Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Anulka wakacyjne fotki świetne.

Dziubala ja też "pozbyłam" się dziecka i na czas remontu oddelegowałam ją wczoraj do teściowej. Niśka zadowolona, bo akurat jest tam jej starsza siostra stryjeczna i ta non stop zajmuje się Niśką i wymyśla dla niej zabawy.

Monia gratuluję rolet :Oczko:

Moniq jak tam zdrówko? Zakatarzona nadal?

Wczoraj byłam u gin, dziś idę do poradni diabetologicznej, bo glukoza troszkę podwyższona i mam powtórzyć "słodzenie" i dostac jakąś dietkę. Pozostałe wyniki w normie. W piątek USG. na koniec wizyty lekarz mi powiedział, że mam cieszyć się życiem i na nic nie narzekać. :sofunny:

Od wczoraj remont pokoju trwa, tapety zerwane, a dzisiaj trwa wietrzenie pokoju, bo m. wczoraj "walczył" z grzybem i jeszcze śmierdzi chlorem w pokoju. Zatem okna otwarte a pokój jak dla mnie zamknięty na 4 spusty.

Miłego dzionka, pa.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Anna piękne te zdjęcia z wakacji, aż miło się ogląda i tęskni się za urlopem ;)

lehrerin współczuję tego remontu, a najbardziej tego odgrzybiania :Kiepsko: mnie niedługo też czeka małe odświeżanie jednego pokoiku - mówię sobie, że to będzie "małe" odświeżanie, ale pewnie i tak życie w całym mieszkaniu będzie zdezorganizowane :(

Miłego dnia wszystkim :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Witanko.
Lehrerin, znajomi budowlańcy powiedzieli mi, że nie ma nic lepszego na grzyba jak umycie ścian.....................octem. Ponoć działa cuda.
No to ciesz się życiem i nie narzekaj :lol:

U nas kolejna nocka, to już czwarta, jak mała się budzi. Chyba pójdę z nią do lekarza, żeby się upewnić, że to nie ucho tylko zęby. Takie ma dziąsła popuchnięte, ale to raczej chyba niemożliwe, bo to dolne czwórki. Wydaje mi się że to ciut za wcześnie.

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Maciuś ładnie przespał nockę ale ja i tak jakaś niedospana jestem. Rano wpadła na kawę koleżanka, zastała mnie w piżamie, bo chciałam jeszcze potem pospać ;). Ożywiłam się na jakiś czas i teraz znów jestem w jakimś letargu niedźwiedzim :Szok:
Po drzemce Maciusia planuję pojechać do centrum, byle tylko nie padało. Ponoć świeże powietrze ożywia :Oczko:

Lehrerin – ważne, że dzieci są w dobrych rękach. Adaś jest u ukochanej babci, ma fajną ciocię i wujka i dzieci z sąsiednich domów. Ma tam frajdę od rana do wieczora. Boję się tylko, że mi go rozpuszczą.
Ciesz się życiem :Śmiech:

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Witam was.
Jakos po takiej dlugiej przerwie ciezko mi sie znowu do was wbic, mam duze zaleglosci w czytaniu i brak czasu na nandrobienie, zbieram sie od dluzszego czasu zeby cos do was skrobnac ale co zaczynam to albo moje dziecie wygania mnie od kompa albo M chce go okupowac i ciagle cos jest nie tak, teraz mam chwilke bo maly spi a M w robocie i powiedzialam ze tym razem cos w koncu napisze (tylko jeszcze nie wiem co- brak tematow, bo u mnie nic sie nie dzieje), wiec moze na poczatek tylko tyle a jak znowu sie wciagne to postaram sie zaczac nadrabiac te swoje zaleglosci

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

gabalas
Witam :kaw: dla wszystkich:Oczko:
Krzys mi sie rozchorował, mam nadzieje że to nic owaznego , przekaszlał pol nocy a terz odsypia na 13 idziemy do lekarki:Kiepsko:

Witajcie

Gabi zdrówka dla Krzysia. Ja też dzisiaj idę ze swoimi kaszlakami na kontrolę. Zobaczymy, jaka będzie diagnoza bo kaszlą jak choroba :Smutny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...