Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od dziś zmieniłam miejsce pracy, ale nie firmę, po prostu prezes przeniósł mnie do centrali, co mi pomieszało wszystkie szyki i plany, bo co prawda do pracy mam teraz o połowę bliżej, ale córcię i tak muszę wozić na drugi koniec miasta, a potem jeszcze wracać do centrum i z powrotem podobnie - dziś zrobiłam ponad 40 km z małą po mieście :( Nie wiem czy ja na paliwo zarobię :36_2_31:

A co do koszuli nocno-dziennej ;) - też mi się zdarzało, jak z małą siedziałam w domu, ale wtedy wiedziałam, że już ze mną jest źle i trzeba wziąć się w garść i wyjść do ludzi ;)

Odnośnik do komentarza

co do koszuli dziennej tesciowka by mnie z domu wygnala gdybym chodzila w niej w dzien
ona caly dzien na polu byla w nocy w domu robila ale ja mam inne zycie i sie nie dam jej nie jestem nia ( ale popisalam)

MONIA piekne meble i jaka super cena ja poszukuje samej pakownej komody
a co do corki to gdzie bedzie miala lepiej jak u mamy dacie rade

NEWANIA faktycznie bedziesz musiala nadrabiac szkoda czasu i pieniedzy wolaj kilometrowki

ANULA cos z tych ogorkow to nic nie bedzie jak bedzie padac pomidory mam w foli to ok sa wszystko inne tez ale ogorki nie rosna a truskawki ah za duzo deszczu ale co zrobic, ja tez w domu najlepiej spodnie dresowe i koszulka i ciagle brudna juz zudzilo mi sie pranie i ukladanie tych rzeczy

a u mnie deszczowo jak i u was siano m ciagle przewraca niedlugo z niego zrobia sie same badyle
syn do pracy nadal chodzi corka tez ciagle gdzies mi ucieka a ja mam dosyc po jezdzeniu do szpitala(dzis mama wyszla)mam syf w domu na polu zarastam ah nie wiem kiedy sie wyrobie ,myslalam ze siosstra przyjedzie mi pomoc bo siedzi w domu ale glupio mi ja poprosic ale chyba niemoc moja wystuka jej numer
wstawiam kilka zdjec weronika je robila jak poszla z maluchami na spacer to w bialej sukience to z bozego ciala

Odnośnik do komentarza

wpadłam dobrej nocy życzyć z nadzieją na lepszą pogodę, nogi jednak mi kreci - oby nie na deszcz wrrrrrrrrr

manenka ale śliczne maleństwa, na tej pierwszej fotce wygladają jak porcelanowe figurki, super!!!
a tak swoja drogą, kiedy one tak urosły:Histeria:

newania to ci szef przysługę zrobił:glass: a nie myślałaś żeby teściowa do was do domu przyjeżdżała zamiast Darunię po 40 km wozić???

lehrerin to odpoczywaj!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

gabalas
:Oczko:

Monia gratulki nowych mebelkow:Oczko:

Mloda rekord pobila spala od 20.30 do.....................................6.30:Spoko: no tak to mozna zyc:Oczko:

ale sie fztalnie przez ta pogode czuje, juz spalilam ryz ciekawe co jeszcze dzis spieprze:Kiepsko:

Zazdroszcze!!!! moj to nawet teraz sie raz potrafi w nocy przebudzic, a tym wieku co twoja córcia to mi sie budzil co poltorej godziny...
Gratuluje udanego aniolka:angel1:
A co do koszuli nocnej na dzien, to ja w zimne dni i wieczory mam strój wyjściowy jak to nazywam w postaci szlafroka :Oczko:
A co do koszuli nocnych to jestem za :Oczko: wygodne to to :Oczko:
Chyba kazda z nas po domu w tym samym łazi i trudno żebysmy sie stroiły jak to za chwile brudne bedzie - no przy moim Vicku to nawet te domowe dresy leca co dzien do prania,żeby juz totalnie flejowato nie bylo...

LEHRERIN mam nadzieje ze juz ci lepiej, dokladnie takie sytuacje pamietam z poczatków z moim małym, tylko Per Tata sie wkurzał, że mam do niego pretensje, ze z domu w prace ucieka (a potem to juz miał prawo byc tylko zmeczony i sie wyspac, w efekcie nigdy nie wstal w nocy do dziecka)
Pozdrawiam i wiecej luzu zyczę:36_3_15:

Oczywiście dla MONI tak samo pogody ducha jak najwiecej i stresu jak najmniej albo wcale, ja to Valused łykam, albo Sedatif PC do sssania, pomaga trochę - mnie, bo innym bardziej, ale ja to wsieklizna chodzaca jestem tzn.zagotowac mi sie w 5 sekund potrafi...a z tym psem to masz - ja mialam taka narwana owczarke jak mialam 8 lat, latalam za nia na smyczy i po nogach mnie gryzła, też była wydana do ludzi...

