Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

widzialam widzialam GABI I SLONKO ale z Was kobietki piekne a Gabi jaka szczupla i po porodzie krotko bylas nie? ,slonko od razu Cie poznalam a Gabi to imie gabrysia mnie dopiero przekonalo bo troche inaczej w rzeczywistosci wygladasz niz na zdjeciach
a zla bylam bo sluchajac Was bartus ciagle dokuczal Amelce i robil halas ale jakos go zabawilam i obejrzalam

USIEK witaj ponownie rozgosc sie na dobre i pokaz synusia i przykro mi bardzo nie wiem jak dalas rade ale chyba synus drugi ci pomogl

ale mamy tu artystow pozazdroscic Gabi i mąż AGATRON zycze radosci z wykonywania tej pracy

LEHRERIN czasami trzeba poszalec a jak sie nie ma dnia to moment szarpnie ,kiedys pomieszalam piwo 2 kieliszki wodki i 2 lampki wina wypilam to i nic mi nie bylo jak bym nic nie pila bylam w szoku nawet na drugi dzien

acha nie mialam sie komu pochwalic ze wystepuja moje kolezanki wiec chwalilam sie dzieciomtym moim kajtkom ale jestem glupia co?

dobra lece spac bo wczoraj mialam czuwanie bo mama sie troche dusila i musialam odsluzowywac a dzisiaj troszke lepiej (odpukac by nie zapeszyc )

a jeszcze Amelce wychodza zabki na dole trzonowce 2 naraz juz ma na wierzchu wiec roadrazniona ciagle mokra pod gardlem i poplakuje w nocy ale DR

Odnośnik do komentarza

lehrerin
Hi

Dziś zwagarowalam:lup:nie poszłam do pracy, załatwiłam zastęsptwa koleżeńskie. Po pierwsze musiałam być w przedszkolu u Niśki na pasowaniu na przedszkolaka, a po drugie kurcze wczoraj chyba podczas świętowania imienin przesadziłam z %, że l ledwo dziś wstałam :lup:Ale juz jest ok i znów dzień na wysokich obrotach.
Wieczorkiem doczytam co u WAS, pozdrawiam.

Ale ze mnie gapiszon :bigboulay:.
Samych cudowności z okazji POIMIENIN, lehrerin

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzsg18zqzog1mi.png

1% dla Sebastianka: http://sebus.pl/procent.php

Odnośnik do komentarza

cześć mamuty

ja też nie widziałam i już nie mogę się doczekać, kiedy wrzucą w archiwum!!!!!
dzisiaj Kuba w domu - m. w pracy, auta brak (monia trzeba dzwonić do przedszkola i mówić, że dziecka nie będzie???)
wczoraj wypatroszyła mi dentystka zęba, coś tam zapchała, skończy za tydzień, w dziobie ciągle posmak lekarstw buuuuuuuuuu

dziubala i jak placek???? wyszedł??? nie dzwoniłaś, to mam nadzieję, że obyło sie bez problemu

monia jak Emil???? zdrówka

gabi i co z antybiotykiem??? dałaś Nikusi??? oby już dziś było lepiej
a jak film???

agatron wow!!!! super kapela, też lubię te klimaty
powodzenia z Boryskiem u homeo

usiek no i gdzie te fotki??? obejrzałabym

lehrerin mam nadzieję, że już lepiej się czujesz??? a tak w ogóle to najlepszego
Weronisia cuuuuuuuuuuuuuudna

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny
Witaj Usiek

Rany znów było duuuuuuuuuużo czytania i znów polowy nie pamiętam.

LEHRERIN Weronisia to śliczna dziewczynka , serdeczne życzonka z okazji imienin.

Manenka zdrówka dla mamy

Wczoraj miałam fatalny koniec pracy, przyszedł pan inspektor :Real mad:bo jakaś pani:36_2_43: złożyła na mnie skargę że byłam nie miła jak ją obsługiwałam a nawet złośliwie jej nie obsłużyłam tylko zabrałam się za przygotowanie dokumentów(pracuje na poczcie i ok 15 trzeba oddać listy i paczki)do oddania,mówię wam koszmar :Szok:pan siedział u mnie 2 godz do domu wróciłam z godz opóżnieniem . Jeszcze dziś jestem zła :36_2_31: bo wcale nie byłam niemiła i oprócz tej pani byli wtedy inni klienci ale ona twierdzi że nikogo już nie było. Jak wróciłam do domu to byłam taka znerwicowana i chciało mi się :36_2_58::Histeria: od razu rozbolała mnie głowa, a i dziś nic mi się nie chce dobrze że mam wolny dzień:uff:.

Wszystkim chorującym i cierpiącym zdrówka.
Przedewszystkim zdrowka maluszkom którym wychodzą ząbki.

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

Dziś kolejna szokująca godzina wstania moich dzieci – 4.30 :Kiepsko:. Plus taki, że Maciuś przespał calutką nockę, pierwszy raz od nie pamiętam kiedy. I tym samym ja spałam 6h jednym ciągiem, co za błogość :D

A jakąś godzinę temu to myślałam, że na zawał zejdę. Ktoś chciał się dostać do mieszkania i gmerał przy zamku. Matko, ale się przestraszyłam. A to K, wpadł do domu coś zjeść bo jechał zaraz do Tarnowa. Miał szczęście, że nie miałam telefonu koło siebie bo zadzwoniłabym po policję. Jeszcze mi się ręce trzęsą...

Lehrerin, serdeczności imieninowe! Zdrowia i szczęścia każdego dnia! :Całus:

Odnośnik do komentarza

Usiek – witaj na Mamutkach :)
Współczuję straty synka, aż mi się serce ścisnęło jak o tym czytałam…

Gabi – zdrówka dla Nikusi!

Lehrerin – uśmiechnęłam się szeroko jak przeczytałam, że zwagarowałaś z pracy ;)
Śliczna Weronisia, super fotka :)

Monika – ciasta nie zrobiłam, chciałam zrobić wieczorem ale padłam. Byłam taka zmęczona, że nawet nie włączyłam pralki a miałam wszystko przygotowane, wystarczyło ją włączyć. A rano się dziwiłam czemu pranie nie wisi ;)

Bożena - przykra sytuacja w pracy. Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłaś i nie będziesz mieć żadnych przykrości z tego tytułu.

Odnośnik do komentarza

Dziubala

Monika – ciasta nie zrobiłam, chciałam zrobić wieczorem ale padłam. Byłam taka zmęczona, że nawet nie włączyłam pralki a miałam wszystko przygotowane, wystarczyło ją włączyć. A rano się dziwiłam czemu pranie nie wisi ;)


:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny: i do tego czemu się same nie chce wyprasować i ułożyć w szafkach!!!!:sofunny::sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...