooooooooooooooooooooooszę:Śmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

MONIKA, ale super fotki!!!

lehrerin, witaj!! Na Kraszewskiego teraz to sklep ze scrapem. jesli moja siostra zdazy zlozyc tam zamowienie do odbioru osobistego to bardzo chetnie poprosilabym Cie o jego odbranie, bo maja kosmiczne ceny wysylek do FR a tak naprawde moje zamowienie wazy tyle co piora :lup: mysle ze wiecej niz 6zl przesylki do FR nie wyniesie a oni licza duuuuuzo za duzo. dam znac czy zamiwi i jakie sa warunki do odbioru, i bardzo ale to bardzo dziekuje Ci z za pomoc!!!!

Odnośnik do komentarza

monikstar
Monia38

czy ktos rozszyfrował te gware z pyrlandii? bom bardzo ciekawa o co chodzi. ja zrozumiałam tylko 1 wyraz sień(chyba ze to inna sień)
pozdrawiam:36_27_2:

Hm, ja jestem taka farbowana poznanianka, więc znam tylko słowo TYTKA, ale miałam się nie wychylać, więc siedzę cicho :Oczko:

monika, tęcz piękna! Jak zatoki? Oby lepiej!

Monia, imprezka wygląda na udaną :yipi:. Ja też bym miała ochotę na taką, nie tylko imprezkę - kawę też.

manenka, sił do opieki nad mamą dla Ciebie. Jak Twój początkujący pracuś w pracy?

lehrerin, ciekawa teoria z tym DOBREM :great:

anula, 3 serca, wiem ile terapia może zdziałać dobrego, ale wiem też, że to długi proces. Najważniejsze, to zrozumieć, że się jej potrzebuje i znaleźć pomoc. Powodzenia!

Dziewczyny, plan przestawienia Borysa na wczesniejsze zasypianie wcielony w zycie - dzisiaj był w łóżku ok 20. Mam mocne postanowienie kontynuacji, ale trzymajcie kciuki.

A my, korzystając z obecności T mamy, byliśmy dzisiaj w kinie na filmie Julie i Julia z Meryl Streep - jak zwykle rewelacyjna. Bardzo przyjemny film, więc polecam i Wam jeśli chcecie się rozerwać i odrobinę pośmiać.

Jutro przyjeżdżają ludzie w sprawie reklamacji kanapy. Zobaczymy co dalej.

Dobranocne uściski!

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzsg18zqzog1mi.png

1% dla Sebastianka: http://sebus.pl/procent.php

Odnośnik do komentarza

Moniu, pazury skomentowalam, dzieki za foty ;)

ja sobie zrobilam nowe, poprawilam siostrze i cioci uzupelnienie ale fot nie wstawie bo mi Vicuś aparat "kill him":Real mad:
dorwał go z parapetu, i chciał mi zdjęcia robić, a jak chciałam zabrac to puscił na ziemię - nie chowa sie obiektyw, jedno zdjecie zrobil jeszcze zanim zdechl bardzo zamazane obawiam sie ze soczewka (Carl Zeiss) padła:Real mad:
jesli sie da w ogóle naprawic to nie bedzie tanio, a wtedy kupie najzwyklejszego "pstrykacza" na jakiejs promocji...
a najgorsze w tym wszystkim jest to, ze ubezpieczenie mialam tylko na 3 lata od daty zakupu, gdybym miala na 5 lat to by mi w NO dali nowy:36_2_58:

Monika,

piekna tęcza, sympatyczne foty z wycieczki, w Leroy zerowych rat dzis bylam, nie widzialam - ja sobie zamowilam dodatkowe szafki do kuchni w NO, a potem uczylam siostre podstaw jezdzenia autem czyli ruszanie itp...

a z tym zalewaniem kuchni mlekiem to woreczek postawila :sofunny::brawo:
sie wstawia woreczek w miseczke i dopiero :sofunny:
może ty lepiej dziecka jutro nie kąp, zebys go faktycznie z kąpiela nie wylała:sofunny:

a co z ręką, boli??

Anula a ja tobie :brawo: za to ze w ogole sie podnioslas, mialam kumpele najlepsza w takiej depresji, wiem jak to wygląda, życzę ci powodzenia w terapii i sciskam mocno!!!

Monikstar jeszcze odrobinke cierliwosci, mały ruch był na forum w weekend, a chciałabym zobaczyc kto wie co to znaczy
"w sieni na ryczce leżą szneki z glancem w tytce":sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

hej
za oknem pada wrrrrrrrrrrrrr, dopiero teraz doceniam jaką niespodziankę pogodową zrobiła nam wczoraj aura:Śmiech:
zatoki mniej bolą, prawie wcale, za to nos na maksa załadowany ale DR:Śmiech:

moniq jak noc z Noasiem??? mam nadzieję, że bidulek lepiej

agatron super, że mogliście pójśc do kina, tez lubię Meryl Streep
trzymam kciuki za kanapę
a za przestawienie Boryska i kciuki i zęby zaciskam i pluję przez lewe ramię...

deva kurcze, szkoda aparatu, w moim też carl zeiss:lol:

manenka dobrze, że trafiłas na kurtkę, w końcu coraz chłodniej, oby mama nie cierpiała

dziecka dzisiaj nie kąpię:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...