Buziaczki:36_3_15::angel_star:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Melduję tylko,że jeszcze żyję.
Dzielnicowy był, ale póki Rysiek rozróby u nas nie zrobi to nic nie możemy;/
A to co było na kuźnikach to Weronika musi w innej komendzie złożyć zawiadomienie.
Mam tylko nadzieję,że będzie konsekwentna i złoży.
A pies dzisiaj ostatnią noc (mam nadzieję),bo zeżarła już całe drzwi i zdemolowała komórkę m. Jutro jak Weroniki znajomy jej nie weźmie to do schroniska jedzie.

A ja dzisiaj całe popołudnie przespałam. Mało po Emila nie zaspałam bo obudziłam się o 17.50:sofunny: Dlamnie dzisiaj pogoda była idealna :D

Manenka super fotki :D

Buziaki mamutki :Kiss of love::Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Dziś w końcu mała znów do przedszkola a ja na szkolenie, oby nie kichała ze smarkami bo jeszcze jej sie zdarza:uff2: ale muszę iść bo moge opuścic tylko 20% kursu a już wyliczyłam, że przez ostatnią nieobecność i wyjazd nad morze tylko 3 zajęcia moge opuścić...a do końca października wiele czasu:uff2:

manenka urocze masz te najmłodsze pociechy:Śmiech: a altanka niech pnie sie w góre::): a Tobie wiele sił, cierpliwości i spokoju abyś się mogła wyrobić ze wszystkim :*

Monia pilnuj konsekwencji Weroniki:Trudy:

newania mało przyjemne tyle czasu w dojazdach spędzać:Niespodzianka:

lehrerin ja jako matka uczennicy też odliczam z radością do końca:Psoty:

Karinka
http://www.suwaczek.pl/cache/67afb09ad9.png
Rozalka
http://www.suwaczek.pl/cache/55ddad4cd7.png

www.edukatorek.com.pl

Odnośnik do komentarza

Witam:Oczko:

Monia to gdzie te fotki dzielnicowego????

manenka fotki fantastyczne, dzieciaki w makach to jest to::): altanka widze ze postepuje:Oczko:

Monika ja tez mam problem z taka pogodą:Śpiący:

zubelek no to super ze juz jestes na szkoleniu:Oczko:

newania hmm to troche tak dziwnie z tym przeniesieniem, a 40km dzien w dzien to nie jest malo:Kiepsko:

devachan ja tez jestem zaskoczona ze to moje dziecie tak zaczelo spac , na poczatku nic na to nie wskazywalo:Oczko:

Dzis Nika spała do 7 ja to normalnie w szoku jestem::):
Krzys dzis pojechal ze zlobka na wycieczke agroturystyczna za Kraków. Ciekawe jak to wyjdzie, pogoda niespecjalne, oby za bardzo nie padało:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

witam porannie :)

manenka śliczne zdjęcia dzieciaczków, a altanka już całkiem, całkiem :)

Monika - teściowa nie bardzo może do nas przyjeżdżać, nie chciałabym jej codziennie na prawie 1,5 godzinną podróż komunikacją miejską narażać, i tak jest słabego zdrowia. Zresztą musiałaby wtedy bardzo wcześnie przyjeżdżać, a nie lubi znów nocować poza domem. Więc tak źle i tak nie dobrze.

Miłego dnia!!

Odnośnik do komentarza

witam
Znowu mialam przerwe, ale praca, dom i ciagle chore dziecko, ciagnie sie to juz od 27 maja i zero poprawy, do tego powiklania po tych antybiotykach, zrobil mu sie na gardle taki osad/nalot/drozdze i wielka plesniawka na dziasle i jezyku i nie moze nic jesc, ja od wczoraj na urlopie do jutra, bo nie mial kto z dzieckiem zostac, w poniedzialek siedzial moj tato bo ja mialam komisje przetargowa w piatek mam kolejna wiec muse byc w pracy (bo cala dokumentacja jest u mnie), wiec znowu tato bedzie robil za nianie, wczoraj znowu bylam z dzieckie u lekarza bo zero poprawy (od soboty kolejny antyiotyk bo dostal wysokiej goraczki i cos slychac na oskrzelach).
29 trzeba z nim jechac na badania- wymaz z gardla i nosa bo moze cos tam siedzi bo to nienaturalne zeby ciagle byl chory na to samo.
Przez ten tydzien punkt 5 moj syn wstaje i mowi juz sie wyspalem wiec chodze nietomna.
Pozdrawiam was wszystkie

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

a ja znów niewiele spałam:Real mad: Kuba już nie gorączkuje od wczoraj ale coś tam ma zatkane, bo podobno nie ma jeszcze zatok u tak małego dziecka, w każdym bądź razie gada "przez nos", nie smarka, za to jak zaśnie to nie może oddychać, tzn. jak zaciągnie nosem powietrze to coś mu strasznie warczy gdzieś w okolicach noska i od razu jest ryk, ze ma juz dość tego katarku, poza tym urządza totalne wędrówki swoje wyrko, nasze:Real mad:, koszmar jakiś, kropię mu ten nosek praktycznie wszystkim i zero poprawy:Real mad:

gabi brawa dla Niki, trzymam kciuki za wycieczkę Krzysia

słonko miłego prasowania

newania czyli musicie się dalej męczyć z tym wożeniem, może szef zmieni zdanie i wrócisz na "stare śmieci"?

monia ale ci dobrze, pospałaś a co z serduchem???

gunia biedny Piotruś, zdrówka!!!!

zubelek udanego szkolenia i żeby Rozi już przeszło, masz jakieś materiały kursowe to wrzuć nam, moze też się doszkolimy:wink::lol:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
Monika zdrowia dla Kuby, sił dla Ciebie
Gunia zdrowia dla Piotrusia, znam doskonale takie pobudki (ostatnio 4.25-5.05)
Slonko i u mnie sterta czeka na wieczor
newania wspolczuje tej zmiany w pracy :(
Lehrerin, Slonko juz tylko 2 (dzisiejszego dnia nie licze bo juz mija)

wszystkie Was pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Długi weekend u teściowej był taki sobie, ma poczucie zmarnowanego czasu bo można było pojechać do niej w sobotę a piątek przeznaczyć na sklepy, ale czasu już nie cofnę.
Ale przynajmniej wywieźliśmy wreszcie do siostry K małe rzeczy po Maciusiu, zebrało się 7 worków, mam nadzieję, że może szybciej wtedy przyleci do nich bocian :Oczko:

Gabi, wszystkiego najlepszego, codziennie samych radości! :Całus:

Najlepsze życzenia dla Natanka! Rośnij zdrowy i szczęśliwy! :Całus:

Odnośnik do komentarza

Monika – dzielna jesteś i tak trzymaj, nie poddawaj i z uśmiechem idź przez życie :yes:
Zdrówka dla Kubusia!

Lehrerin – trzymam kciuki za skuteczną walkę ze zbędnymi kg.
Gratki ząbkowe.
Super masz z wakacjami, jeszcze parę dni i luuuuz ::):

Zubelek – nieźle małż trwa w diecie :great:
Zdrówka dla Rodzinki!

Słonko - dobrze, że karty masz już załatwione.
Weny do prasowania, ja wczoraj 1/3 poprasowałam, dziś kolejną 1/3 przerobię, a resztę nie wiem kiedy :Śmiech:

Monia – zdrówka dla dzieci!
Ale u Ciebie sajgon, sił i cierpliwości!

Fricolada – jak chcesz szybko dowiedzieć się czy jesteś w ciąży to zrób sobie test z krwi.

Moniq - fajnie że impreza udana :great:

Ann – śliczne zmiany suwaczkowe ::):

Manenka - przykre z mamą, dużo zdrowia dla Niej!
Słodkie fotki dzieciaczków ::):

Gabi – ułamania zęba współczuję, szybko idź do dentysty, przegląd konieczny.
Jak najwięcej takich przespanych nocek Niki :great:
Super z wycieczką agroturystyczną, będzie miał Krzyś moc wrażeń ::):

Anula – gratki piątego ząbka.
A z domem to widzę pozytywne podejście, ten następny będzie jak spełnienie marzeń :yes:

Rena - dobrze, że znasz już termin laparoskopii.
Widzisz jakieś efekty tego balsamu Eveline? :Oczko:

Devachan – jak było w Polsce?

Newania – masz Ci los z tymi przenosinami, niby bliżej a jednak dalej :Kiepsko:

Gunia - biedny Piotruś, zdrówka!

Odnośnik do komentarza

zubelek
slonko2208
monika4

:brawo::brawo::brawo:

Tak mi sie przypomniało, łazimy kiedyś z koleżanką po lumpeksie i ta dres wypatrzyła, biały - i od razu pełna ochów i achów woła, muszę go kupić, będzie na święto!!!!:sofunny:

rewelacja!!!!!!!!!!

:hahaha::hahaha::hahaha: tego mi było trzeba:big_whoo:

Mi też!! hahahaha
zwłaszcza wobec moich dziesiejszych dokonań zakupowych. Za całe 50 PL (była wyprzedaż w moim ulubionym "sh") kupiłam 2 letnie sukienki, dzinsy rybaczki do chodzenia po domu i wokoło, bo jakoś w dresiku to mi tak "nie halo", t-shirt,szorty i spódnicę(sukienki i spódnica autentyczna Zara) + w sąsiednim torebka (sztuka nówka). Będę miała na parę świąt!:Oczko:

Rozbawiłyście mnie w środku dnia, więc w dobrym humorze idę do swoich zajęć.
Popiszę do was wieczorkiem, bo mam trochę pracy przy komputerze.

Do wieczora

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...